Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94


Tapo94

Rekomendowane odpowiedzi

A w przedliftach była wgl 3-ramienna ?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o a4? Nie było, ale pisałeś o a3, a tam była ale okropna moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym po prostu kupić kierownice 3-ramienna i wymienić bez większej ingerencji

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że była w a4 kiera trójramienna na mały wieloklin, spokojnie dorwiesz taka kiere, zamiennie z a4/6/8, tylko przed zakupem pytaj o srednice wieloklinu, powinna mieć 17mm, albo kupujesz redukcje(fabryczna jest) kiere z wieloklinem 26mm i do tego tasma pod nowy wieloklin(czyli od 98r.).

A co do zawieszenia, dobry kit kompletny kosztuje nie wiele mniej jak gwint, tanich nowych gwintów nie kupuj, to sprzet pod sprzedaż auta, albo na tzw pomnik, właściwosci jezdne tragedia a pózniej opinia ze gwint nie nadaje sie do jazdy...

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo i taka odp mnie satysfakcjonuje

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że była w a4 kiera trójramienna na mały wieloklin, spokojnie dorwiesz taka kiere, zamiennie z a4/6/8, tylko przed zakupem pytaj o srednice wieloklinu, powinna mieć 17mm, albo kupujesz redukcje(fabryczna jest) kiere z wieloklinem 26mm i do tego tasma pod nowy wieloklin(czyli od 98r.).

A co do zawieszenia, dobry kit kompletny kosztuje nie wiele mniej jak gwint, tanich nowych gwintów nie kupuj, to sprzet pod sprzedaż auta, albo na tzw pomnik, właściwosci jezdne tragedia a pózniej opinia ze gwint nie nadaje sie do jazdy...

Polejcie mu dobrze gada :)

Ja swoim avantem lekko 30 tys rocznie robię i latam na gwincie z tym ze nie mts a kw i jak tylko sb ustawisz na rozsądnej wysokości to naprawdę jest bajka no i nie male znaczenie ma tu opona, bo jesli wrzucisz 215/35 no to niestety i tak bd to czuł :) Ale tak jak w moim przypadku rozsądna wysokość zmniejsza się z każdym sezonem to chyba uzależnia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co tysiak odłożony

15644376_1267514519937757_712688945_n.jp15577709_1267514539937755_113929322_n.jp15592165_1267514506604425_85099483_n.jpg

Przyjechały listwy do audi początkowo miały isc do obklejenia fola 5D ale stwierdziłem podczas szlifowania że zostana satynowe ładnie rozjaśnią deske


Taki efekt Co o tym myślicie ?
53098499.Interior6.jpg


Czy występowały fotele kubełkowe poza tymi RS ?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez Tapo94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro z rsa, a zwykłe recaro to w zasadzie różniło się głównie tym, że miało napis RS :decayed: Te co kolega pokazał to zwykłe kubły coś ala vadery z bmw. Całkiem spoko się w tym siedzi, chociaż nie zamieniłbym się za moje recaro :P Ale jakby nie patrzeć cenowo jest delikatna przepaść między kubłami, a recaro. A jeśli chodzi Ci o taką kierownicę przy okazji to już właśnie inny wieloklin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubły jak na zdjęciu ale zdjęcie było by pokazać listwy jakie chce zrobić kierownica będę myśleć jeszcze jaka będzie

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów będę zmieniał płyn hamulcowy i zastanawiam się czy dalej dot 4 czy 5.1 i na co zmienić hamulcowe tył żeby się wiecznie nie zapowietrzaly

Dzisiaj upalałem auto dziewczyny Megane II i bardzo do gustu przypadł mi system HandsFree.
Dało by rade takie coś wyrezeć w B5 ??
 

Edytowane przez Tapo94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

234ca713099fc601685ec8edd1231fc2.jpg

Jak z Trwałością tych lamp

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trwałości nie wiem ale kolego w tych pieniądzach kupił dzielone lampy i o ile wygląda to znośnie to świeci tragicznie. Ja mam w dzielonych lepsze żarówki i moje lampy oświetlają lepiej ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wszyscy pchają zespolone a te dzielone też ładne ale jak świeca tragedia to trzeba będzie coś rozkminic

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak że swieceniem??

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8949544f0fe1e7fcbdc386155e7a8d4b.jpg


325f0be7e01579c5c05d3132b739edbf.jpg

Wkoncu umyta :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...