Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94


Tapo94

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, enczu napisał:

A no maja to, że jeśli sa przeznaczne do ciezszego silnika niz 1.6 to podniosa auto wyzej :D

hahaha wszyscy mechanicy sadza ze to sprezyny  tak robia a tu patrz znachor na forum gładzi wszystkich hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ jesteś zabawny :) Pewnie przerobiłeś dziesiątki amorów i gwinty skrecałeś i w każdą strone. Nie chce mi sie dyskutować, zaraz mi powiesz, że włożenie springow -30 na seryjnego amora da Ci zawsze -30 i bedzie to swietne rozwiazanie [emoji23] piatka

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio ali i wpadłem na coś takiego
https://pl.aliexpress.com/item/Smart-PKE-Car-Alarm-System-HAA-Flip-Key-Remote-Control-Remote-Engine-Start-Cut-Off-Push/32811644105.html?spm=a2g17.search0304.4.57.R4S6WH

O ile kolorystycznie przycisk START/STOP nie rzuca na kolana co chęć posiadania centralnego z pilota już ciągnie.
Pytanie czy cięzko by było zrobić ori scyzoryk czy lepiej takie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z naszych kolegow zrobił poradnik jezeli ogarniesz to co napisal to pojdzie jak z platka no i oczywiscie jakies pare złotych na nowe kosmetyki np bd jeszcze mial :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2017 o 02:46, enczu napisał:

Ależ jesteś zabawny :) Pewnie przerobiłeś dziesiątki amorów i gwinty skrecałeś i w każdą strone. Nie chce mi sie dyskutować, zaraz mi powiesz, że włożenie springow -30 na seryjnego amora da Ci zawsze -30 i bedzie to swietne rozwiazanie emoji23.png piatka

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

 

ac08869753_gdy_cie_widze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie róbcie offtopika ciężko powiedzieć jakie są tu SPRĘŻYNY ale stoi nisko tylko przez profil opony jak i naciąg zrobiła się ogromną luka między oponą a błotnikiem ot cała zagadka

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki naciąg... Przecież tu od początku jest japa fest. 

 

Kolegi nawet nie komentuje, bo poziom intelektualny na poziomie ameby :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/40 na felge 8j to lekki naciąg jest

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

0cb4973613709dcdf13962a05add5b30.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma go praktycznie wcale.  To nic nie zmienia poza tym jeśli chodzi o jape w nadkolu. Tak czy owak, zawieche masz do zmiany jeśli ma to wyglądać jako tako.. Choć i tak 17 nie zrobi roboty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że z czasem Wejdzie jakaś niższa i twardsza zawiecha. Ale bądźmy logiczni przy silniku 1,6 i 101 koniach to trzeba zachować kompromis między jakimkolwiek odpychaniem się a wyglądem także 17 to max

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tapo94 napisał:

Wiadomo że z czasem Wejdzie jakaś niższa i twardsza zawiecha. Ale bądźmy logiczni przy silniku 1,6 i 101 koniach to trzeba zachować kompromis między jakimkolwiek odpychaniem się a wyglądem także 17 to max

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

1.6 i tak nie jedzie, więc niech chociaż wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy chcą zrobić z auta inwalidę duża fela i gleba ładnie wygląda ale jest meeeega nie praktyczna i kombinowanie na każdym policjancie i zapas misek olejowych jest bezsensu lepiej żeby móc korzystać z auta w 100% a nie tylko na równych drogach

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tapo94 napisał:

Nie wszyscy chcą zrobić z auta inwalidę duża fela i gleba ładnie wygląda ale jest meeeega nie praktyczna i kombinowanie na każdym policjancie i zapas misek olejowych jest bezsensu lepiej żeby móc korzystać z auta w 100% a nie tylko na równych drogach

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

A kto mówi, że auto koniecznie ma leżeć na samej glebie? Naprawdę nie jeździłeś na gwincie i niskim autem tylko czytasz komentarze ludzi. Zasada jest prosta, najpierw gwint, potem koło. Jeździłem w zime dość nisko i na 16, na progach nawet nie myślałem, żeby podjeżdżać skosem ;) Korzystałem, latałem ile się dało a kozy nie było.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem autami na gwincie jak i oryginalnie zglebionymi i szczerze ? Gwint jest moim zdaniem nie odpowiedni dla mnie

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz a jak cieszy co prawda był w agonalnym stanie wyciągnięty z Audi w której bym uwagaaa kurnik hahaha.
Spora ilość APC i ADBL interior wow i jak nowy :D5c0eb16294285814b16743c36f1fecfd.jpgdad02efe60000ef90dc24d93110a4218.jpg549d8ceb270687839e5694c40aa12e2d.jpgef0cb0ecaa9b57189d965d73afd47b20.jpge0e21e5d8c3b0ee9e36d486b33e5f7a7.jpg4c857a286f430c59139416b1e0f7c3a4.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...