Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czujnik temperatury paliwa


Adamv

Rekomendowane odpowiedzi

podpialem autko do kompa i wyszedl blad. wiem jak to wymienic, ale nie wiem skad to wziac. dzwonilem do sklepow i nie wiedza o co chodzi. potrzebny mi nr tego czujnika. nr mojej pompy: 0460404986.jesli go wyciagne, to chcialbym ez od razu poskladac, a do tego potrzebny jest nowy czujnik. ma ktos moze numery, albo zna sposoj na kupno tego czujnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer czujnika temperatury paliwa dla Twojego autka, silnik AFN, quatro z 1996 r. to : 028 906 040 C,

o czujnik popytaj w InterCarsie lub serwisie - choć nie gwarantuję, że osobno go będą mieli w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. wczesniej znalazlem ten nr na forum passka. zakupilem w intercarsie, koszt 40zl. dziwne, ze nie mieli tego wogole rozrysowane w programie. bylem u mechanika. koszt wymiany- 200zl, hehe, 4 sruby z dekla i 2 z czujnika. normalnie sempy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. wczesniej znalazlem ten nr na forum passka. zakupilem w intercarsie, koszt 40zl. dziwne, ze nie mieli tego wogole rozrysowane w programie. bylem u mechanika. koszt wymiany- 200zl, hehe, 4 sruby z dekla i 2 z czujnika. normalnie sempy

adamv a co ci sie dzialo jak miales uszkodzony ten czujnik?jakies dziwne objawy?napisz ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odkąd kupiłem auto (półtora roku) jeżdżę z niesprawnym czujnikiem...vag pokazuje temp. paliwa o ile dobrze pamiętam około -7,2 st C. Zastanawiam się jaki to ma wpływ na moje autko - bo np z odpalaniem go nie mam problemów... wie ktoś jakie ma skutki jazda z uszkodzonym czujnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,dzisiaj u kolegi w aucie A4 B5 1.9Tdi AHU spr wszystko vagiem temp paliwa byla 110C :shocked: ...czy ma to wplyw z tym ze ostatnio zalal jakies lipne paliwo?bledow zadnych nie ma...a do tego korekcje na 1 i 3 cyl po 2mg

ogolnie auto strasznue muli jak diesel wolnossacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik leci wlasnie od tego ze wystarczy raz zalac lewe paliwo i go szlak trafia, ale zeby zamulal bardzo od tego to raczej nie moze najwyzej na spalanie wplynac zalezy jak sie zablokuje czy na plusie czy minusie mi jak mialem walniety pokazywal cały czas 110c ale zadnych objawow nie mialem dopiero jak program robilem to wyszlo ze mam walniety, czujniki dostepne w intercarsie wystarczy numer podac cena okolo 35- 45 pln zalezy od sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamulanie moze byc spowodowane przez popsute koncowki?

bo logi wyszly dobrze,turbo ok ,przeplywka nie tnie ...

do tego auto strasznie klekocze,jezdzi na mineralnym lotos,ma teraz zmienic na polsyntetyka motula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem po wymianie czujnika i powiem ze warto bo silnik pracuje "równiej" a i spalanie jest nizsze o okolo 0,5 litra na 100 km. wymiana jest prosta, trzeba sie tylko uporac z jedna nietypowa sróbka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...