Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, enczu napisał:

A no maja to, że jeśli sa przeznaczne do ciezszego silnika niz 1.6 to podniosa auto wyzej :D

hahaha wszyscy mechanicy sadza ze to sprezyny  tak robia a tu patrz znachor na forum gładzi wszystkich hahaha

Opublikowano

Ależ jesteś zabawny :) Pewnie przerobiłeś dziesiątki amorów i gwinty skrecałeś i w każdą strone. Nie chce mi sie dyskutować, zaraz mi powiesz, że włożenie springow -30 na seryjnego amora da Ci zawsze -30 i bedzie to swietne rozwiazanie [emoji23] piatka

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Przeglądałem ostatnio ali i wpadłem na coś takiego
https://pl.aliexpress.com/item/Smart-PKE-Car-Alarm-System-HAA-Flip-Key-Remote-Control-Remote-Engine-Start-Cut-Off-Push/32811644105.html?spm=a2g17.search0304.4.57.R4S6WH

O ile kolorystycznie przycisk START/STOP nie rzuca na kolana co chęć posiadania centralnego z pilota już ciągnie.
Pytanie czy cięzko by było zrobić ori scyzoryk czy lepiej takie coś

Opublikowano

Jeden z naszych kolegow zrobił poradnik jezeli ogarniesz to co napisal to pojdzie jak z platka no i oczywiscie jakies pare złotych na nowe kosmetyki np bd jeszcze mial :)

 

Opublikowano
Dnia 28.07.2017 o 02:46, enczu napisał:

Ależ jesteś zabawny :) Pewnie przerobiłeś dziesiątki amorów i gwinty skrecałeś i w każdą strone. Nie chce mi sie dyskutować, zaraz mi powiesz, że włożenie springow -30 na seryjnego amora da Ci zawsze -30 i bedzie to swietne rozwiazanie emoji23.png piatka

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

 

ac08869753_gdy_cie_widze.jpg

Opublikowano
  • Autor

Pany nie róbcie offtopika ciężko powiedzieć jakie są tu SPRĘŻYNY ale stoi nisko tylko przez profil opony jak i naciąg zrobiła się ogromną luka między oponą a błotnikiem ot cała zagadka

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jaki naciąg... Przecież tu od początku jest japa fest. 

 

Kolegi nawet nie komentuje, bo poziom intelektualny na poziomie ameby :) 

Opublikowano
  • Autor

205/40 na felge 8j to lekki naciąg jest

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

0cb4973613709dcdf13962a05add5b30.jpg

Opublikowano

Nie ma go praktycznie wcale.  To nic nie zmienia poza tym jeśli chodzi o jape w nadkolu. Tak czy owak, zawieche masz do zmiany jeśli ma to wyglądać jako tako.. Choć i tak 17 nie zrobi roboty ;) 

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo że z czasem Wejdzie jakaś niższa i twardsza zawiecha. Ale bądźmy logiczni przy silniku 1,6 i 101 koniach to trzeba zachować kompromis między jakimkolwiek odpychaniem się a wyglądem także 17 to max

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 minuty temu, Tapo94 napisał:

Wiadomo że z czasem Wejdzie jakaś niższa i twardsza zawiecha. Ale bądźmy logiczni przy silniku 1,6 i 101 koniach to trzeba zachować kompromis między jakimkolwiek odpychaniem się a wyglądem także 17 to max

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

1.6 i tak nie jedzie, więc niech chociaż wyglada :)

Opublikowano
  • Autor

Nie wszyscy chcą zrobić z auta inwalidę duża fela i gleba ładnie wygląda ale jest meeeega nie praktyczna i kombinowanie na każdym policjancie i zapas misek olejowych jest bezsensu lepiej żeby móc korzystać z auta w 100% a nie tylko na równych drogach

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 godzin temu, Tapo94 napisał:

Nie wszyscy chcą zrobić z auta inwalidę duża fela i gleba ładnie wygląda ale jest meeeega nie praktyczna i kombinowanie na każdym policjancie i zapas misek olejowych jest bezsensu lepiej żeby móc korzystać z auta w 100% a nie tylko na równych drogach

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

A kto mówi, że auto koniecznie ma leżeć na samej glebie? Naprawdę nie jeździłeś na gwincie i niskim autem tylko czytasz komentarze ludzi. Zasada jest prosta, najpierw gwint, potem koło. Jeździłem w zime dość nisko i na 16, na progach nawet nie myślałem, żeby podjeżdżać skosem ;) Korzystałem, latałem ile się dało a kozy nie było.  

Opublikowano
  • Autor

Jeździłem autami na gwincie jak i oryginalnie zglebionymi i szczerze ? Gwint jest moim zdaniem nie odpowiedni dla mnie

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Auto Puchalke bylo z motorem 1.6 ;)59bb99c65f0572cb708be777bb4dba60.jpg

Opublikowano

Panowie, co kto lubi i preferuje. Mi z kolei najbardziej podoba się allroad :)

Opublikowano

My mamy lęk wysokości więc sie leczymy :D

Opublikowano

Bliżej ziemi bezpieczniej [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała rzecz a jak cieszy co prawda był w agonalnym stanie wyciągnięty z Audi w której bym uwagaaa kurnik hahaha.
Spora ilość APC i ADBL interior wow i jak nowy :D5c0eb16294285814b16743c36f1fecfd.jpgdad02efe60000ef90dc24d93110a4218.jpg549d8ceb270687839e5694c40aa12e2d.jpgef0cb0ecaa9b57189d965d73afd47b20.jpge0e21e5d8c3b0ee9e36d486b33e5f7a7.jpg4c857a286f430c59139416b1e0f7c3a4.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Faktycznie, wygląda ekstra :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.