Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Końcówki zmienię napewno , wyrwałem za 1800 zł podłączyć napewno się da tylko pewnie odwlecze się to trochę w czasie . A kupiłem bo już nie mogłem patrzeć na zderzak z jedna fifka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cena dobra to jeszcze troche kabli jakies sterowniki itp i pewnie bedzie ladnie gralo....

 Ps ja jutro wkoncu bede negocjowal i zdecydowalem ze biore sie za to bo ciagle sie odwlekalo....dzwiek pewnie tez mi sie poprawi jak wyleci dpf i wpadnie rura 3cale chodz nie ukrywam ze troche sie obawiam zeby nie wyszlo za glosno....ale dam znac jutro jak ustale co i jak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko siadło :thumbup1: Samochód też się fajnie prezentuje :decayed:

ps. jedynie to rsq5 szczypie w oczy :tongue4: ale pisałeś że zniknie po montażu IC.

Pozdrawiam

Edytowane przez qruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk się zmienił , ale nie na co się dziwić teraz jest przelot . Różnica między sq5 a q5 3.0 tdi w wydechu jest taka ze sq 5 ma puszkę przedniej części auta i tyle dalej przelot . U mnie wyleciały tylnie puszki Wiec został sam przelot nie mam puszki wcześniej tak jak ma sq5 . Auto fajnie słychać dostało basowego brzmienia a w srodku dalej cicho. Zobaczymy co będzie po wywaleniu ekologii (dpf, katalizator ) elektryka jeszcze nie jest podłączona . Trzeba zakupić moduł i kabelki poprowadzić 

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na s-troniku Z programem nie szalej, mam CDUD, po przekroczeniu 310kM odezwały się limitery na skrzyni i skończyło się na 289kM

Olej wymień też w skrzyni, przednim i tylnym dyfrze.

Na dniach będę się brał za rozrząd bo już hałasuje przy zimnym rozruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nic nie działo w temacie , ale dzięki kolędzie z forum „Gibons” wleciały nowe fanty tzn jeszcze. Nie są na aucie ale właśnie odebrałem paczkę a w niej takie cukierki 

22_CA9_B0_F-_F1_E5-4_A72-_B9_CE-377496_D

4_E0_B8970-6714-4015-94_C2-_A460_CA3_CAA

to jest chyba moje pierwsze auto które tak długo jeździ na serji . Początek kwietnia jestem wstępnie umówiony na walkę z mocą . Zobaczymy co uda się osiągnąć 

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to będzie dopiero wyglądało na aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, peter22 napisał:

Ładnie to będzie dopiero wyglądało na aucie ?

Myślałem że już z tym jeździsz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gibons napisał:

Myślałem że już z tym jeździsz :P

No niestety muszę jeszcze troszkę poczekać . Może w następnym tygodniu jak mrozy odpuszcza coś się zacznie działać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica już ba swoim miejscu

2_D855_F4_E-1_C59-44_BB-9460-178_F815_D5

na szybko dzisiaj dorwałem licznik sq5 i karbony ori także będzie się dzuało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karbon częściowo na aucie , został jeszcze tunel ale to już grubsza robota i trochę więcej czasu trzeba zarezerwować 

11_DBEBFC-4_E0_C-406_B-_AE49-0_F55720664

1_E62638_E-5932-4278-9_C7_F-_C0_BD65_A31

CEFBD298-5_F6_A-48_E8-87_CE-5_BA3_DD8_BC

dotarły również listwy na progi ale będzie zabawa ze sciągnięciem starych . 

Ma ktoś jakiś pomysł jak zdemontować stare ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie musi zostać bo kasy brakło hehe . Początek kwietnia walka z mocą Wiec tu tez trochę kasy pójdzie . 

Jesli chodzi o fotele to chciałem wsadzić coś z s/rs5 na przod . Już znalazłem nawet same przednie ze sportbaga za 1600 zł z polifta ale niestety z Anglika . A w fotelu jest jakiś czujnik odpowiedzialny za wystrzał poduchy i by trzeba było się z tym bawić przełożyć lewy na prawy . Narazie środek tzn fotele i podsufitka zostają reszta jest już sq5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie....powoli do celu....szkoda że przy sprzedaży nie chcą doceniać naszych nakładów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...