Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Ze skrzynia nic się nie dzieje , biegi zmienia nadal płynnie nie ma żadnego szarpania przy ruszaniu czy tez kangura przy hamowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dawno nic nie pisałem i nie modzilem w aucie . Dopadła moje audi przypadłość luzów na półosiach tzn na prawej lewa jeszcze ok . Ale będzie zastosowany również zestaw naprawczy na lewa stronę , żeby do tego nie wracać . Objaw u mnie to takie terkotanie w zakresie obrotów 1500-2000. Wydawało mi się ze jakaś obudowa się odkręciła , poluzowała , ale niestety wyszło coś grubszego . Części w aso na lewa i prawa stronę 940 zł bez zniżki . Ja będę miał 20 % rabatu . Teraz czekam na termin . Dodatkowo wylał mi się jeden tylni amorek . Niestety brak zamienników bo mam aktywne cena w aso zabija cena za jeden 2310 zł bez zniżki . Musiałem jeszcze wymienić wiązkę która biegnie od czujnika klocków bo zgniła , oraz czujnik od poziomowanie xenonow z lewej strony na wahaczu. 

A teraz coś co bardziej będzie mnie cieszyło 

 

AB24C1EA-601F-46CA-9C5E-78927428EB91.jpeg

C2B060A5-5C33-4C03-9A24-168E1D83757E.jpeg

Niestety z uwagi iż moje auto fabrycznie było wyposażone w ruda skore , musiałem jeszcze kupić cały tył i boczki . Tył jest czarny jeśli się będzie gryzło z przodem to będę malował środki na czerwono . 

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel fajna sprawa, tylko jak przerobić to wytłoczenie S4 na Q5? ?

 

Z innej parafii, sam się zastanawiam nad zakupem SQ5 TDI, jak taka buda prowadzi się z większą prędkością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prowadzenie bajka , wiadomo jak będzie mocno wiało to auto będzie bardziej podatne na podmuchy niż osobówka . Sq5 fajna sprawa . Jak będziesz kupował to sprawdź czy masz luzy na półosiach. Co do znaczka na fotelach to nie ma najmniejszego problemu . Tapicerstwo samochodowi zrobią ci napis jaki chcesz . Ja narazie zostawiam tak jak jest . Żeby to zmienić trzeba rozbierać cały fotel . Wcześniej kupiłem od s5 ale pan się rozmyślił i wystawił drożej na Allegro , nic mi o tym nie mówiąc . A ja czekałem sobie jak ten pajac na przesyłkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i sugestię, auto będzie sprawdzone jak juz znajdę egzemplarz który mi odpowiada.

Autko bardzo fajne, brakuje tylko poliftowych ledów. Nie podchodzą p&p do przedlifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2019 o 15:36, peter22 napisał:

Siemka dawno nic nie pisałem i nie modzilem w aucie . Dopadła moje audi przypadłość luzów na półosiach tzn na prawej lewa jeszcze ok . Ale będzie zastosowany również zestaw naprawczy na lewa stronę , żeby do tego nie wracać . Objaw u mnie to takie terkotanie w zakresie obrotów 1500-2000. Wydawało mi się ze jakaś obudowa się odkręciła , poluzowała , ale niestety wyszło coś grubszego . Części w aso na lewa i prawa stronę 940 zł bez zniżki . Ja będę miał 20 % rabatu . Teraz czekam na termin . Dodatkowo wylał mi się jeden tylni amorek . Niestety brak zamienników bo mam aktywne cena w aso zabija cena za jeden 2310 zł bez zniżki . Musiałem jeszcze wymienić wiązkę która biegnie od czujnika klocków bo zgniła , oraz czujnik od poziomowanie xenonow z lewej strony na wahaczu. 

