Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może z czegoś skorzystasz więc proponuję : prawe lusterko duże(do 50-80zł w kolorze dostaniesz ew oba wymienić na poliftowe w kolorze duże) > lampy przednie ori zespolone > kierunki boczne prysnąć na czarno / okleić folią(do 10zł za spray czy folie) , grill wrzucić poliftowy i pomalować ramke i kratki w czarny połysk(grill - 40-90zł), zmienić wycieraczki na np. Valeo płaskie(60zł) + najlepiej ramiona wycieraczek z passata b5 fl + ew jeżeli masz przedliftowe to zmienić na polift lampy tył ori.

Co do foteli - te kubełki z niebieską alcantarą wychodziły w s4-kach ale spokojnie takie dostaniesz w skórze / materiale od zwykłej a4 w dobrej cenie. Trzymają dobrze w zakrętach, mają podgrzewanie często i są komfortowe. Generalnie dobry wybór :D

A co do gwintu - nadaje się spokojnie do jazdy na co dzień, o ile go nie skręcisz na max będzie komfortowy, zawsze możesz też go podnieść więc najwyżej będzie siedział jak na springach ale lepiej się prowadził i dłużej cieszył :P 

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem ;)

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki na pewno skorzystam z porad :) i oby takich więcej. Na dniach wystawiam autko passata B5 TDI na sprzedaż wtedy zacznę modzic a4

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

0d37572779d86632f924987081cf88bd.jpg

Widok w którym idzie się zakochać [emoji173]
Założone radyjko troszkę nowsze wylapane za free :) niestety potencjometr wywalony. I teraz pytanie jakie radio żeby było ori ale szło wpiąć jakkolwiek pendrive

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
0d37572779d86632f924987081cf88bd.jpg

Widok w którym idzie się zakochać [emoji173]
Założone radyjko troszkę nowsze wylapane za free [emoji4] niestety potencjometr wywalony. I teraz pytanie jakie radio żeby było ori ale szło wpiąć jakkolwiek pendrive

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka




Ja mam keenwooda, kolor po zmroku identyczny z ori. Jak nie zapomnę to zrobię foto.
Opublikowano

Ja mam pioneer mvh-180ub, usb, aux i do tego podświetlenie z możliwością regulacji natężenia światła, do tego sporo możliwości regulacji dają radę za cenę około 200 zł.

Opublikowano
  • Autor

A nic z oryginalnego ?


abdd902e1def0256e0d3e5a912003423.jpg
Ktoś ma takie na sprzedaż??

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To są z B6 ;)

Opublikowano
  • Autor

A pasują plug&play ??

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a nie z a6 c5?

Opublikowano
15 godzin temu, SebaVR6 napisał:

a nie z a6 c5?

No na mój gust to a6 c5 :)

Z tego co się orientuje to nie za bardzo p&p 

Opublikowano

pasują p&p z a6 c5 tylko trzeba to co jest na środku podłogi pod siedzeniem wyciąć

Opublikowano

A nie trzeba prowadnic wspawywać w podłogę?[emoji6] w b5 prowadnice są po bokach. W c5 czy b5 już pod fotelami. Nawet po takiej rzeźbie podczas jazdy nie wyregulujemy sobie oparcia bo łapa bez otwierania drzwi nam się nie zmieści:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

chyba nie jest to opisane w dziale   Manuale - DIY - zrób to sam i wejdź w a4 b5 i tam musisz sobie poszukać

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadły inne fele niestety też do roboty ale wzór meeeeeega klasyczny. 17" x 8" et 40 jak to widzicie ?? b906a77f4805babb1be163a3f7d328ee.jpg6cc17bacb499b50fdd2d947eb376469c.jpg697f8beb2b68bd6ef91e8c31290a3d34.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na zime jak znalazł :D

Opublikowano
  • Autor

Nie każdy ma pieniądze na bbs spasy

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, Tapo94 napisał:

Nie każdy ma pieniądze na bbs spasy

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Nie no jasne że każdy orze jak może :wink:

Opublikowano

Porażka :facepalm: 

Takich nie było? :grin:

images?q=tbn:ANd9GcRhzO9IqFee3TCBmLWrsmS

Edytowane przez uszol

Opublikowano

To juz trzeba bylo poczekac, dolozyc troche i na lopaty ori rs6 c5 w 18" by starczylo bo to juz prawie w cenie zlomu chodzi ;)

Opublikowano
  • Autor

Te też ori audi ponoć montowane w A8

53be39e7efd898d7992cb5a2ad83aaff.jpg6bab069835649be6ed9c23dcdb903298.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 35 minutes later

Do tego dystans dorzucić i siadzie wzór felgi to rzecz gustu defd20569f4789914b692907cc6551c2.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.