Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

Reszta się nie zmieściła :decayed:

Było miejsce na dworze -17 stopni :P

Edytowane przez Rotmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam witam, pytanie mam, jakie świece założyć do 2.8 v6 APR z lpg? Przepatrzyłem trochę fora i każdy chwali swoje, no i nie wiem co wybrać. Jedni piszą, żeby do gazu założyć świece dwuelektrodowe a inni mówią, że tylko jednoelektrodowe platynowo-irydowe. Średnio sam się orientuje jakie mam obecnie wkręcone ale jestem z nich zadowolony, mimo to czas już je zmienić bo przejechałem blisko 20tkm. Pewnie macie jakieś doświadczenia z wymianą świec w gaziakach to możecie coś doradzić jaki typ, marka i t p. i na co warto zwrócić uwagę. Kable i filtry też mam zamiar wymienić.  Jeśli chodzi o pierwsze to bosch/beru czy coś innego? A w sprawie drugiego to jest coś takiego jak kpl filtrów mann'a za 180 zł. (Allegro) Opłaca się to?  Czy może allegro odpuścić i tylko hurtownie motoryzacyjne? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wydziwiałem ze świecami zawsze wkręcałem takie jakie są dedykowane do danego silnika jedynie szukałem, aby z dobrej firmy były (dla mnie Beru były OK). Co do kabli to co podałeś to może być, filtry to musisz popatrzeć jak pojedynczo wyjdzie zapytaj forumowych handlarzy za ile Ci sprzedadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece jak napisał marek do danego silnika , ngk bądź denso, filtry kup na miejscu w sklepie, z kablami tak samo, jak nie bylo tam jakiego super polskiego mechanika dokupisz po VIN jak ktos cos rzeźbił to moze byc  trudniej , na miejscu dobierzesz mozesz pojechac na głogowa 7 ,  osobiscie tam kupuje , czy po vin czy po nr cześci i zawsze jest ok, cenowo tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde sporo się tu pozmieniało w końcu można normalnie zdjęcie wkleić , w niedzielę chyba spocik wypada ? 

Zawartość dodana 2 minutes later

Wczoraj wpadł nowy gadżet na pokład , tylko się nie śmiać . 

IMG_1946.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może być.

Masz tylko od strony pasażera aby wiedział czym jedzie ?

Może przyjade na spota.

Paweł będziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, edekxp napisał:

No może być.

Masz tylko od strony pasażera aby wiedział czym jedzie ?

Może przyjade na spota.

Paweł będziesz?

Jest z dwóch stron , na spota sie wybieram ale dopiero na15:30 dojadę bo żona pracuje do 15:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo problemów z miejscówką jakaś masakra była chyba cały powiat wybrał się na Sztukę Kochania :decayed:

Spot się odbył, było nas parę osób i popitoliliśmy o nowościach u klubowiczów :lol:

Zdjęcia będą pewnie jutro, bo dziś jakoś nie mam weny :drinks:

Do następnego spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr 2. Padł mi dziś mikrostyk (chyba).. Tak wnioskuje po milionach wątków poruszonych na ten temat. To już trzeci. Sytuacja jak w dwoch pozostałych drzwiach - brak reakcji na otwarcie czy zamknięcie, lampka sie nie zapala, na fisie nic sie nie pokazuje, ze sa one otwarte. Miarka sie przebrała i chce sie za to wziąć. Miałem kiedys kontakt do kogoś ze Starego Zamościa, który dziala cos w tym kierunku ale gdzies numer sie zapodzial. Macie moze nr do kogoś kto to ogarnia? Gdzie sie z tym udać? A moze samemu próbować ogarnąć? Taniej wyjdzie naprawa czy wstawienie nowych zamków co moge zrobic sam? Moze ktos z was by sie podjął? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczy poprawić luty.
Naprawiałem tak u siebie dwoje drzwi.
Zamek trzeba zdemontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem ze prośba/pytanie nietypowe ale szukam autka i stoi tam u was bardzo tanio jedna a4 b7 w komisie, może ktoś oglądał albo może przejazdem by 5 minut zerknął czy nie jakiś mega ulep tylko może jakas tam baza do modów :)

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-4x4-klima-zadbana-polecam-ID6yIanh.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2017 o 15:57, soul87 napisał:

Panowie wiem ze prośba/pytanie nietypowe ale szukam autka i stoi tam u was bardzo tanio jedna a4 b7 w komisie, może ktoś oglądał albo może przejazdem by 5 minut zerknął czy nie jakiś mega ulep tylko może jakas tam baza do modów :)

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-4x4-klima-zadbana-polecam-ID6yIanh.html

 

Kolego dopiero zobaczyłem twojego posta a byłem tam dzisiaj , mój Ojciec kupił tam już dwa auta i jak na razie Ok może po Niedzieli podskoczę obczaić , chyba że ktoś wcześniej z chłopaków będzie miał czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...