Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BEX Q (LY7W) z Wrocławia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów :)



Ponad miesiąc temu zakupiłem Avanta LY7W


Produkcja: 12.2003


I rejestracja: 07.2004


BEX


Quattro


2xsline


zawieszenie 1BE


Szwed z przebiegiem 211k (tak sprawdzone na stronce)



Aktualnie jestem w trakcie wymiany wszystkiego co trzeba, później będzie hamowanie i wtedy zapadną decyzje co dalej :)



poniżej kilka zdjęć zaraz po zakupie


w wolnym czasie pouzupełniam resztę istotnych wiadomości ;)




fsm4pzqg.jpg



p48fcytz.jpg



7gaj2put.jpg



624ip4mo.jpg


Opublikowano

Śmiesznie wyglądają te końcówki :D Kozak furka!

Opublikowano
  • Autor

Śmiesznie wyglądają te końcówki :D Kozak furka!

taa to była jedna rzecz, która mi się nie podobała przy zakupie ;) trzeba będzie je ogarnąć

Opublikowano

Piękna sztuka :) Jedyny minuus to te "lufy" wystające z pod zderzaka i brak elektryki z tyłu :thumbdown: ,ale wszystko idzie ogarnąć :)

Edytowane przez lukas551

Opublikowano

Wielu ludzi szuka takiego połączenia na bazę ....Q,Bex,2xS-line :wink:

Powodzenia w dalszej zabawie :facepalm:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka miesięcy minęło, auto praktycznie ogarnięte mechanicznie:

- rozrząd

- filtry

- płyn hamulcowy

- olej Millers + płukanka i wymiana smoka

- nowe świece i przewody

- zregenerowane Turbo ;)

- wtryski wymienione na BAM (+ mapa pod nowe wtryski)

- zregenerowany zacisk

- czyszczenie SAI

- wymieniony króciec wody

 

to chyba wszystko z mechaniki :)

ogarnięty tłumik, schowane końcówki :)

Turbo przeładowywało, ale podczas wymiany wtrysków Mirek z VAGtune wszystko poprawił, nowy wykres po poprawie będzie po nowym sofcie, ale to za  jakiś czas ;) 

97af892d-5f56-4d3b-bd72-cce5cfc0ecfc.jpg

Opublikowano

autko zacne, fajne fele :) :)

kreski słabe, porównaj z tym co robi gregor10, wykres momentu płaski jak od linijki, wg mnie trzeba by to poprawić

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, JeJu napisał:

autko zacne, fajne fele :) :)

kreski słabe, porównaj z tym co robi gregor10, wykres momentu płaski jak od linijki, wg mnie trzeba by to poprawić

kreski już ogarnięte, ten wykres nieaktualny,był zrobiony zaraz po ogarnięciu olejów, rozrządu itd., żeby zobaczyć jak to wygląda, nowy wykres będzie po programie ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

 

DSC_0007.jpg

DSC_0010 (3).jpg

DSC_0008 (3).jpg

Edytowane przez botshek

Opublikowano

Felgi 19 czy 18? Zmieniales zawieche czy dalej 1BE?

Opublikowano
  • Autor

235/35/19   1BE

Opublikowano

Piekna jest![emoji5]
Wielu tu na forum dazy do tego,co Ty juz masz w standardzie - Bex+Q+2×s-line![emoji4] Z serii masz chyba prawie wszystko,co wychodzilo w najbogarszej wersji,wiec jaka jest Twoja dalsza wizja na auto/jakie plany?

Opublikowano

elektryczne szyby tył pewnie:)

Opublikowano
  • Autor
elektryczne szyby tył pewnie:)

Oczywiście że korbotronic [emoji3]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Piekna jest![emoji5]
Wielu tu na forum dazy do tego,co Ty juz masz w standardzie - Bex+Q+2×s-line![emoji4] Z serii masz chyba prawie wszystko,co wychodzilo w najbogarszej wersji,wiec jaka jest Twoja dalsza wizja na auto/jakie plany?

Sporo brakuje. Plany są, ale zobaczymy jak będzie z funduszami. Na wakacje wpadnie prawdopodobnie Stage 1 [emoji1]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Niby zwykla, prosta A4 na banalnym oklepanym kole, a wyglada zajebiaszczo :thumbup1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w sumie z modyfikacji to tylko:

- wtryski S3BAM

- DP

- turbo seria po regeneracji

DSC_0040 (2).jpg

Opublikowano

Wyglada zajebi....... :decayed:

Opublikowano

Co to za dyfuzor masz na tylnym zderzaku?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Falcone napisał:

Co to za dyfuzor masz na tylnym zderzaku?

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
 

sline, tylko cały pomalowany na czarno 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.