Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi q5 kolejna sztuka do modzenia


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Filmiku brak jak narazie , wydechy zostały bez zmian tez jak narazie ?. Z uwagi ze zawsze robiłem program u Rogala mimo iż auto ma zrobiony program jadę do r-performance na ponowne strojenie ponieważ do witka mam pełne zaufanie. Także 29 kolejny wykres. Może dojdzie procedura startu i zostanie jeszcze poprawione reakcja na gaz 

Edytowane przez peter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kogoś ogarniętego w sprawie wydechu mam pare pytań znacie kogoś kto pomoże doradzi , chodzi o katy sportowe i ewentualnie wydech środkowy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sobie do mgmotorsport albo do bmg  Wrocław chyba nie wiem dokładnie jaką to nazwa jak wpiszesz w szukajke to coś wyskoczy  wiem że zajmują się wydechami a mg robi różne na zamowienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Bmg Tuning we wro... nie wiem jak z wydychami ale programem u mnie się nie popisał. Brak logow po wgraniu softa co skutkowało ciągłym przeładowaniem turbo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No dobra , ekologia wygrała Wiec dpf powrócił na swoje miejsce . 

Program wykonała osoba , która robiła wszystkie moje wcześniejsze auta czyli r-performance Witek . 

Co się okazało wcześniejsza firma ogarnęła mechanicznie auto b.dobrze , niestety programowo poległa. Nie tyle co sterownik silnika co skrzynie . Jak to Witek powiedział silnik widział 700Nm a skrzynia tylko 500Nm i dlatego auto nerwowo mieszało biegami przy mocnym wciśnięciu gazu. 

Witek zabrał się za prace i wyszedł mega wynik jak na auto z DPF .

ponizej wynik i pare fotek z rolek

4_EB23619-_CF80-4_E7_B-_B1_A8-7_F9_FAAD3

9234_CF34-_F556-4979-_B4_ED-_CC449_EA5_E

C0_D6_D6_E2-_CBFC-477_C-_A5_B2-_F0_AE13_

D76_BCD29-_FD0_D-4_D6_F-_A302-_FB5_D4_B7

D928_EC77-_D93_A-4690-_BBDB-_D9_B48_D2_B

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie sie prezenci ....nie ma co tak jak wcześniej pisałem najważniejsze że ten co modzi wie co robi powodzenia i szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

370ps i prawie 700nm przy dpf to mega dobry wynik. Jak robiłem swoją A4 3.0 u Witka to mówił, że dpf był na tyle duży, że tak naprawdę nie robiło różnicy, że był. 

Dbaj tylko o wtryski, wymieniaj filtr paliwa często to nie powinno być niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez robię właśnie , wymiany co 10 tys . Witek jeszcze powiedział żebym wsadził stozek w puszkę to będzie auto dostawało jeszcze więcej powietrza 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stożek łapie syf nawet jak auto nie jeździ, robi robotę ale jest z deka problematyczny i wymaga częstej obsługi. 

Czujnik ciśnienia na szynie CR też wymieniałeś pod nową pompę ciśnienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik mam drugi w innym miejscu niż fabryczny pompa jest CP3 przerobiona z  wcześniejszego starszego 3.0 tdi . Wydajność ponoć do 480 KM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne mocne ccwa się szykuje tym razem turbo z tc-turbo zobaczymy ile wyjdzie. Ekologia zostaje w aucie . 

ADF4C337-EF8F-47F8-ABAA-B7527CFE4EF6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbina idzie do drugiej q5 mojego kolegi . Ze zmian , wsadzony duży IC taki sam jak u mnie turbina tc-turbo czyszczony dpf i egr . Zobaczymy co uda się Rogalowi wydlusic na fabrycznej pompie wysokiego ciśnienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było już ładnie....ale nie boisz się o skrzynię to nie to samo co poczciwy tiptronic...No ale ciekawe ile więcej da się ugrać...już na pewno pięknie jedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto nie jest do wyścigów , moc jest podniesiona z uwagi na gabaryty auta i żeby lepiej się spisywało podczas wyprzedzania. Ma wyglądać i dobrze się odpychać ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem i nie robiłem z autem. Przybywa tylko kilometrów na liczniku hehe. Ostatnio wpadł spojler sq5 , cały czas się gryzę jakie fotele zapakować do środka hmm

CCF96283-7031-4D1E-AE3A-2676EDD50F10.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją sprzedaje, za małe a rodzina się powiększa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...