Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94


Tapo94

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre do c4 może ale nie do niej ;) Dystans raczej tego nie zmieni, uwierz da sie znaleźć coś ciekawego w niedużej kasie tylko trzeba poczekać i przeglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalu nie bedzie, mega wasko, no i 17 nie zrobi roboty. Jak Tobie sie podoba to najwazniejsze. Ja bym najpierw szukal uzywki gwintu, a potem kola. Znam ostatnio przypadek zlotowy i czlowieka w czepku urodzonego (na pewno zaraz sie tu wypowie) co kupil felgi za 6 stow, a nagle wysyla mi te same za 2300. Mozna? Mozna.. [emoji4] Sprzedam Ci moje po sezonie jak chcesz, zaczynaj zbierac [emoji4][emoji4]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej twierdzę że będzie ok :) autko ma być do jazdy na codzien a silnik 1,6 nie rozpieszcza osiągami 6b99106e43f5e9e39e9ec79cbb7e65ca.jpg5fcc601fc26eccbca8e449cb755bcf37.jpg0cb53c124b194b8932b3ee035ff90b31.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalu nie bedzie, mega wasko, no i 17 nie zrobi roboty. Jak Tobie sie podoba to najwazniejsze. Ja bym najpierw szukal uzywki gwintu, a potem kola. Znam ostatnio przypadek zlotowy i czlowieka w czepku urodzonego (na pewno zaraz sie tu wypowie) co kupil felgi za 6 stow, a nagle wysyla mi te same za 2300. Mozna? Mozna.. [emoji4] Sprzedam Ci moje po sezonie jak chcesz, zaczynaj zbierac [emoji4][emoji4]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka



kogoś konkretnie miałeś na myśli??[emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kogoś konkretnie miałeś na myśli??[emoji23]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Nie mogło to pozostać bez komentarza tak jak myślałem [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wam się widzi ? Dla porównania wcześniej bde6320b17f2c66f618b24b0147c48fe.jpgb616903f96f6bdce6f932f01aa0548e5.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi się, bo taka koza, że głowę można włożyć :o Co Ty tam masz za amortyzatory włożone? Pieje bardziej niż moja na 1ba i 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1ba i 17" na 205/40

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja stoi jak koza, i chyba przód wyżej od tyłu a to juz w ogóle porażka,  wrzuć chociaż 1BE,  ja mam plus sprężyny -40,  może nie jest wow szał i w ogóle aleeee auto dziennie robi 60km minimum poza tym to 1.8T,  wiec ma sprawiać frajdę a nie zagwozdke która studzienke jak ominąć ;-) 

e3eeb7f4bef8610fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aro1120 napisał:

Co racja to racja stoi jak koza, i chyba przód wyżej od tyłu a to juz w ogóle porażka,  wrzuć chociaż 1BE,  ja mam plus sprężyny -40,  może nie jest wow szał i w ogóle aleeee auto dziennie robi 60km minimum poza tym to 1.8T,  wiec ma sprawiać frajdę a nie zagwozdke która studzienke jak ominąć ;-) 

e3eeb7f4bef8610fmed.jpg

 

Gadanie..

8f056c5efa825722d127adfbcb535d23.jpg

 

Wczoraj 540km tym zrobiłem, co prawda nie spieszyłem się jakoś bo nie zależało mi na czasie ale jak trzeba to i ponad 200 poleci na autostradzie ;) Do roboty też wozi, do familii jak trzeba także jedzie. Omijać trzeba, to fakt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi równo ale ręczny był a auto z górki a co do sprężynek to będą niebawem

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorna przejażdżka e26c686521851ba11b7fe7e692394352.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co przechodzi proces odnowy biologicznej :Df692d05af97b621c688dab72735cda74.jpge821ba9032095f8440940ba053922b1e.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie da rade pomalować listwy drzwiowe ??(te gumowe )

Jeśli tak to jak i czym żeby nie odłaziło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, bardzo ładna A-czwórka, fajnie że ją modzisz :) co do listew gumowych, wszyscy piszą, że ich się nie maluje, bo to guma, bo odlezie, bo tamto. A ja pomalowałem czarnym sprayem i (odpukać) miesiąc czasu jeżdżę, zaliczyłem w tym czasie kilka myjni bezdotykowych i listwy nadal jak świeżo po malowaniu.  Będę dalej to obserwował i jeśli malowanie okaże się trwałe, to pomaluję je w kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2017 o 17:54, Damek27 napisał:

Swoją drogą co ty masz za amortyzatory, strasznie wysoko siedzi. Daj ją niżej, inna felga 18" i będzie piękna. 

a co amortyzatory mają do tego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2017 o 10:41, PiterA4 napisał:

a co amortyzatory mają do tego???

A no maja to, że jeśli sa przeznaczne do ciezszego silnika niz 1.6 to podniosa auto wyzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...