A teraz coś co bardziej będzie mnie cieszyło 

 

AB24C1EA-601F-46CA-9C5E-78927428EB91.jpeg

C2B060A5-5C33-4C03-9A24-168E1D83757E.jpeg

Niestety z uwagi iż moje auto fabrycznie było wyposażone w ruda skore , musiałem jeszcze kupić cały tył i boczki . Tył jest czarny jeśli się będzie gryzło z przodem to będę malował środki na czerwono . 

miałem u sobie eSowe fotele w pełnej skórze ale mnie wqurwiały i zamieniłem na półskóry z alkantarą

przynajmniej od razu w d.... ciepło jak sie wsiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez już takie miałem w swojej a6 c6 . Faktycznie zima zimno latem gorące . Trzeba się przyzwyczaić albo z czasem zmienić środek u tapicera na alkantarę . Narazie mam jeszcze małe dzieci wiec pełna skóra jest praktyczniejsza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elmek napisał:

Dzięki za info i sugestię, auto będzie sprawdzone jak juz znajdę egzemplarz który mi odpowiada.

Autko bardzo fajne, brakuje tylko poliftowych ledów. Nie podchodzą p&p do przedlifta?

Podchodzą spokojnie . Jedyne co nie podejdzie p&p to zderzak przedni z polifta . Chyba ze wymienisz tez maskę to wtedy podejdzie . Maska przy grillu ma inne załamania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nowy , niestety używki niedostępne do q5 . Do a5 i a4 pełno na Allegro . Za regenerację krzyknęli 960 zł . Lewy amor trafił się nowy na ebay a prawy zamówiłem na aliexpres, dzisiaj przyszedł . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, peter22 napisał:

 Nowy , niestety używki niedostępne do q5 . Do a5 i a4 pełno na Allegro . Za regenerację krzyknęli 960 zł . Lewy amor trafił się nowy na ebay a prawy zamówiłem na aliexpres, dzisiaj przyszedł . 

Masz nr tego Amora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy tył 8R0513026J

Lewy tył 8R0513025J

na Ali doliczyli mi 260 zł za przesyłkę z cłem . Narazie rozmawiam ze sprzedawca bo dostawa miała być gratis . Dla

mnie to są ukryte koszty ale i tak taniej niż nowy ASO

21B5326C-FD35-4465-BF21-7858592C5D69.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, peter22 napisał:

Prawy tył 8R0513026J

Lewy tył 8R0513025J

na Ali doliczyli mi 260 zł za przesyłkę z cłem . Narazie rozmawiam ze sprzedawca bo dostawa miała być gratis . Dla

mnie to są ukryte koszty ale i tak taniej niż nowy ASO

21B5326C-FD35-4465-BF21-7858592C5D69.png

Bo to taka promocja. 1,153zl i darmowa dostawa, 900zl i 260zl dostawa haha ?

 

Fotele założone? 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszczynam spór , więc zobaczymy jak się zakończy . do tej pory nie miałem problemów z ali jeśli chodzi o zwrot kasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety Chińczyk się pomylił zamiast prawego wysłał mi lewy amortyzator . Co za debile . Teraz proponują mi 15 procent upustu na kolejny . wszczołem  spór zobaczymy co i jak wyjdzie . Cały czas mnie zastanawia taka rzecz , niektórzy sprzedawcy na Allegro przy zwykłych amorach piszą ze pasuje do audi a4,a5,q5 ma ktoś możliwość zweryfikowania tego , bo jeśli pasują to taki aktywny tez powinien podrasować hmmm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2019 o 21:30, MaciekPL napisał:

Bo to taka promocja. 1,153zl i darmowa dostawa, 900zl i 260zl dostawa haha ?

 

Fotele założone? 

Fotele założone , jakoś nie było okazji zrobić zdjęć.

 

Jak coś to mam lewy amorek do sprzedania do q5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, peter22 napisał:

Fotele założone , jakoś nie było okazji zrobić zdjęć.

 

Jak coś to mam lewy amorek do sprzedania do q5 

Znajdź okazję i zrób :D jestem ciekaw jak to wygląda w Q5. Wydaje mi się że kozacko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...