Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa paliwa w A4 B6 2.0 ALT


Ddarecki

Rekomendowane odpowiedzi

No więc trochę rozbierania żeby się do niej dostać jest , oby tylko moja wytrzymała jeszcze troszkę niech mrozy mina . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 23:41, Langista napisał(a):

Knechta założyłem 3 lata temu, kilka dni była cisza i pompa zaczęła wyć, potem MANN i jest to samo, chwila ciszy po czym znowu zaczęła wyć pompa, teraz sprawdzam Filtrona, będzie cieplej to wymienię filtr i sprawdzę czy coś się poprawi, no i na jak długo.

I jak tam Twoja pompa? Moja wczoraj zaczęła tak wyć że aż drżał cały wlew i auto zrobiło się słabsze ... Dziś ja zdemontowalem i zamówiłem sam wkład jutro założę. Pompa w 2.0 alt avant jest w bagażniku za prawym tylnym oparciemIMG_20240119_133426.thumb.jpg.bc8369d5a68803a01f034514d149283b.jpgIMG_20240119_133423.thumb.jpg.a1f6c85ec71ef2b885b9edd01a6620e7.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja działa, nie miałem czasu wymienić filtra także wycie nadal irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem już jest troszkę zabawy z wymianą samego wkładu (pompy) w moim motoryzacyjnym była dostępna tylko jakaś niby włoska meat&doria potrzebowałem na już więc taka wziąłem założyłem pasuje idealnie , dokładne odwzorowanie oryginału cena 140zl . W końcu nastała cisza zero wycia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już dobre kilka lat temu w aucie  innej marki wymieniałem wkład właśnie  na tej firmy i powiem,  że  żadnych problemów  nie miałem .

Jeżeli  jakość  przez te lata nie  zmieniła się  na gorsze to powinieneś być zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...