Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koledzy co sadzicie o tych FELGACH


Frimuś

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Jarko

oby dwa wzory sa piekne,jest tylko male ale!

Jezeli za kpl.felg wyjdzie ok.2000 i doliczymy do tego oponki to juz nawet nielicze.

Bo wiesz gdybym mial nadmiar kasy to nawet bym sie niezastanawial !!!! Juz bym je mial a mnie niestety to mnie hamuje.

K<A>S>A i nic niemoge poradzic

uwielbiam moja a-4ke ale finanse nie zawsze mi pozwalaja na zrobienie jak i co bym chcial. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli za kpl.felg wyjdzie ok.2000 i doliczymy do tego oponki to juz nawet nielicze.

Dlatego Ci napisałem żebyś używek szukał :)

Jak będziesz cierpliwi to może coś Ci się uda trafić ori z oponami w dobrej cenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi podróbami to daj sobie spokój bo będziesz za jakiś czas chciał zmienić na ori, jak będziesz miał dość prostowania. Mnie tylko jedna rzecz zastanawia co do tych felg. Często są różnice w cenie wynoszące nawet kilkaset złotych przy tej samej feldze. I nie wiem czy nie jest tak że są lepsze i gorsze podróby. W końcu popatrzcie na alu boberka trochę tych kilometrów zrobiły i nie widać po nich tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli za kpl.felg wyjdzie ok.2000 i doliczymy do tego oponki to juz nawet nielicze.

Dlatego Ci napisałem żebyś używek szukał :)

Jak będziesz cierpliwi to może coś Ci się uda trafić ori z oponami w dobrej cenie :good:

Jarko ale te pierwsze to są używki ...kolega sprzedaje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli za kpl.felg wyjdzie ok.2000 i doliczymy do tego oponki to juz nawet nielicze.

Dlatego Ci napisałem żebyś używek szukał :)

Jak będziesz cierpliwi to może coś Ci się uda trafić ori z oponami w dobrej cenie :good:

Jarko ale te pierwsze to są używki ...kolega sprzedaje :wink4:

Wiem, ale akurat te pierwsze mnie się nie podobają :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie polecasz tych co znalazłem na allegro...a długo juz na nich jezdzisz???

Tegoroczne wiosna/lato rozmiar 17 '

Przeznaczyłem je na zimę .. dziś mijałem sie z autem i nie zauważyłem wielkiego garba z asfaltu który był tuż przy linii z poboczem ..i chciał nie chciał najechałem na niego jakoś rantem koła ( prędkość 70/80 km/h) był delikatny huk ..myślałem , że przedarłem je po rancie ..albo gorzej ..o dziwo nic :decayed:

..ale powłoka lakiernicza to masakra ..delikatny kamyk trzaśnie i ryska :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie polecasz tych co znalazłem na allegro...a długo juz na nich jezdzisz???

Tegoroczne wiosna/lato rozmiar 17 '

Przeznaczyłem je na zimę .. dziś mijałem sie z autem i nie zauważyłem wielkiego garba z asfaltu który był tuż przy linii z poboczem ..i chciał nie chciał najechałem na niego jakoś rantem koła ( prędkość 70/80 km/h) był delikatny huk ..myślałem , że przedarłem je po rancie ..albo gorzej ..o dziwo nic :decayed:

..ale powłoka lakiernicza to masakra ..delikatny kamyk trzaśnie i ryska :thumbdown:

Czyli aż tak źle z tymi replikami nie jest :mysli:ragga ile dokładnie dałeś za Twoje felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam felgi alutec jakies w 17" i prostowalem 2 felgi zaraz po kupnie auta i zmianie opon,przejechalem juz 50tys.i sa OK kierakiem nie trzesie przy zmianie kolejnego ogumienia na wywazarkach nic niewykazalo droga ok 30tys norge 20tys PL,ale z tym lakierem to prawda tragedi nie ma ale trzeba uwazac przy zmianach zeby nie porysowac szpilkami i uwazac przy czyszczeniu ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna fela, ale w rozmiarach 18 wzwyz.. reszta wyglada jak kolpak.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 MAX !!!!!

A te co przedchwilka wam dalem do ogladniecia to juz mi sie wydaje ze jakosciowo beda ok.

No i firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek23 wrzuć jak możesz fotkę swojego autka na tych felach Aluteca bo chcę zobaczyć jak wygląda to u Ciebie.Mam w planach kupno,ale wcześniej chciałbym looknąć na foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...