Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

gorzki, jakiego masz tego swojego e-papierocha...?

VOLISH ego 3.1

A co Maciej rzucasz ??

"rzucanie", to za dużo powiedziane.

Jak kumpel załatwi mi w dobrej kasie e-szluga, to będziemy razem kopcić na spotach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra cena ? tzn ze stadionu za 150 zł :decayed:

Lepiej!

Prosto z Chin za 50zł. :kox:

Jak uda sie ten dill, to na następnym spocie się pochwale...

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakiś nie zly wynalazek . ale jeżeli masz go używać od czasu do czasu , to wystarczy i to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakiś nie zly wynalazek . ale jeżeli masz go używać od czasu do czasu , to wystarczy i to .

i takiego słowa potrzebowałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekory oklejac czy malowac , jakie sa wasze zdania , kolor czerowny jak u Macka w telefonie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p1100722y.jpg

Takie chcesz ?

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

[h=1]3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE SERIA 1080 BR-201

[/h]tym będę robił kratki nawiewów

a tym dekory

szczotkowane aluminium z serii DI-NOC ME -904

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokałdnie tak , a zamowiłes juz folie? tylko mysle folia alcantara VTS--Folia Alcantara Welur Flock na kokpit (3081022443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., teraz zastanawiam czy malowac czy kleic?

skad masz spy foto?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE DI-NOC ME-904 (3020844676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE SERIA 1080 BR-201 (3080989573) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

foto kradzione :wink:

jeżeli chodzi o kolor to jeżeli bym się decydował to na jakąś wiśnie. Czerwony chyba za jasne , przynajmniej dla mnie.

Najlepsza tak wogóle to była by żyrafa :grin:

na kratki zamówiona. dekory czekają na sezon griilowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide sie przespie ztematem :D:grin:

Miszka, na ch*j Ci to amelinium...?!

to dobre, ale do BMW :polew:

Z kolei czerwone dekory pasują, jak masz cały czarny środek - z podsufitką włącznie i skórzanymi black classic fotelami

dsc4565o.jpg

Ori kolor twoich dekorów jest OK! - ja bym nic nie zmieniał

Ale jeśli już "musisz" wydawać $$$ na folie, to kup czarny połysk - będzie dobrze leżał do Twojego czarnego matu w okolicach popielniczki i pozostałych "odcieni" tapicerki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku , ja rozwazam jedynie opcje czy malowac czy kleci folia tylko i wyłacznie na czerwono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie może w zamościu lub okolicach, kogoś kto się potrafi dobrze felgami zająć?

doszły do mnie te zamówione i przynajmniej jedna (narazie zostały obejrzane dwie, ja jestem poza miastem), jest w dość dyskusyjnym stanie:

20130312_150242.jpg

20130312_150343.jpg

20130312_152903.jpg

20130312_153137.jpg

ogólnie była mowa, że używane (wiadomo) i ślady użytkowania, chociaż moje felgi, żadne tak nigdy nie wyglądały.

bawić się w naprawianie, da się to ładnie zrobić w sensownej cenie?

czy odesłać?

porównując ceny forumowe to za felgi niemało dałem bo 1400 a jeszcze muszę dwa dekielki dokupić, więc pewnie dodatkowe 200zł

zakładając, że fele proste, zostawiać i odnawiać je? bo na samym malowaniu się chyba nie skońćzy, trzeba by jakoś te ubytki pouzupełniać, ktoś coś wie, gdzie i jak i czy jest sens?

z drugiej strony, sam chciałem nie malowane, żeby widzieć, czy nie spawane itp, bo koleś za dodatkowe 300zł mógł odnowić felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym napewno to oddał miały byc dobre bez dodatkowych kosztow koles Cie oszukał a TY sobie teraz masz generowac dodatkowe koszta ? no prosze , malowanie tez wyjdzie cos kolo 100 za szt jesli ktos znajomy bedzie to robil , najlepiej byloby proszkowo pomalowac ale to juz koszt , bo trzeba fele matowic przygotowac , szkoda czasu, mysle ze jak fele oddasz do SPA to wyjdzie blisko 2000 a to juz za same fele to sporo, a co do dekli to tez nie wiadomo co kupisz , moze byc w opisie mega stan a przyjdzie mega kupa ,

to lepiej było negocjowac te drugie obdarte do renowacji wiedziałbys na czym stoisz i były tansze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te są te do renowacji, chciał za nie 1700, ale powiedziałem, że chce ori lakier, żeby wiedzieć co się z felgą działo, czy spawana itp.

Tylko w sumie takich otarć samo malowanie chyba nie ukryje, to by trzeba jakoś pouzupełniać chyba?

Sam nie wiem, znowu koszt wysyłki to kolej e z 50zł, żeby odesłać i bądź tu mądrym.

Te fotki to z jednej felgi, takiej w najgorszym stanie, ojciec zrobi mi resztę jutro lub w czwartek, druga już taka zła nie była

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale sobie wymysliłem, że wezme fele sline od b7, tylko się zastanawiam, czy te ubytki da się jakoś łatwo naprawić, ewentualnie kto w Zamościu jest w tym dobry to podjade i popytam

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...