Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] JAKIE POSTANOWIENIA NOWOROCZNE ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie wątku...

ja nie pije nie pale więc tego typu postanowienie mnie omija ...

ale mam postanowienie żeby w 2009 otworzyć sklep z higieną specjalistyczną.....

- chcę też z pomocą kilku osób rozhulać ekipę w poznaniu do ok 20- 30 A4 co spot :naughty:

Opublikowano

sluszne postanowienia :good:

Opublikowano

Ja 01.01.2009 rzucam palenie (czytaj : będę się starał)

Nigdy nie próbowałem. Zobaczymy jak to boli :)

Opublikowano

tez rzucam .... już próbowałem :mysli::wallbash:

przestaje pic piwka wieczorem ( za dużo już codziennie po min 2 )

wracam na siłkę :notworthy:

a resztę się zobaczy :decayed:

Opublikowano

Przestane sie nasmiewac z innych.. :decayed:

:polew:

Nie, nie.. to niewykonalne..

:naughty:

Opublikowano

smiech to zdrowie :>

Opublikowano

Odpuszczę sobie Klubiczowanie :>

Opublikowano

Dziecko juz zrobilem wiec zostaje mi drzewo zasadzic :)

Opublikowano

Mam jeszcze jedno postanowienie.. :)

Opublikowano

Mam jeszcze jedno postanowienie.. :)

skończyć z lizakami? :decayed:

Opublikowano

Wygram 6 w totka :)

Opublikowano

tez mam zamiar rzucic palenie... mam nadzieje ze tym razem skutecznie :good:

Opublikowano

Hmm... a ja mam zamiar się cały rok dobrze bawić i mieć wszystko głęboko w du... :polew:

To jest jak najbardziej wykonalne :kox:

No a do tej 6 w totka to też bym się skusił... :naughty:

A tak bardziej na poważne to będę wszystko robił ażeby życie się troszkę wolniej toczyło bo za szybko to wszystko jakoś leci.... :kwasny:

Opublikowano

Ja w tym roku (po chwili zastanowienia), stwierdzam, że:

- chcę po prostu być bardziej szczęśliwy i pogodny. Czego mi więcej potrzeba, jeżeli nie optymizmu, radości i uśmiechu? Tak już jest z ludźmi, że nie doceniają tego, co już posiadają - ja postaram się przesunąć rzeczy materialne na drugi plan - niech ten rok będzie moim rokiem dążenia do szeroko pojętego szczęścia;)

Opublikowano

nie pije i nie pale od 3 lat ( nie palilem nigdy ) wiec do rzucania nic nie mam....

ale postanowilem ze nie bede smiecil jadac samochodem i postaram sobie wreszcie znalezc dziewczyne na stale :kox:

Opublikowano

Postanowiłem, że unormuję sobie sprawy sercowe, chociaż stoję na rozdrożu i nie wiem co robić... :kwasny:

Poza tym mam jeszcze kilka postanowień, ale wolę zachować to dla siebie. :tongue4:

Opublikowano

Więcej nie pije :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.