Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobnie jak w zeszłym roku, z soboty Grzesiu będziesz mieć tylko śniadanie, obiad i uroczystą kolację... pozostałą część dnia spędzisz pewnie przy samochodach :decayed:

Opublikowano

A w piatek to myślisz że sobie z drogi odpoczniesz? :D 

Opublikowano

Będzie ktoś umiał start stop wyłączyć w b9? Koledzy z warszawskich spotów Ciebie polecali Grzesiu :) @wrclaguna

Opublikowano
2 godziny temu, Kosmita napisał:

Będzie ktoś umiał start stop wyłączyć w b9? Koledzy z warszawskich spotów Ciebie polecali Grzesiu :) @wrclaguna


zrobimy  :wink:

Opublikowano
10 minut temu, wrclaguna napisał:


zrobimy  :wink:

Litra i gęś :naughty:

Opublikowano
7 godzin temu, wrclaguna napisał:

o kurcze  jeszcze tydzień  :kox:

 

Brac lutownice ?  ktos cos chce robić w aucie ?  :decayed:

 

Nauczysz mnie w 22sek opędzlować A6 keyless ?

Opublikowano

:) heh. dzięki :) kurna nic mnie tak nie wkurza jak to wyłączanie się samochodu..

Opublikowano
10 minut temu, poziek napisał:

 

Nauczysz mnie w 22sek opędzlować A6 keyless ?


pocwiczymy na Aucie   Cuberka :decayed:

Opublikowano
9 minut temu, wrclaguna napisał:


pocwiczymy na Aucie   Cuberka :decayed:

aaaaa.. to takie zawody mają być na zlocie :) heh a ja głupi się łudziłem, że jakieś konkursy na najładniejsze a4 :))))

Opublikowano

Jakie konkursy na ładną A4 :naughty:

Pierwszy konkurs to będzie skok na głowę w zaspę, "małysze" będą oceniać.

Opublikowano
25 minut temu, chudineze napisał:

Jakie konkursy na ładną A4 :naughty:

Pierwszy konkurs to będzie skok na głowę w zaspę, "małysze" będą oceniać.

oby zaspy były, bo inaczej jakieś kamienie tylko zostaną..

Opublikowano
51 minut temu, chudineze napisał:

Jakie konkursy na ładną A4 :naughty:

Pierwszy konkurs to będzie skok na głowę w zaspę, "małysze" będą oceniać.

Jeden "as" już wprawę w tym ma za***iście dobrą :decayed:

Opublikowano

AudiWoman nie będzie jedyną która będzie focić A4.

Jeżdżę od kilku lat na zlot i robię zdjęcia więc się wcisnę z propozycją jakiejś sesji samochodu bo wykonuję zdjęcia motoryzacyjne

Mój fanpage: https://www.facebook.com/MotoFotofotografiamotoryzacyjna

Opublikowano
4 godziny temu, wrclaguna napisał:


pocwiczymy na Aucie   Cuberka :decayed:

Strach dotykać ;) Się wkurzy i machnie skrzydłem :decayed:

Zawartość dodana 1 minute later
4 godziny temu, Kosmita napisał:

aaaaa.. to takie zawody mają być na zlocie :) heh a ja głupi się łudziłem, że jakieś konkursy na najładniejsze a4 :))))

Kosmita ja się zastanawiam czy jak już to A6 się nauczę otwierać w 22 sek to czy na B9 nie poćwiczyć :ph34r:

Zawartość dodana 1 minute later
2 godziny temu, chudineze napisał:

Będzie głównym sędzią :naughty:

 

:ph34r:

Opublikowano
3 godziny temu, A4-Tomek napisał:

AudiWoman nie będzie jedyną która będzie focić A4.

Jeżdżę od kilku lat na zlot i robię zdjęcia więc się wcisnę z propozycją jakiejś sesji samochodu bo wykonuję zdjęcia motoryzacyjne

Mój fanpage: https://www.facebook.com/MotoFotofotografiamotoryzacyjna

Ok, pstrykniesz mi coś fajnego to dam propozyje do kalendarza :)

37 minut temu, poziek napisał:

 

Kosmita ja się zastanawiam czy jak już to A6 się nauczę otwierać w 22 sek to czy na B9 nie poćwiczyć :ph34r:

Zawartość dodana 1 minute later

 

:ph34r:

Całe szczęście @Hugo zapowiedział 3 b9-ki od krotoskiego z Łodzi ;)

Opublikowano
Dnia 16/3/2017 o 22:19, edraven napisał:

Na Słowacji gdzieś będą warunki. Niedaleko jest.

Ja wstępnie chętny, dzisiaj właśnie wracam z Włoch z lekkim urazem uda. Jeśli będzie Ok to lecimy na 2 dni polatać. Podeślij link do jakiegoś resortu

Opublikowano
17 minut temu, Młody_drog napisał:

Ja wstępnie chętny, dzisiaj właśnie wracam z Włoch z lekkim urazem uda. Jeśli będzie Ok to lecimy na 2 dni polatać. Podeślij link do jakiegoś resortu

http://tatryski.pl/osrodki/54/bachledova-ski

 

Nie byłem jeszcze ale jest blisko bo ok 30 min. Więc na chwilę można polatać. 

Opublikowano

A w Bukowinie pada śnieg...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.