Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koledzy co sadzicie o tych FELGACH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kolego Jarko

oby dwa wzory sa piekne,jest tylko male ale!

Jezeli za kpl.felg wyjdzie ok.2000 i doliczymy do tego oponki to juz nawet nielicze.

Bo wiesz gdybym mial nadmiar kasy to nawet bym sie niezastanawial !!!! Juz bym je mial a mnie niestety to mnie hamuje.

K<A>S>A i nic niemoge poradzic

uwielbiam moja a-4ke ale finanse nie zawsze mi pozwalaja na zrobienie jak i co bym chcial. ;(

Opublikowano

Jezeli za kpl.felg wyjdzie ok.2000 i doliczymy do tego oponki to juz nawet nielicze.

Dlatego Ci napisałem żebyś używek szukał :)

Jak będziesz cierpliwi to może coś Ci się uda trafić ori z oponami w dobrej cenie :good:

Opublikowano

Z tymi podróbami to daj sobie spokój bo będziesz za jakiś czas chciał zmienić na ori, jak będziesz miał dość prostowania. Mnie tylko jedna rzecz zastanawia co do tych felg. Często są różnice w cenie wynoszące nawet kilkaset złotych przy tej samej feldze. I nie wiem czy nie jest tak że są lepsze i gorsze podróby. W końcu popatrzcie na alu boberka trochę tych kilometrów zrobiły i nie widać po nich tego.

Opublikowano

Jezeli za kpl.felg wyjdzie ok.2000 i doliczymy do tego oponki to juz nawet nielicze.

Dlatego Ci napisałem żebyś używek szukał :)

Jak będziesz cierpliwi to może coś Ci się uda trafić ori z oponami w dobrej cenie :good:

Jarko ale te pierwsze to są używki ...kolega sprzedaje :wink4:

Opublikowano

Jezeli za kpl.felg wyjdzie ok.2000 i doliczymy do tego oponki to juz nawet nielicze.

Dlatego Ci napisałem żebyś używek szukał :)

Jak będziesz cierpliwi to może coś Ci się uda trafić ori z oponami w dobrej cenie :good:

Jarko ale te pierwsze to są używki ...kolega sprzedaje :wink4:

Wiem, ale akurat te pierwsze mnie się nie podobają :tongue4:

Opublikowano

oż Ty ja mam takie :tongue4:

Opublikowano

oż Ty ja mam takie :tongue4:

:embarrassed::tongue4:

Opublikowano

Czyli nie polecasz tych co znalazłem na allegro...a długo juz na nich jezdzisz???

Tegoroczne wiosna/lato rozmiar 17 '

Przeznaczyłem je na zimę .. dziś mijałem sie z autem i nie zauważyłem wielkiego garba z asfaltu który był tuż przy linii z poboczem ..i chciał nie chciał najechałem na niego jakoś rantem koła ( prędkość 70/80 km/h) był delikatny huk ..myślałem , że przedarłem je po rancie ..albo gorzej ..o dziwo nic :decayed:

..ale powłoka lakiernicza to masakra ..delikatny kamyk trzaśnie i ryska :thumbdown:

Opublikowano

Czyli nie polecasz tych co znalazłem na allegro...a długo juz na nich jezdzisz???

Tegoroczne wiosna/lato rozmiar 17 '

Przeznaczyłem je na zimę .. dziś mijałem sie z autem i nie zauważyłem wielkiego garba z asfaltu który był tuż przy linii z poboczem ..i chciał nie chciał najechałem na niego jakoś rantem koła ( prędkość 70/80 km/h) był delikatny huk ..myślałem , że przedarłem je po rancie ..albo gorzej ..o dziwo nic :decayed:

..ale powłoka lakiernicza to masakra ..delikatny kamyk trzaśnie i ryska :thumbdown:

Czyli aż tak źle z tymi replikami nie jest :mysli:ragga ile dokładnie dałeś za Twoje felgi ?

Opublikowano

ja bym brał ten pierwszy wzór :)

Opublikowano
  • Autor

a otym co sadzicie?

Interesuje mnie tylko taki wzor ! dlamnie BOMBA :shocked:

Opublikowano

?

Opublikowano

ja mam felgi alutec jakies w 17" i prostowalem 2 felgi zaraz po kupnie auta i zmianie opon,przejechalem juz 50tys.i sa OK kierakiem nie trzesie przy zmianie kolejnego ogumienia na wywazarkach nic niewykazalo droga ok 30tys norge 20tys PL,ale z tym lakierem to prawda tragedi nie ma ale trzeba uwazac przy zmianach zeby nie porysowac szpilkami i uwazac przy czyszczeniu ich

Opublikowano

Ladna fela, ale w rozmiarach 18 wzwyz.. reszta wyglada jak kolpak.. :)

Opublikowano

dokladnie 18' wzwyz :kox: ale ja osobiscie uwazam,ze jest to najpiekniejszy MAM ,jaki mozna zalozyc do :a4fan:

ps. w jakim rozmiarze szukasz tych felg???

Opublikowano
  • Autor

17 MAX !!!!!

A te co przedchwilka wam dalem do ogladniecia to juz mi sie wydaje ze jakosciowo beda ok.

No i firma

Opublikowano

Firma to ta sama co innych replik.. :decayed:

Opublikowano

krzysiek23 wrzuć jak możesz fotkę swojego autka na tych felach Aluteca bo chcę zobaczyć jak wygląda to u Ciebie.Mam w planach kupno,ale wcześniej chciałbym looknąć na foto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.