Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

o żesz... :facepalm:

to o mnie mowa...

przyznaje przyznaje, tylko w zamościu nie widziałem nikogo z oznaczeniami :P

a bywam tam/tu tylko na dzień lub dwa w weekend i wracam do roboty, właśnie między wawką i zamościem, a na forum też ostatnio czasu brak :(

bywałem na spotach warszawskich gdy tam mieszkałem, myślałem, by teraz wpaść na zamojski, tylko widzę, że druga niedziele miesiąca, to dopiero za 2 tygodnie przyjechałbym na "dzień dobry" :)

a do tematu spotkań na drodze, nie zaglądam, bo przez 4 lata na forum widziałem tylko raz kogoś z klubu :P więc doszedłem do wniosku, że i mnie nie widać, tzn z klubu z oznaczeniami, bo tak to pełno A4, tylko żadna nie ma znaczków, czy naklejek czy tablic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...

przyznaje przyznaje, tylko w zamościu nie widziałem nikogo z oznaczeniami :P

Słabo się przyglądacie, bo w tej chwili przynajmniej 4 auta jeżdżą oznakowane :whistling:

... to dopiero za 2 tygodnie przyjechałbym na "dzień dobry" :)

...

Lepiej późno niż wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz... :facepalm:

tylko w zamościu nie widziałem nikogo z oznaczeniami :P

więc doszedłem do wniosku, że i mnie nie widać, tzn z klubu z oznaczeniami, bo tak to pełno A4, tylko żadna nie ma znaczków, czy naklejek czy tablic...

kolego pisz do mnie na PW dam ci namiar na dobrego okulistę...

:bag:

:polew:

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

słabo się przyglądacie, bo w tej chwili przynajmniej 4 auta jeżdżą oznakowane :whistling:

true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tu praktycznie nie ma, więc się słabo przyglądam :P

przyjeżdżam posiedze z rodzinką, z kobietą i wybywam znowu, a jak siedziałem dłuzej z rok temu, to nie zdażyło mi się ani razu zobaczyć znaczków klubowych :P

zamość - miasto duże ;) więc pewnie się mijaliśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tu praktycznie nie ma, więc się słabo przyglądam :P

jak siedziałem dłuzej z rok temu, to nie zdażyło mi się ani razu zobaczyć znaczków klubowych :P

zamość - miasto duże ;) więc pewnie się mijaliśmy :P

bull shit!

na parkingu pod blokami niedaleko Karchera pewnego dnia patrzyłeś na mnie i moje B5...

nie pamiętam dokładnie, ale bardzo możliwe, że byłem w klubowym czarnym t-shirt'cie...

a ty mówisz, że klubowego loga nie widujesz :mysli:

(może wstydliwy jesteś...) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w życiu nie widziałem klubowej koszulki na kimś, a druga kwestia, specjalnie się Panom nie przyglądam ani temu co mają na sobie :P jakby kolega był PARAF'ką to może inaczej by to wyglądało :P

aczkolwiek ostatnio jak jechałem, to mogła być środa, jak skręcałem z ronda w stronę karchera, to zauważyłem kogoś kto stał na wyjeździe, ale bez auta :P ale co miał na sobie to nie wiem.

z resztą, jakbym kogoś widział i zauważył gdziekolwiek znaczki klubowe to bym napisał, bo czemu nie.

być może tak przywykłem do myśli, że nie spotykam nikogo z forum, że przestałem zwracać uwagę na oznaczenia, na początku jeszcze w wawce, to obserwowałem kazdą A4 z nadzieją na zobaczenie oznaczeń na tablicach, naklejek itp, ale czas mijał a ja nikogo nie wyhaczyłem:P to przestałem patrzec:P

trzeba to zmienić, bo aż głupio, że sam jestem zauważany a ja nikogo nie widze :P

