Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Halogen przenośny LED 30W akumulatorowy opinie


nike166

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,


Z racji iż często grzebię przy samochodzie/motocyklu w garażu chciałem sprawić sobie dodatkowe źródło światła. Upatrzyłem sobie taki halogen bezprzewodowy http://allegro.pl/h10-halogen-przenosny-lampa-led-smd-akumulator-30w-i5761185996.html

Moc 30W świeci jak żarówka 300W z regulacją 50%/100%. Może posiada ktoś takie cacko i może coś o nim powiedzieć czy warto w coś takiego inwestować ? Lub może są jakieś lepsze ?


Pozdrówki :)

Edytowane przez nike166
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/h10-halogen-przenosny-lampa-led-akumulator-30w-i5760904573.html

Według mnie to te trzy ogniwa 18650, są za słabe ale cała reszta warta swojej ceny .Na Aliexpress taki sam kosztuje 24 dolary.

Edytowane przez udiyane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie czy te akumulatory są warte swojej ceny?? zapewne chińszczyzna i będziesz musiał kolejne aku kombinować, dopytaj sprzedawcy co to za aku są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną Ale 10w.

Kupione w Lidlu

Polecam obiema rękami.

Świeci 3 godziny, wystarczająco by pobawić się przy aucie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myślicie, że to będzie tak szybko będą mogły paść akumulatory ? Ciekawe czy podczas ładowania jest możliwość korzystania z lampy.


Mam podobną Ale 10w.
Kupione w Lidlu
Polecam obiema rękami.
Świeci 3 godziny, wystarczająco by pobawić się przy aucie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No tutaj jest 30W także mocniejsza. Jakiej mocy masz akumulatorki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem bo nie da wymienne. Przynajmniej oficjalnie.

Mam chyba już że dwa lata. Wciąż ladnie świeci.

Rozbierając kiedyś lidlowską polerkę widziałem zwykle akumulatorki np R14.

Więc przypuszczam że i tu nie powinno być problemu z z wymianą.

30W to już konkretne światło. Myślę że warto się skusić. Zawsze można będzie sobie zmienić źródło....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj są normalnie wymienne i typ to 18650 8800 mAh. W razie jakby coś się z nimi stało to można dokupić identyczne na allegro za śmieszne pieniądze http://allegro.pl/akumulator-8800-mah-18650-li-ion-3-7v-i5567454498.html

Są i nawet 10800 mAh także teoretycznie powinny być jeszcze żywotniejsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić takie coś http://allegro.pl/latarka-warsztatowa-lampka-lampa-led-li-lon-mocna-i5606712061.htmlprzykładowa aukcja. Ja się na to skusilem i naprawdę daje mega fajne i silne światło z dużym rozproszeniem. Plusem jest to ze ma magnes i można ją przyczepić w każde miejsce halogen jest mniej mobilny. Po drugie jeśli chodzi o doświetlaniem to lepszym wyjściem będzie chyba halogen na 230 v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, kablowe zasilanie lamp to porażka, co rusz zahaczysz o kabel i lampa ląduje na ziemi.

lampy LEDowe typu latarka nigdy nie dadzą takiego światła jak ta o którą pyta autor, Tutaj mamy DUŻĄ POWIERZCHNIĘ lustra, które dobrze odbija i rozprasza światło.

w wielu momentach jest to pożądane.

Latarką możesz sobie poświecić gdy musisz np pracować w ciasnych zakamarkach, tam magnesy się przydadzą, ale oświetlenie całego miejsca pracy to TYLKO lampa typu halogen.

innymi słowy te dwie lampy się uzupełniają, nie zastępują.

Drugim plusem tego typu budowy lamp, jest szeroka możliwość zastosowania w innych pracach...np. przy remoncie domu.

Mnie bardzo często służy w pracach elektrycznych nad sufitami podwieszanymi, gdzie mogę sobie oświetlić miejsce pracy... jest lekka i poręczna, nie obciąża miejsca na którym stoi.

Lampa jest naprawdę uniwersalna i warta zakupu.


Zobacz ile światła daje 10W

7afaa97f929acf0fbb80195c564fa853.jpge0ba1136dda9e21ea7fec37047714138.jpg60cadce5db4be7dfffcaea4a52151f5b.jpg6360a1dc1bca54f85b466663581a9eb9.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tylko własnie u Ciebie jest wbudowany akumulator 7.4V / 5.2 Ah, a w tej co ja patrze 30W są 3 akumulatorki wymienne 3.7V / po 8800 mAh każdy. Ciekawe jak z czasem świecenia... Niby na niektórych aukcjach podają około 3 godzin na pełnej mocy halogenu ale ile w tym prawdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...