Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...i jeszcze jedno (tym razem z Nokii 3,2 Mpix :polew:)

zdj_cie0367_001.jpg

jak wklejasz to rób to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Organizuję grupowe hamowanie. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to tutaj są informacje http://a4-klub.pl/lubelskie-82/dyno-day-grupowe-hamowanie-lublinie-244568/

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prałem fotele, na Zamoyskiego, w tej małej myjni.

zastrzeżeń nie miałem, ceny nie pamiętam.

jedyny minus, trzeba sie umówić z wyprzedzeniem a najlepiej dzwonić, bo zawsze kolejki są.

a do tej koło PZM sam miałem kiedyś pojechać - lepiej omijać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to drogo w Zamościu w Lublinie w telemyjni kosztuje to 60zł z kuponem ze sweetdeal: Sweetdeal: Czas profesjonalnie odświeżyć auto po lecie! Pranie tapicerki smochodowej 59 zł zamiast 138 zł w Telemyjni + ozonowanie Gratis!

niby piszą, że tylko siedzenia ale piorą wszystko oprócz podsufitki w tej cenie, korzystałem osobiście z tej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa opcja , doliczyc trzeba paliwo zeby specjalnie jechac no i czas , chyba ze przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to drogo w Zamościu w Lublinie w telemyjni kosztuje to 60zł z kuponem ze sweetdeal: Sweetdeal: Czas profesjonalnie odświeżyć auto po lecie! Pranie tapicerki smochodowej 59 zł zamiast 138 zł w Telemyjni + ozonowanie Gratis!

niby piszą, że tylko siedzenia ale piorą wszystko oprócz podsufitki w tej cenie, korzystałem osobiście z tej opcji

pomysle o tym dzieki wojci.

a na zamojskiego to kumpel pral oddali mu wilgotne auto:facepalm:

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

wojci ta telemyjnia ma oddzial w Zamościu?? ul.Dzieci Zamojszczyzny Warsztat samochodowy Mazurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro bede dzwonił do gościa który prał tutaj na bałtrucia, to jedyna osoba którą moge polecić. Cena oczywiście adekwatna do jakości , koło 200-250 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja mam pytanko, miejsce/sklep, gdzie w Zamościu kupię CB radio, doradzą, zestroją, ewentualnie pomogą upchać wszystko.

radyjko i antena wybrana, ale posłuchać kogoś zawsze warto, a że będę na tygodniu w Zamościu to może bym zajechał, jeśli kogoś znacie, w Rykach już wiem gdzie ale nie wiem czy czasowo się wyrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...