Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

Lista na kalendarze na 2014r.:

chudineze - 1szt.

daroo26 - 3szt.

chaberiusz - 1szt

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Koledzy czy ktoś z was w niedzielę 22.12 lub w poniedziałek 23.12 pomógłby mi w Zamościu z diagnostyką Audi A4 B7 1.9 TDI? Bujam się po mechanikach od jakiegoś czasu i mam podejrzenia padających pompowtrysków. Telepie mi budą, dziwnie kopci momentami - chciałbym porządnie sprawdzić auto pod kablami - pomoże ktoś? :(

U mnie od miesiaca wystepuja podobne objawy tylko ze na wolnych obrotach i przy rozgrzanym silniku i narazie zaden z mechanikow nie potrafi stwierdzic co jest przyczyna. Tez obstawiam ktoras z pompek tylko nie wiem gdzie w Zamościu lub okolicach można to sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie od miesiaca wystepuja podobne objawy tylko ze na wolnych obrotach i przy rozgrzanym silniku i narazie zaden z mechanikow nie potrafi stwierdzic co jest przyczyna. Tez obstawiam ktoras z pompek tylko nie wiem gdzie w Zamościu lub okolicach można to sprawdzić

No u mnie też telepie na rozgrzanym i zawsze na wolnych obrotach (bez gazu) a kopci głównie na zimnym, ale i na rozgrzanym lubi zadymić. Może ktoś z kolegów z zamojskiego pomoże za przysłowiową flaszkę albo coś konkretniejszego posprawdzać auta pod kablami albo doradzić coś jeżeli to pompowtryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaberiusz na kalendarz dopisz i mnie 1 szt:decayed:

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

syroB89, we stolycy masz kolego jaro4444 i mr motors , samo podpiece vaga to nie problem jest ze 2 kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo814 orientujesz sie moze czy w Zamosciu lub okolicach jest jakis spec od pompek?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnostykę można zrobić ale ja np. dopiero będę miał jako taki wolny termin 30 grudnia wcześniej raczej nie będę się umawiał, bo to różnie może być tym bardziej przed świętami gdzie jest trochę roboty w domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmo814 ja nie zamawiam kalendarzy tylko chudineze :decayed:

a jeśli chodzi o diagnostykę chętnie bym skorzystał z pomocy, nie jest to pilne więc może być w nowym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie płaciłem jeszcze

a co do diagnosty to mozna sie pokusic u pewnego pana w zawadzie, warsztat nie wyglada ale ma sprzet i wiedze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie płaciłem jeszcze

...

To do mnie kasa dam Ci namiar na PW a ja do jarko napiszę o co kaman

mozna by swiatecznego :) delikatnie

Delikatnie u Ciebie występuje tak :drunk::tonguemad::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego speca od kwasówki w Zamościu który pospawa,oszlifuje i wypoleruje spawy na wysoki połysk.

---------- Post dopisany 23-12-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 22:41 ----------

No nic,trzeba radzić sobie samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam ale mogę jedynie coś podpowiedzieć możesz się dowiedzieć w Spomaszu (koło ZOO) oni różne rzeczy robią z kwasówek przynajmniej tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąt białych pachnących choinką

spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,

Świąt pełnych niespodziewanych prezentów,

dających radość i odpoczynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak klubowicze...?

Żyjecie po 2-3 dniowym obżarstwie...???

Ja wczoraj mialem już dosyć, więc wieczoralem wytargałem rodzine zza stołu i zabrałem na przejażdżkę/spacer po naszym mieście.

A z tego co widziałem, to nie tylko ja wpadłem na taki pomysł...

...nawet LTM'y i LHR'y ruszyły d*py i przyjeżdżały na spacer po Starówce.

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę i piję :P

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...