a nie należe raczej do tych mało spostrzegawczych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Maciek gada wpatrujesz sie na b5-tki. i kierowcow i.........., pare razy wdzielismy np , na szymonowica albo w przychdni PULS na hrubieszowskiej po dzis dzien odzewu brak , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odzew jest :P

hm na dobrą sprawę nie wiem gdzie jest szymonowica, ale to inna kwestia :P

myślę, że moich wyjaśnień wystarczy, jakby była zła wola, to i teraz bym się nie odezwał bo po co, a niestety jest jak jest, teraz mam chwilę na komputer, więc siadłem, zajrzałem tutaj, zaraz się pakuję i spowrotem w trasę, a tam gdzie jadę, nawet nie mam kompa, bo wole pc'ty niż laptopy a mój jest za wielki by go targać wszędzie za sobą :P

mogę mieć tylko nadzieję, że w końcu Was, kiedyś zauważę :P i, że uda mi się przyjechać na spot, chociaż kiedyś chyba w każdą niedziele były?

w każdym razie, pozdro, dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odzew jest :P

myślę, że moich wyjaśnień wystarczy, jakby była zła wola, to i teraz bym się nie odezwał bo po co, a niestety jest jak jest, teraz mam chwilę na komputer, więc siadłem, zajrzałem tutaj

tylko winny się tłumaczy :whistling:

zaraz się pakuję i spowrotem w trasę

szerokości... :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tą niedziele jest spocik?

parking przy tym małym orlenie?

bo bym spróbował dojechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tą niedziele jest spocik?

parking przy tym małym orlenie?

bo bym spróbował dojechać ;)

Czytaj post na samej górze wszystko tam jest wypisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....a czy można przyjechać pierwszy raz tak na krótko pokazać się np.że z T-L też ktoś przyjeżdza(żeby nikt nie mówił o przyjechał i już jedzie!!!)chodzi o to że jeszcze nie byłem na spotach zamojskich a będzie najprawdopodobniej ze mną żona no i 2-miesięczny synek i wiadomo że za długo to on chyba nie wysiedzi:P tym bardziej w takim upale:) chciałem już dawno przyjechać tylko zabieram się do tych wyjazdów jak kot do jeża;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to przebolejmy :naughty: albo wyślesz żonę do parku na spacerek z maluchem, a Ty deko pogadasz co tam masz w tym swoim wozidełku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj post na samej górze wszystko tam jest wypisane

ale ten tekst niebieską czcionką, to jakoś teraz dopisany został?

bo jeśli nie, to by wyjaśniało, czemu nikogo z klubu nie widuję, po prostu ślepy jestem :P

bo tego nie widziałem i się cały czas zastanawiałem, skoro nieaktualna miejscówka, to gdzie aktualna jest.

a jeśli był cały czas, to coś mi się na oczy rzuciło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ten tekst niebieską czcionką to był już od samego początku napisany;-)

Dzięki chudineze chyba tak zrobię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mógł być od poczatku z datą 08.07.2012 :P

ale ok, więc przyznaje, coś mi się na oczy rzuca, bo na pierwszy post patrzyłem i czytałem (niby ze zrozumieniem) a informacji (niebieskiej) gdzie spot, nie widziałem :facepalm::doh:

ide do lekarza :wallbash:

a z drugiej strony dziwne, że wyłapałem tekst zielony, że co druga niedziela i tam, że 15:00, a niebieskiego już nie.

ale może już sobie zamilkne:thumbdown:

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niebieski tekst jest już od hmm pół roku może dłużej, bo zimą byliśmy w "kretowisku" czyli parking podziemny kina, a jak się polepszyła pogoda to jesteśmy koło parku. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trudno, wyjaśniło się więc, czemu nie widuję kolegów z klubu, skoro nawet ze słowem pisanym mam problem :P

postaram się przyjechać i przywitać w końcu, bo już i tak kiedyś w tym temacie to obiecałem :)

a głupio nie być na spocie, swojego rodzinnego miasta, nawet jeśli tylko przelotem bywam tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...