Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Propozycje gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam w planie założyć do swojego auta gaz.

Audi A4 B5 1.8 1999r

Byłem u gazownika i przedstawił mi takie propozycje. Mozecie mi doradzić co wybrać?

Instalacja AC Stag Go Fast zbiornik toroidalny wtryskiwacze AC W-01

Instalacja AC Stag Go Fast zbiornik toroidalny wtryskiwacze MagicJet lub Barracuda

Instalacja AC QNext zbiornik toroidalny wtryskiwacze AC W-01

Instalacja AC QNext zbiornik toroidalny wtryskiwacze MagicJet lub Barracuda

Opublikowano

Proponuję, bierz co tańsze, AGR bezproblemowo będzie chodził na każdym z tych zestawów. Pytanie jeszcze jaki reduktor proponuje gazownik.

Opublikowano

Ja bym założył Gofasta/AC 150/ACW03 lub Barracudy + filtr odstojnokowy.Sprawdź czy gazmen sciąga kolektor do nawiertów.

Opublikowano

Magic Jety fajne i precyzyjne ale po prawdzie dosyć wrażliwe. Lubią się niestety posklejać. Ja mam Herculesy w ADR-rze. W Pasku brata jeżdżą AC W01 i naprawdę za tą kasę dają radę. Stosunek cena do jakości -Baraki. Mam w C4, tam są mocno przesadne, bo ABC ma wymagania niewielkie ale złego słowa nie powiem na nie.

W naszym pięknym i cholernym kraju chyba bym zaczął projekt LPG od filtra :grin:

Edytowane przez pulpecik

Opublikowano
  • Autor

Kolektora na pewno nie ściąga. Jaki reduktor zakłada to nie mam pojęcia. Wtryskiwacze poleca MagicJet bo podobno sa szybsze niz baracuda i mniej miejsca zajmują. Generalnie ceny sie nie różnią wszysko w okolicach 2300 do 2700.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kolektora na pewno nie ściąga. Jaki reduktor zakłada to nie mam pojęcia. Wtryskiwacze poleca MagicJet bo podobno sa szybsze niz baracuda i mniej miejsca zajmują. Generalnie ceny sie nie różnią wszysko w okolicach 2300 do 2700.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

To zmień gazownika.Magic Jety są fajne,ale nie do samochodu,który ma 125 km,przerost formy.

Skad jesteś to może podpowiem jakiś fajny zakład?

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem z Tczew 83-110

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja jestem z Tczew 83-110

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Podjedź lepiej do Vanosa do Rumi. Wiercenie kolektora aluminiowego bez demontażu to jest jakieś nieporozumienie, idzie naprawdę dużo opiłków, które silnik zaciągnie do cylindrów już nie mówiąc o braku możliwości optymalnego ustawienia wkrętek lpg. Skopać montaż łatwo, a później będziesz sobie pluł w brodę.

Opublikowano

To Autoflesz Lubicz lub Vanos Gdynia,wszędzie masz ok.100 KM,a zrobione będzie dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Ale ja kolektor mam plastikowy. Jeszcze w Starogardzie dzwoniłem i mi koleś polecał i chcial wstawiac BMC.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co z tego,że plastik,ważne jest jeszcze miejsce wkręcenia imbusów pod odpowiednim kątem w kolektor a nie jak wiertarka podejdzie.BRC na starcie odpuść.

Zapomniałem,że u siebie masz jeszcze warsztat TurboLpg,ktory woli Ople i Saaby,ale krzywdy Audi raczej nie powinni zrobić.

Opublikowano
  • Autor

Jutro zadzwonię do nich i zobacze co mi powiedzą. Kompletnie zielony jestem w temacie gazu. A ty kolego masz gaz?

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Diesla?

Pracowałem w branży i znam osobiście wiele warsztatów lpg w kraju.

Opublikowano
  • Autor

A w jakiej temperaturze auto przełącza sie na gaz?

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W takiej jak ustawi gazownik w kompie,ok.35 st.będzie ok.

Opublikowano
  • Autor

A o tej firmie coś słyszałeś? http://www.jgscar.pl

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Slyszeć słyszałem,ale co do ich fachowości trudno coś powiedzieć,bo nawet na stronie galeria słaba.

Opublikowano
  • Autor

Dzwonilem do TurboLPG proponują mi

Optima - sterownik

sharp - reduktor

baracuda - listwa wtryskowa.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

I git.Niech dadzą jeszcze filtr Alex Ultra 360 i zdejma kolektor do wiercenia i będzie ok.

Opublikowano

Wątpię, że jeszcze jest firma LPG, która bawi sie w zdejmowanie kolektora. Powiedzą Ci, że zdejmują a tak naprawdę wiertło specjalnie i nikt sie nie będzie bawił z kolektorem. Ostatnio gazownik u mnie w mieście mi mówi, że nie ma co się bawić w ściąganie kolektora bo jak wiercisz wiertłem pod ciśnieniem to i tak żadne opiłki nie dostaną się do środka, i tak pewnie każdy robi..

Edytowane przez k232

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.