Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4b7 2.0 TDI bixenon ,S-line,skóra,Chip,invidual

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich tu zgromadzonych

Czas i na moje "cacko" :D

Model: B7
Pochodzenie: Francja
Silnik: 2.0 TDI
Aktualny przebieg: 185tyś

2dj827n.jpg

j7rqzm.jpg

21ecb2b.jpg

2hz0ras.jpg

mlqt79.jpg

20aqy3q.jpg

33vyjoo.jpg

2l9jfiu.jpg

Wyposażenie :

- Bixenon ( z doświetlaniem zakrętów)
- Elektrycznie Fotele
- Skóra
- Klimatyzacja dwustrefowa
- Navi
- Kierownica wielofunkcyjna
- czujnik zmierzchu
- 4x elektryczne szyby
- czujniki parkowania tył
- Łopatki biegów F1
- czujnik deszczu
i wiele innych dodatków o których zapomniałem

Zrobione:
- Wymieniony rozrząd
- Remont górnej części silnika
- wymiana czujnika turbosprężarki
- wymiana zaworu EGR
- Filtry , płyny i Oleje

Plany jakie Zrealizowałem:
- Alufelg letnie 19 Oems, zimowe 18
- Nowe letnie opony 245/35 i Nowe zimowe opony 225/45
- Sprężyny obniżające Eibach Pro Kit ( czekają w garażu na wiosnę :P)
- Żarówki postojowe Philips 6500k
- Żarówki Halogenowe 7500k
- Projektor Logo lampki
- Chip w Turboelita.pl

Edytowane przez michu9517

Opublikowano

Witam kolegę z CCH,

dobra wersja tylko czarne felgi do czarnego lakieru auta średnio pasuje. Jaki Ci wynik wyszedł po chipie?

Widzę, zdjęcia robione na Polnej :)

Opublikowano

zapraszam na spoty kujawsko-pomorskie :hi:

Opublikowano

Witaj!

Piękna sztuka!

Wg. mnie te czarne koła świetne!

Wrzuć koniecznie foty!

Ja bym tylko wywalił chrom z grilla i ramek!

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Witam

Akurat każdy myśli że to czarny kolor na szczęście nie, to Grafit rzadki kolor , plus to taki że takiego koloru w okolicy nie zobaczysz ;p Wynik po Chipie ? hmmm bez rewalacji jak mi powiedziano , a dlatego że automat , seryjnie 113 hp po chipsie 143 hp ale czuć różnice :) pozdrawiam

Witam kolegę z CCH,

dobra wersja tylko czarne felgi do czarnego lakieru auta średnio pasuje. Jaki Ci wynik wyszedł po chipie?

Widzę, zdjęcia robione na Polnej :)

Witam kolegę z CCH,

dobra wersja tylko czarne felgi do czarnego lakieru auta średnio pasuje. Jaki Ci wynik wyszedł po chipie?

Widzę, zdjęcia robione na Polnej :)


Witaj!

Piękna sztuka!

Wg. mnie te czarne koła świetne!

Wrzuć koniecznie foty!

Ja bym tylko wywalił chrom z grilla i ramek!

Pozdrawiam!

Witam

a dzięki,dzięki niestety to nie kolor czarny samochodu więc jak wywale chromy to nie wiadomo jak to będzie wyglądało , ale dzięki za poradę , Pozdrawiam :)

Opublikowano

Lakier o ile dobrze widzę to LZ7L, który faktycznie robi fajne wrażenie. W słońcu wpada w fiolet/grafit a w cieniu mocno ciemnieje i jest prawie czarny :wink:

Ogólnie fajna sztuka i plany dobre tylko ta skrzynia jakoś mnie razi :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Animal tak jak piszesz z tym kolorem to tak dokładnie jest, a jeżeli chodzi o skrzynie to przejechałem już na niej prawie 60tyś w dwa lata i na razie odpukać chodzi bez zarzutów i nawet przy chipowaniu mi powiedziano że bardzo płynnie przełącza biegi , praktycznie tego nie czuć . :P

Lakier o ile dobrze widzę to LZ7L, który faktycznie robi fajne wrażenie. W słońcu wpada w fiolet/grafit a w cieniu mocno ciemnieje i jest prawie czarny :wink:

Ogólnie fajna sztuka i plany dobre tylko ta skrzynia jakoś mnie razi

Edytowane przez michu9517

Opublikowano
bardzo płynnie przełącza biegi , praktycznie tego nie czuć

Bo ich nie przełącza wcale. :decayed: Multi mega przyjemna w użytkowaniu. :thumbup1:

Fajny Slajnik w nietypowym kolorze. :good:

Gumy trochę za szerokie i zamulają te skromne 143KM. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

afro masz racje przyjemna w użytkowaniu jestem zadowolony chodź mimo różnych opini, tył dobry, przód mogłem odrobinę węższe założyć , no nie da się ukryć że skromne , jedni nadrabiają wyglądem a drudzy osiągami :D

Opublikowano

seryjnie 113 hp po chipsie 143 hp ale czuć różnice pozdrawiam

a daczego taka słaba seria w 2.0 TDI?

Opublikowano
  • Autor

Przez skrzynie automatyczna :)

Opublikowano

Przez skrzynie automatyczna :)

Jak to przez automat uciekło 30km? :lol: Trzeba było naprawić ten motor zamiast nadrabiać jakimś czipem (gotowcem zgaduje?)

Opublikowano
  • Autor

Poczytaj trochę o multi to sie dowiesz kolego :) a motor jest naprawiony i sprawny w 110% , nie gotowcem , program byl projektowany to tego typu silnika :) pozdrawiam

Opublikowano

Poczytaj trochę o multi to sie dowiesz kolego :) a motor jest naprawiony i sprawny w 110% , nie gotowcem , program byl projektowany to tego typu silnika :) pozdrawiam

Ile bym nie czytał o multi to nie będzie OK jak ma 113km zamiast 140 :lol: "Do tego typa silnika" czyli gotowcem nadrobiłeś to co brakowało do serii, niezbyt sensowne, ale Twoja sprawa :huh:

21ecb2b.jpg

PS. NIE idź tą drogą :hi:

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano

Zdjęcia mogłeś dać w normalnej aurze bo tu wygląda na czarny lakier felg i auta. Trochę mało jak na serie nawet przy automacie jak wszystko porobiłeś w silniku - sprawdził bym jeszcze w innym miejscu ile kręci, a możesz wstawić wykres?

Jakieś plany na przyszłość?

Opublikowano
  • Autor

Przyjdzie czas i na nowe zdjęcia :) Tak silnik jest zrobiony na 100% , Jakie plany na przyszłość ? hmm aktualnie żadne , ale z czasem może i wydech,większe turbo itd :) a tu Wykres z Hamowni2l9jfiu.jpg

Opublikowano

Fajnie wszystko wyszło :)

aczkolwiek koło się faktycznie zlewa z budą (tzn na fotach tak wyszło) no i ja jeszcze bym ją delikatnie posadził :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki sprężyny juz czekają więc będzie delikatnie niżej :)

Opublikowano

Witaj,

Ponawiam prośbę o fotki tych felg :D

Co to za marka/model?

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.