Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba znaleźć zapaleńca , który to doceni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją kupię po 3 b8 musi byc teraz coś innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daj spokój , ostatnio byłem umówiony  na przyciemnienie szyb swojego i ojca q5 gosciu się rozchorował i d*pa . Z mocno tez nic nie zrobione bo perun jeszcze nie zrobiło turbiny i tak cały czas coś pod górkę.

A twoja jak tam śmiga na nowych gratach ??

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony wszystko jest ok autko naprawde dostalo kopa jest teraz duzo zrywniejsza.... poza tym odswiezylem fele zakupilem oponki i zmienilem na nowe ramki z tablic rej w chromie teraz szukam dysz dobspryskow na szybe zeby zrobic mgielki w aso oczywiscie nie maja pojecia czy z innych audi pasuja ....co za ludzie....jutro biore sie za mycie i pastowanko budy no i jak czas pozwoli to zadbam o skore.... a tak to chyba z modow tyle chodzi mi jeszcze po glowie oklejenie chromow na czarno ale sam nie wiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się złapać kolejne fajne cyferki ?

szybki zostały ściemniony , teraz dzieciaki nie marudzą ze ich słońce razi

1_BB45_EB4-0_D24-41_A5-_A8_D5-8_FFCC4_BC

EA02_E03_F-185_F-4885-87_D7-_DBD2_E58_B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szybki ładne ale coś mi tu nie pasuje....:) czyje to autko??? Twoja krowa miała chyba inne koła z tego co pamiętam??? czy ty jeszcze masz zimę u siebie???

Ps...jak perun???

przebieg ładny  ( coś mało jeździsz rok temu było chyba 140??? tylko 8 tyś w roczek ) u mnie trzeba jeszcze 100 tyś dodać :) ale odpukać śmiga milutko....jestem zadowolony....

Edytowane przez dominika6c6
dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła moje , lato zima mam te same felgi tylko opony przekładam. Docelowo chce na lato 21 cali z sq5. No przebieg jaki robię nie powala hehe ale tak jak piszesz w rok to max 10 tys robię . Co do turbo i reszty ciagle czekam . Nie odpisuje do mnie jak narazie. Trzeba chyba zadzwonić bo tak to będę czekał w nieskończoność . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tematu trzeba pilnować wiem po sobie ja do Łodzi dzwoniłem każdego dnia i wtedy to wiedzą że trzeba działać....No ale powoli pewnie się uda....a jak wydech...ogarnięty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wydechem się wstrzymuje bo nie wiem jak będzie chodziło auto po wywaleniu dpf-a . Wsadzam kata na euro 4 . Dopiero później zapadnie decyzja czy podłączę wydechy czy tez nie . Ewentualnie jeszcze jest opcja dołożenia puszki tak jak jest w sq5

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że po wywaleniu dpf i zamontowaniu kata przejdziesz przeglad....moze byc problem z tym....lepiej zregenerowac chyba dpf i mieć spokój...no cóż działaj ciekawy jestem mocy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zaprowadzony na walkę z mocą . Wymiana pompy wysokiego ciśnienia na wydajniejsza , turbo - perun turbo , downpipe mr-motors , sportowy katalizator na euro 4 . Czas 2-3 dni zobaczymy co wyjdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 trzeba trochę poczekać bo niestety perunturbo zle złożyło stronę zimna i turbina zawadza o jakieś tam przewody. Może w piątek auto będzie do odbioru zobaczymy . Gdyby nie to to już dzisiaj pewnie by był odbiór . Marcel z dieselsoft jedzie z tematem , maja wszystko zrobić na mojej starej turbinie tzn downpipe itd a później ja perun odeśle turbo to zostanie tylko podmiana i strojenie 

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok właśnie wróciłem z trasy , auto odebrane pierwszy pomiar dał 415 KM ale z uwagi na dziwne zachowanie skrzyni zostało 390 KM  wykres wrzucę później. Wydech jest obecnie przelotowy , kat się nie zmieścił . Dźwięk za***isty Wiec chyba trzeba będzie odsprzedać aktywne wydechy bo przy obecnym brzmieniu nie ma sensu ich podlanczac. Auto przyspiesza za***iście kolega wracał ze mną swoją jeszcze seryjna q5 i mówił ze jest przeciąg w porównaniu do jego serii. Wiadomo to nie jest auto do wyścigów dwie tony wagi i jeszcze wysokość auta robi swoje ale do bezpiecznego poruszania się już się nadaje . Co do kata to muszę podjechać jeszcze w jedno miejsce i zobaczymy czy się gdzieś zmieści czy nie.

Przy spokojnej jeździe wydech chodzi cicho dopiero przy dodaniu gazu budzi się i jego dźwięk jest za***isty. Przejechałem autem 140 Km i nie jest męczący dźwięk , zobaczymy co na to powie żona i dieciaki. Jak będzie dla nich za głośno to zawsze można jakiś środkowy wydech dołożyć tak jak to jest w sq5 

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo no to pomodziles z 240 km na 390km to jest przepaść....na pewno teraz jest radość z jazdy.... ciekawe czy skrzynia to wytrzyma ??? Jeśli możesz to napisz dokładnie co modziles.... bo domyślam się że turbo to hybryda i dpf off a ciekawy jestem dokładnych pozostałych modow....wklej jakieś zdjęcia wydechu jeśli masz..... graty mocy i tylko pozazdrościć...

Ps ile niutonkow wyplulo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo przerobione w perun , downpipe 3 cale pompa wysokiego ciśnienia przerobiona , duży ic 

8_C784_F17-_C4_B3-4_EC8-9_D47-_E89_F331_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...