Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
28 minut temu, peter22 napisał:

Panowie pytanko , felgi 21 cali z a8 et 35  szerokość 9 cali podejdzie do q5 . Oryginalny rozmiar z 21 w sq5 to Et 33 Na 8,5

Podejdzie :thumbup1: 

Gdzieś miałem foty na 9j et33 , jak Znajdę to wkleję.

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
  • Autor

Ale felga ma et 35 nie 33

Opublikowano
1 godzinę temu, peter22 napisał:

Ale felga ma et 35 nie 33

nie ma znaczenia czy felga jest 15" czy 22" - zawsze ważna jest szerokość i et.

zawsze możesz skorzystać z dowolnego kalkulatora et, np: https://xfelgi.pl/info/kalkulator-ET-felg

porównując 8,5" et 33 do 9" et 35, nowa felga będzie wystawać bardziej 4,5 mm do zewnątrz oraz 8.5mm do wewnątrz (będzie bliżej zawiasu).

Ja w swoim mam 9" et37, i od środka jest ok, od zewnątrz jest metr miejsca, wobec czego felga o której piszesz wejdzie bez problemu :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki 

Opublikowano
13 godzin temu, peter22 napisał:

Ale felga ma et 35 nie 33

Czyli bez problemu, czym wyższe et tym felga jest bardziej schowana. 

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki bardzo 

Opublikowano
  • Autor

No i dzisiaj dotarły do mnie nowe koła . Teraz czekam na opony , bo obecnie na Felgach siedzą Opony 275/35/21 a docelowo maja być 255/40/21

6E94CDBF-9F26-4C33-BD5B-8618EC8AEE9C.png

Opublikowano

ten wzór jest spoko, myślę że fajnie siądą

Opublikowano
  • Autor

No tez tak mi się wydaje hehe . A udało się je wyrwać za b. Dobra kasę . Dwie są idealne a dwie maja drobne ubytki , ale to się akurat zamaskuje bo nie na tragedii . 
 

do sprzedania mam oponki z tych felg 275/35/21 jak by ktoś szukał contisportcontakt p5 wersja silent 

Edytowane przez peter22

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i dzisiaj wleciały 21 calowe buty z a8 . Chyba wyglada dobrze ?

 

8B61FB0E-3895-47CF-B6F5-4498D2C7FC28.jpeg

Opublikowano

Dobrze siadło ? zacny rozmiar

Opublikowano
15 godzin temu, peter22 napisał:

No i dzisiaj wleciały 21 calowe buty z a8 . Chyba wyglada dobrze ?

 

8B61FB0E-3895-47CF-B6F5-4498D2C7FC28.jpeg

Jakiej firmy kupiłeś opony?

Opublikowano
  • Autor

Pirelki

Opublikowano

fituje :D

mógłby być tylko lekko niżej ;)

Opublikowano
  • Autor

Ja mam amorki z opiłkami , wiec nie będę kombinował ze sprężynami . Wymiana tylnich amorów już mnie pociągnęła po kieszeni jakiś czas temu . ??

Edytowane przez peter22

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne kilometry za nami ??

 

1420F8BA-2E57-4DA3-A7AD-A4131DA7BF87.jpeg

Opublikowano

kwarantanna jest, w domu siedzieć :D

niski przebieg jeszcze, mój gruz ma zbliżony :D

Opublikowano
  • Autor

Najważniejsze ze prawdziwy . Odkupiłem auto od pierwszego właściciela który serwisował w aso , wiec wszystko się zgadza ?

Opublikowano
10 godzin temu, peter22 napisał:

Najważniejsze ze prawdziwy . Odkupiłem auto od pierwszego właściciela który serwisował w aso , wiec wszystko się zgadza ?

no pewnie, wiadomo co się ma :) mój podobnie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno się nic nie działo w temacie q5 . Dzisiaj przyszła paczka i od razu zabrałem się za montaż nagłośnienia b&o . Szczerze to te magnesiki co są w serii i nawet w b&o nie robią szału . Fakt ze teraz gra znacznie lepiej ale mogli by się postarać jeszcze lepiej ??. Zostały mi jeszcze 3 glosniki z zestawu który kupiłem . Dwa są w słupki 3 a trzeci nie wiem gdzie . Obstawiam podszybie środek ale nie mogę wyjąc kratki . Ktoś coś podpowie ?? 

33C2A165-7151-4C73-B4A9-4815B35F31F9.jpeg

1EB992FF-5F4E-4146-828E-6C8D192A37BB.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.