Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, l2k2 napisał:

Elegancko Ci te końcówki siadły, spasowanie też super. Tylko.... znaczek quattro na wklęsłej klapie.. przy każdym zdjęciu zastanawiałem się czy on prosto jest naklejony, niepotrzebnie moim zdaniem odwraca uwagę od całości :cheesy:

No dokładnie takie złudzenie na zdjęciu bo klapa nie jest płaska tylko jakby zapadnięta do środka. Na żywo na szczęście tego nie ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, bodas napisał:

No w Sporttigu tyle wyszło na 4 końcówkach z podwójną ścianką. Czyli można uznać, że odrobinę taniej, ale MG to chyba no.1 w PL. 

Na ilu masz tłumikach zrobiony układ i na czym konkretnie polega różnica między frontpipe, a downpipe?

Ja mam opcje z dwoma końcowymi (lewo prawo) + jeden środkowy czyli jeden mniej niż fabrycznie. Downpipe to rura za turbo do kata a frontpipe to rura od kata do pierwszego tłumika. W A5 cat back to tak naprawdę układ od połowy auta. Fabryczny kat jest bardzo wcześnie praktycznie schowany przy silniku w kołysce wiec jak chcesz mieć wydajniejszy wydech i lepsze brzmienie to zalecają tzw. frontpipe. Jak popatrzysz pod auto to na pierwszy rzut oka wygląda jak by cały układ był wymieniony bo to co zostało jest przy samym silniku.

Opublikowano

No tak masz rację. Kat jest bezpośrednio za turbo. Ja mam w jego miejsce zrobiony 3 calowy downpipe ze sportowym catem. Zejście na 2.5 cala na wysokości kierowcy. Też 3 tłumiki.

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, bodas napisał:

No tak masz rację. Kat jest bezpośrednio za turbo. Ja mam w jego miejsce zrobiony 3 calowy downpipe ze sportowym catem. Zejście na 2.5 cala na wysokości kierowcy. Też 3 tłumiki.

Masz klapy w wydechu? 

Jak pytałem o wydech to też rozważałem kata i dp ale w MG mi powiedzieli że do normalnego użytkowania muszę mieć klapy bo jest to mega męczący setup na codzień.

Opublikowano
6 minut temu, kamelus_ napisał:

Masz klapy w wydechu? 

Jak pytałem o wydech to też rozważałem kata i dp ale w MG mi powiedzieli że do normalnego użytkowania muszę mieć klapy bo jest to mega męczący setup na codzień.

Nie mam klap. W sumie to kulturka jest u mnie

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dopieszczania ciąg dalszy...

20200714_152228.jpg

Opublikowano

Co to za folia Panie? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, MaciekPL napisał:

Co to za folia Panie? :eusathink:

Bardzo dobre pytanie. Magiki od detailingu mi ją wykombinowali. Miała być jak najaśniejsza bo chciałem żeby efekt końcowy przypominał oryginał jak np w A6 C7 po lifcie. Na pewno nie jest to Dyno Shade bo też o nią pytałem. Ta jest jeszcze jaśniejsza.

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
5 minut temu, kamelus_ napisał:

Bardzo dobre pytanie. Magiki od detailingu mi ją wykombinowali. Miała być jak najaśniejsza bo chciałem żeby efekt końcowy przypominał oryginał jak np w A6 C7 po lifcie. Na pewno nie jest to Dyno Shade bo też o nią pytałem. Ta jest jeszcze jaśniejsza.

Możesz się dowiedzieć ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, marcinch001 napisał:

Możesz się dowiedzieć ?

Będę u nich jeszcze w przyszłym tyg. bo chyba zrobię też przód to zapytam.

Opublikowano
14 godzin temu, kamelus_ napisał:

Dopieszczania ciąg dalszy...

20200714_152228.jpg

Ciekaw jestem efektu:naughty:nie zapomnij wrzucić fotek jak będzie skonczone:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Efekt końcowy. Jak dla mnie jak z fabryki.

Tak jak przyświeci słońce 

20200727_161347.jpg

a tak w cieniu

20200727_151506.jpg

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano

petarda :kox:

Opublikowano

Klasa :thumbup1:

Opublikowano

STEK DynoShade ? chyba nie bo wydaje się jaśniejsza.

Edytowane przez kris67

Opublikowano
  • Autor

Fajnie że się podoba na żywo wygląda jeszcze lepiej. Naprawdę jak ori lampa :decayed: 

Folia to najjaśniejsza FlexiShield. Występuje w zabarwieniu czarnym i lekko błękitnym. Na początku nałożyli folie z zabarwieniem czarnym ale okazało się była uszkodzona partia i były na niej skazy. Mieli tą błękitną i tak na próbę zrobili lampę pół na pół. Mega się wszyscy zdziwiliśmy bo po aplikacji na czerwoną lampę nie dało się odróżnić która jest która. Finalnie na całość nałożona został ta lekko błękitna.

Opublikowano

Fajnie siadło. Przód też ściemniasz?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, kristof91 napisał:

Fajnie siadło. Przód też ściemniasz?

Cały czas się waham. 

Raz że boję się że będzie ograniczać światło a dwa że neon za dnia będzie słabiej widoczny i zmieni kolor na bardziej żółty przez czarną folie i będzie to wyglądać jak by tam żarówki siedziały.

Taką mam właśnie rozkminę...

Opublikowano

Lekkie przyciemnienie nie zaszkodzi, ale mocne powyżej 40% można ograniczy wiązkę światła. We wtorek dam Ci znać jak to się ma ,tez delikatna bede robil. 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Lekkie przyciemnienie nie zaszkodzi, ale mocne powyżej 40% można ograniczy wiązkę światła. We wtorek dam Ci znać jak to się ma ,tez delikatna bede robil. 

Super. Dawaj fotorelacje 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.