Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Benzyna mnie tylko interesuje.Trasy,wioski ale wyżej 10 tysi w roku nie robię.Rozumiem,że nie znacie tego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam.

Mam prośbę.Interesuje mnie ten samochód:

AUDI A4 B6 Avant 3.0 V6 Quattro, manual, PRYWATNY ZamoĹÄ â˘ OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Ktoś coś wie,zna właściciela,zerknął by jakby coś itd?

Kolega dodal na facebooku to ogloszenie , podpytalem sie co i jak okazalo sie ze to nie jego tylko szwagra ogolnie godny polecenia .Audi do obejrzenia w Krasnobrodzie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20150216_162724.jpg

free image hosting

Dzisiaj po eklerkiem ktos mi przerysowal...:(( kamer akurat nie ma tam gdzie parkowalem a z tego co wiem sa jakies 2 kamery ale nic by i tak nie bylo na nich widac.. ahhh; (

Edytowane przez kmr91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech to pech...

Chyba jakis wysoki samochod bialy... bo jeszcze lakier zostal... ale gdzie teraz szukac goscia..

Edytowane przez kmr91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Leclerkiem, Kauflandem itp. radzę parkować w miarę możliwości z dala od aut znaczy na drugi koniec parkingu od głównego wejścia do marketu itp., nie szkodzi przejść się kilkanaście kroków do sklepu, bo głównie kierowcy wolą parkować jak najbliżej wejścia do sklepu ;)

Kamery posiada ochrona obiektu chyba mają kilka wiem, bo sam zauważyłem ich biuro, można spróbować zweryfikować numer rej. sprawcy o wiele jakość obrazu da taką możliwość.

Edytowane przez DiAMOND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Dzięki.Przypuszczam,że godna polecenia bo ze zdjęć,opisu i tego,że uczciwy faktyczny przebieg napisany :wink: .Na razie się zastanawiam.Jak sprzeda to mój pech. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Leclerkiem, Kauflandem itp. radzę parkować w miarę możliwości z dala od aut znaczy na drugi koniec parkingu od głównego wejścia do marketu itp., nie szkodzi przejść się kilkanaście kroków do sklepu, bo głównie kierowcy wolą parkować jak najbliżej wejścia do sklepu ;)

Kamery posiada ochrona obiektu chyba mają kilka wiem, bo sam zauważyłem ich biuro, można spróbować zweryfikować numer rej. sprawcy o wiele jakość obrazu da taką możliwość.

ochroniarz z eklerka mowil ze nawet jak by cos bylo na kamerce to i tak nic by nie bylo widac bo kamerki maja lipne.. wiec czekam moze sie sam zglosi sprawca... hehe Edytowane przez kmr91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Leclerkiem, Kauflandem itp. radzę parkować w miarę możliwości z dala od aut znaczy na drugi koniec parkingu od głównego wejścia do marketu itp., nie szkodzi przejść się kilkanaście kroków do sklepu, bo głównie kierowcy wolą parkować jak najbliżej wejścia do sklepu ;)

Kamery posiada ochrona obiektu chyba mają kilka wiem, bo sam zauważyłem ich biuro, można spróbować zweryfikować numer rej. sprawcy o wiele jakość obrazu da taką możliwość.

ochroniarz z eklerka mowil ze nawet jak by cos bylo na kamerce to i tak nic by nie bylo widac bo kamerki maja lipne.. wiec czekam moze sie sam zglosi sprawca... hehe

To niech zafundują lepsze kamery, bo skoro mają takie lipne to po co je zamontowali żeby tylko sobie pooglądali z nudów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jakieś kamerki są po drugiej stronie ulicy...? Okrąglak, Biedronka (nawet Statoil) ALBO na jeeeeeeeszcze budowanym obiekcie Zamoyskiego Wymiaru Sprawiedliwości...

Nawet jeśli nie zobaczysz numerów (co jest mało prawdopodobne), to może chociaż rozpoznasz markę i model auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moźe jakiś dron przelatywał akurat koło leclerka.?

Albo wojskowy satelita szpiegowski.

Edytowane przez Sherlock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie gdzie mozna kupic jakies fajne koncowki.tlumikow za rozsadna cene do b7 3.0??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba nie pora :) W nocy może jeszcze złapać a kto wie co będzie w marcu. Niemniej jednak, ja już przymiarki poczyniłem.

IMG_20150221_103947.jpg
IMG_20150221_103957.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie ta fela mi nie lezy najlepsza jest rs4 lub rs6

pozatym widze ze smiagasz po kazdym warsztacie w zamosciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...