Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana głośników przód


SoltyS123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się poradzić czy te głośniki będą pasowały Mi w drzwiach przód https://www.olx.pl/oferta/glosniki-samochodowe-pioneer-ts-g1332i-nowe-na-gwarancji-13cm-240w-CID5-IDiGTRt.html#f4bb2775c3jeżeli zastosuje te dystanse na 13mm? jeśli nie to podałby kto jakiś link z dobrymi głośnikami które by pasowały ? Radio które mam w Audi to Pioneer DEH-X3600UI


Pomocy

Edytowane przez SoltyS123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyć to możesz ale ja bym ich nie kupował z tego względu że to są tzw 2w1 czyli niskotonowy a w środku wysoko tonowy i jest on zbędny gdyż wysoko tonowy masz w osłonach klamek w drzwiach , poza tym będziesz potrzebował dodatkowego wzmacniacza aby to napędzić bo 240w samo radio nie uciągnie po prostu tył będzie grał głośniej niż przód . Kup głośniki basowe HERTZ z dystansami i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o głośniki w przednie drzwi w rozmiarze 130mm to nic nie jest warte dokładania gotówki niz kupienie ori używek. Kolega powiedział Ci w czym głównie problem tkwi w tych głośnikach. Żeby zagrało coś lepiej od ori 130mm, musiałbyś wygłuszyć drzwi, wrzucić wzmaka i głośniki za 2-3stówki o średnicy 165mm, dlatego jeśli nie masz wielkich wymagań to zostań przy ori lub odłóż kilka stówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z tyłu głośników, planuje dołożyć(na półkę), Więc oryginalne 13 kupić ? Wzmacniacz i tak będzie dołożony bo planuje większe z tyłu pod wzmacniacz podłączyć :) Dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z półką, jeśli nie masz nic oryginalnie. Weź odseparowany przód 165mm Powerbassa, Hertza chociażby na dystansie, skoro masz zamiar wrzucać wzmiacniacz to od razu też go wrzuć do odseparowanego i zamiast półki subwoofer. 13cm nie zagra porządnie niestety, są to grają ale 16,5cm przy nich robi robotę dopiero :) Jak na siłe chcesz trochę podciąć budżet to odpuść sobie na razie wygłuszanie i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak włożę na przód 165mm? Chciałem tak zrobić, byłem nawet u szpeca to powiedział ze to jest niemożliwe zeby z 10mm włożyc 165mm;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwe przerabiałem temat na różne sposoby, nawet udało mi się wpakować morele maximo 6.2 pod ori tapicerkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...