Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b5 fake us tdi na sterydach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super wygląda na jednym i drugim kółku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne strojenie. 

92619263_2999259270119859_3403647615122800640_o.jpg

92810836_2999258046786648_2916430459254603776_o.jpg

Opublikowano

gruuubo :kox: co tam siedzi za osprzęt pod maską? masz jakieś filmiki jak to jeździ ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, radimm napisał:

gruuubo :kox: co tam siedzi za osprzęt pod maską? masz jakieś filmiki jak to jeździ ? :decayed:

Będzie okazja to może nagram coś lepszego. Ogólnie pompa 11, gtb20, wzm260 i masa innych drobiazgów jak wałek czy kolektor z sdi. 

Opublikowano

idzie jak zły :decayed: jakie tam masz sprzęgło?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, radimm napisał:

idzie jak zły :decayed: jakie tam masz sprzęgło?

sztywny zamach, nowy docisk i tarcza obita kevlarem. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tarcza 228mm? zamach od czego i docisk?

 

Opublikowano

Pasowałaby koncowka wydechu na dwie rurki, bo dokladka PDC zostawia pole do popisu a tak to bida troche w tym otworze :(

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.04.2020 o 16:03, radimm napisał:

tarcza 228mm? zamach od czego i docisk?

 

Zamach został seryjny, tylko zabielony na tokarce. 1z miał w serii sztywne. A reszta to po prostu nowe sprzęgło 228 sascha i tarcza obita kevlarem. Póki co trzyma, zobaczymy jak długo. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.04.2020 o 17:02, PJUS napisał:

Pasowałaby koncowka wydechu na dwie rurki, bo dokladka PDC zostawia pole do popisu a tak to bida troche w tym otworze :(

 

A wiesz, że faktycznie coś pomyślę. Muszę się rozejrzeć za czymś z kwasówki.

Opublikowano
2 godziny temu, lukanio143 napisał:

Zamach został seryjny, tylko zabielony na tokarce. 1z miał w serii sztywne. A reszta to po prostu nowe sprzęgło 228 sascha i tarcza obita kevlarem. Póki co trzyma, zobaczymy jak długo. 

no to nie licząc jendomasy, set sprzęgła masz taki jak ja. U mnie już zaczęło puszczać, nie wiem ile zrobiłem (30kkm?) a raczej mam trochę mniej mocy niż u Ciebie, chociaż po ostatnim remapie nie był hamowany, patrząc po filmie idzie podobnie.

 

Opublikowano

Świetne auto!!! 

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ori radio concert 1 i niedługo wleci nowe gtd2060. 

IMG_20200802_12053.jpg

IMG_20200802_120559.jpg

IMG_20210305_164212.jpg

IMG_20210305_164741.jpg

Opublikowano

Nie odpuszczasz, a z paliwem będą jakieś upgrade'y?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Kowi87 napisał:

Nie odpuszczasz, a z paliwem będą jakieś upgrade'y?

Wtryski 0.360mm i strojenie, chcę sprawdzić na ile wyrobi pompa. A jak się wyrobie czasowo to wleci jeszcze w tym roku pompa 12mm. 

Opublikowano

Paaanie teraz to może trakcję na 4ce złapie.    :whistling:

Opublikowano

Wtryski 0.360 czy 0.260? Bo 360'tki leja jak z weza strazackiego :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.03.2021 o 14:03, trepek napisał:

Wtryski 0.360 czy 0.260? Bo 360'tki leja jak z weza strazackiego :D

teraz mam 0.260:D właśnie potrzebuję takich dużych, bo te już pewnie więcej nie wyrobią. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.03.2021 o 21:01, dekiel 13 napisał:

Paaanie teraz to może trakcję na 4ce złapie.    :whistling:

Właśnie brakuje 4x4

Opublikowano

A te owijanie dolotu to nie jest efekt odwrotny od zamierzonego? ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.