Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek plynu -pomocy a4 b7 1.8t


pablo_ns

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam a4 b7 1.8t. Zauwazylem po nocy w rejonie podstawy bagnetu we wglebieniu w bloku silnika zalegajacy plyn chlodniczy. Rzecz sie dzieje tylko po nocy gdyz podczas jazdy problem nie wystepuje. Moim zdaniem nie jest to duzy wyciek ale jest. Auto z lpg, lecz w powyzszym miejscu nie wpinal sie gaziarz. Widac zaciek idacy po scianie bloku w górę zaraz kolo bagnetu. Co to moze byc -nieszczelna obudowa termostatu ??


.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam a4 b7 1.8t. Zauwazylem po nocy w rejonie podstawy bagnetu we wglebieniu w bloku silnika zalegajacy plyn chlodniczy. Rzecz sie dzieje tylko po nocy gdyz podczas jazdy problem nie wystepuje. Moim zdaniem nie jest to duzy wyciek ale jest. Auto z lpg, lecz w powyzszym miejscu nie wpinal sie gaziarz. Widac zaciek idacy po scianie bloku w górę zaraz kolo bagnetu. Co to moze byc -nieszczelna obudowa termostatu ??

.

obudowa lub zaslepka bloku przykręcana na srubke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciek może być spod termostatu, w miejscu łączenia termostatu i z górnej rurki do niego wchodzącej...

zaślepka.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Też gdzieś mi ucieka płyn. Mokro jest w okolicy termistatu. Uszczelka pod głowicą to raczej nie jest bo ani nie mam majonezu pod korkiem, oleju mi nie przybywa, nie kopci. Jutro pożyczę sobie kamerę inspekcyjna i poogladam silnik dookola. Zobacze gdzie to cieknie

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ciekło z termostatu. Obudowa rozleciała się jak próbowałem zdjąć górny wąż :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...