Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odklejająca się podsufitówka


ganjaq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, znacie jakiś sposób na odklejającą się podsufitkę w okolicach tego wytłoczenia lampki wewnętrznej przedniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podklejanie podsufitki to gra nie warta świeczki, długo to nie potrzyma jak już raz się odkleiła, chyba że odkleja ci się w jednym miejscu i niewielki kawałek to można spróbować. Obicie nowym materiałem u tapicera to koszt w granicach 200 zł, ale masz zrobione porządnie i do tego z wybranym przez Ciebie kolorem i materiałem. (np. czarna podsufitka wygląda fajnie :D) Może u Ciebie znajdziesz taniej, cene podałem tak jak jest u mnie bo już miałem taką sytuację i rozeznałem się w temacie.

Edytowane przez Zielas92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że najlepiej zrobić to klejem do tapicerki to nawet logiczne ale jak go tam zaaplikować? Igłą? Zrobi się dziura przez którą pewnie wycieknie nadmiar kleju i zrobi plamę

http://s2.ifotos.pl/img/2016-11-1_anpwhhs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podklejanie podsufitki to gra nie warta świeczki, długo to nie potrzyma jak już raz się odkleiła, chyba że odkleja ci się w jednym miejscu i niewielki kawałek to można spróbować. Obicie nowym materiałem u tapicera to koszt w granicach 200 zł, ale masz zrobione porządnie i do tego z wybranym przez Ciebie kolorem i materiałem. (np. czarna podsufitka wygląda fajnie :D) Może u Ciebie znajdziesz taniej, cene podałem tak jak jest u mnie bo już miałem taką sytuację i rozeznałem się w temacie.

Kolego, a gdzie takie ceny, że tylko 200zł za to policzy? :D

Z szyciem fotela tez w takie rzeczy wierzyłem, jak mi sprzedający mówił - 'małe rozdarcie, max 100zł!'

Na miescie wołają po pińcet panie.

Możesz bawić się jak ja, kupiłem czarną alcantare na allegro, klej w sprayu w castoramie, i jazda z tematem.

Wygląda bomba, chociaż są małe defekty, ale cieszy chociaż widok własnej roboty :decayed:

W razie czego moje jutro podesłać foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a czy podsufitka z polifta podejdzie do kombi 96'? Moja wygląda paskudnie a jest okazja kupić taką. Na pewno z lampkami będzie problem, ale czy słupki pasują do poliftowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...