Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolizja parkingowa A4 B6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oberwałem hakiem na parkingu.

http://tufotki.pl/vlJuY

jak myślicie jakie moga być koszty naprawy? dodam ze błotnik to zamiennik. Nie wiem co robić, Boje się ze rzeczoznawcazanizy koszty naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik nie ma nic do rzeczy czy zamiennik czy oryginał to się wyklepie . Gorzej jest z dołem zderzaka prawdopodobnie zaczepy poszły i są dwie opcje albo zaspawać na amen górę z dołem albo próbować spawać istniejące zaczepy . Ale niestety malowanie cię nie ominie . Co do kosztów zależy u kogo, jeden zaśpiewa 500 a inny 1500 tutaj jest duża rozbieżność cen . Z tego co widzę lampa cała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym postawił do warsztatu (naprawa bezgotówkowa), warsztat sam rozliczy się z firmą ubezpieczeniową i wtedy wymieniasz wszystko co zostało uszkodzone, a jeżeli na kosztorys to czasem sie nie opłaca (skórka za wyprawkę).

Edytowane przez STANIV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest szkoda na jakieś 5 tyś (na częściach oryginalnych). Zarówno błotnik, jak i zderzak kwalifikują się do wymiany. Jeśli szkoda zostanie wyliczona na zamiennikach, to na kosztorysie będziesz miał 2 tyś. Nie napisałeś, czy masz sprawcę, czy też naprawiasz z własnego AC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest szkoda na jakieś 5 tyś (na częściach oryginalnych). Zarówno błotnik, jak i zderzak kwalifikują się do wymiany. Jeśli szkoda zostanie wyliczona na zamiennikach, to na kosztorysie będziesz miał 2 tyś. Nie napisałeś, czy masz sprawcę, czy też naprawiasz z własnego AC?

Mam sprawce i oświadczenie juz przygotowane bede robic z jego oc

Jeszcze jedna fota

dbd6673de8ea440b4e7b7cdc35844038.jpg

Lampa raczej cała jutro sprawdzę bo praca praca i praca :-\

Edytowane przez Kshyhu87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny taki temat.

Czego oczekujesz? Przytulenia paru złotych i naprawy w stodole?

Wstawić do ASO i niech naprawiają bezgotówkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny taki temat.

Czego oczekujesz? Przytulenia paru złotych i naprawy w stodole?

Wstawić do ASO i niech naprawiają bezgotówkowo.

Daruj sobie złośliwości. Autem dojezdzam do pracy. Dla mnie to nowa sytuacja. Aso niewiadomo jak dlugo będzie mi przetrzymywac auto i nie wiem co robic. Bezgotowkowo byloby dla mnie najlepiej bo szkoda mi czasu na zalatwianie wszystkiego. Tylko problem z dojazdem do roboty będę mieć

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szkoda mi czasu na zalatwianie wszystkiego. Tylko problem z dojazdem do roboty będę mieć
Przy szkodzie z OC możesz korzystać z samochodu zastępczego (na czas naprawy), ten zaś możesz wynająć nawet od kolegi, znajomego, czy kogoś z rodziny (byle potwierdza to umowa najmu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny taki temat.

Czego oczekujesz? Przytulenia paru złotych i naprawy w stodole?

Wstawić do ASO i niech naprawiają bezgotówkowo.

Daruj sobie złośliwości. Autem dojezdzam do pracy. Dla mnie to nowa sytuacja. Aso niewiadomo jak dlugo będzie mi przetrzymywac auto i nie wiem co robic. Bezgotowkowo byloby dla mnie najlepiej bo szkoda mi czasu na zalatwianie wszystkiego. Tylko problem z dojazdem do roboty będę mieć

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie ma tu żadnych złośliwości.

Na czas naprawy dadzą Ci auto zastępcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny taki temat.

Czego oczekujesz? Przytulenia paru złotych i naprawy w stodole?

Wstawić do ASO i niech naprawiają bezgotówkowo.

Daruj sobie złośliwości. Autem dojezdzam do pracy. Dla mnie to nowa sytuacja. Aso niewiadomo jak dlugo będzie mi przetrzymywac auto i nie wiem co robic. Bezgotowkowo byloby dla mnie najlepiej bo szkoda mi czasu na zalatwianie wszystkiego. Tylko problem z dojazdem do roboty będę mieć

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie ma tu żadnych złośliwości.

Na czas naprawy dadzą Ci auto zastępcze.

Propozycja z hdi 1230zl. Musze poszukac jakis warsztat ktory mi to zrobi bezgotówkowo w okolicy Gniezna. Hdi proponuje tutaj jakis ale czytałem opinie i słabo on wypada...

Podpowiedzcie mi koledzy czy ja sam mogę wybrać warsztat który mi to naprawi bezgotowkowo? Bo znalazlem warsztat Sanok Jankowo Dolne ale z HDI dostalem odpowiedz ze z nimi nie wspolpracuja...

Edytowane przez Kshyhu87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to ubezpieczyciel może decydować o twojej własności? Za przeproszeniem g. ich to obchodzi, gdzie, za ile, i czy w ogóle będziesz naprawiał swoje auto. Nie możesz jedynie przekroczyć zakresu robót określonego w kalkulacji naprawy (jak masz do lakierowania zderzak i błotnik, to nie możesz obciążać ubezpieczyciela lakierowaniem np dachu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to ubezpieczyciel może decydować o twojej własności? Za przeproszeniem g. ich to obchodzi, gdzie, za ile, i czy w ogóle będziesz naprawiał swoje auto. Nie możesz jedynie przekroczyć zakresu robót określonego w kalkulacji naprawy (jak masz do lakierowania zderzak i błotnik, to nie możesz obciążać ubezpieczyciela lakierowaniem np dachu).

Dzięki :-)

Faktura za naprawe w aso 3900zł plus 1200zl auto zastępcze. Reczoznawca z warty proponowal mi 1800zl.

Edytowane przez Kshyhu87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, robiłeś bezgotówke?

Tak :-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...