Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montowanie podłokietnika A4 B7


Piotr Zieliński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam Audi A4 B7 bez fabrycznego podłokietnika.

Zastanawiam sie nad kupnem całego tunelu wraz z pdłokietnikiem ale nie wiem czy nie wystarczy wyciąć otwór w tym co mam i dokupic sam podłokietnik.

Jeśli ktos przerabial ten problem proszę o pomoc czy po wycieciu otworu potrzeba jeszcze jakieś uchwyty montażowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do działu warsztat i poszukaj, jest tam temat o tym traktujacy. Wiele osób robiło takiego moda. Wszystko jest ładne opisane co i jak zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie musisz idealnie ciąć wg. obrazka bo osłona z podłokietnika zakrywa dziurę :wink:
tak samo jak ten kwadracik - jak wytniesz duży otwór i przypasujesz łapę do mocowania w tunelu to sobie wytniesz dokładnie co potrzeba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra 30-40 minut pracy :) robiłem co prawda w a3 ale tu jest podobnie. Plastik dało się ciąć nozykiem do tapet. Potem pilnikiem żeby ładnie wyglądało i po robocie.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nożykiem do tapet? przecież ten plastik jest bardzo gruby i twardy. ja próbowałem skalpelem i zapomnij, żeby to przeciąć na wskroś to bym tygodniami nad tym siedział. Wyrzynarka poszła w ruch. teraz bym wziął jakiego dremela czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w a3... Kolega marekg dobrze pisze, grube i twarde tworzywo tam jest - u mnie w temacie możesz zobaczyć. Dremel jakiś mały najlepszy - jak ktoś nie ma to jechane wiertarką. Wszystko zależy od sprzętu i możliwości (czy masz garaż czy na dworze czy przy domu czy na parkingu osiedlowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż zakończony zamiast nożyka do tapet czy wiertarki użyłem lutownicy kroiła plastik jak masło i bardzo ładnie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...