Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podsumowanie roku 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Małe podsumowanie roku 2008 :good: A liczby mówią tak :

Nowe wątki - 33 352

Nowe wiadomości - 371 676

Nowi użytkownicy - 17 188

Liczba wejść na forum - 23 947 169

Opublikowano

Najczęściej czasu on-line chudineze 222d 19g 4m :> sjakiś debil :D

Opublikowano

chudineze

Pobiles mnie.. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew:

Opublikowano

A najbardziej rozgadany Cuber 9125 postów :decayed:

Opublikowano

Małe podsumowanie roku 2008 :good: A liczby mówią tak :

Nowe wątki - 33 352

Nowe wiadomości - 371 676

Nowi użytkownicy - 17 188

Liczba wejść na forum - 23 947 169

a jak te liczby prezentują sie na tle roku 2007? duzy postęp? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a jak te liczby prezentują sie na tle roku 2007? duzy postęp? :naughty:

Wzrost dwukrotny jeżeli chodzi o ilość wątków , wiadomości i wejść na forum.Natomiast wzrost trzykrotny jeżeli chodzi o ilość nowych użytkowników :hi:

Opublikowano

a ilu uzytkownikow liczy nasze foum??

Opublikowano

a ilu uzytkownikow liczy nasze foum??

Poczytaj :wink4:

>> Statystyki <<

Opublikowano

a jak te liczby prezentują sie na tle roku 2007? duzy postęp? :naughty:

Wzrost dwukrotny jeżeli chodzi o ilość wątków , wiadomości i wejść na forum.Natomiast wzrost trzykrotny jeżeli chodzi o ilość nowych użytkowników :hi:

najlepszy dowód na to że klub sie rozwija :a4fan: tak trzymać :notworthy:

Opublikowano

i oby 2009r był jeszcze lepszy niż 2008 :good:

Opublikowano

i oby 2009r był jeszcze lepszy niż 2008 :good:

Oby :good: ale porównywanie 2009 z 2008 na pewno nie będzie tak okazałe jak porównywanie 2008 do 2007 :wink4:

Opublikowano

Miejmy nadzieje, ze w tym roku nikt sie nie obrazi.. :polew:

Opublikowano

i oby 2009r był jeszcze lepszy niż 2008 :good:

Oby :good: ale porównywanie 2009 z 2008 na pewno nie będzie tak okazałe jak porównywanie 2008 do 2007 :wink4:

Chyba większość posiadaczy A4 w naszym kraju jest na naszym forum

Swoją drogą,ciekawe ile jest A4 w Polsce?

Opublikowano

i oby 2009r był jeszcze lepszy niż 2008 :good:

Oby :good: ale porównywanie 2009 z 2008 na pewno nie będzie tak okazałe jak porównywanie 2008 do 2007 :wink4:

a może ..... :naughty:

Opublikowano
Swoją drogą,ciekawe ile jest A4 w Polsce?

81452 sztuk

czuwaj :kox:

Opublikowano

i oby 2009r był jeszcze lepszy niż 2008 :good:

Oby :good: ale porównywanie 2009 z 2008 na pewno nie będzie tak okazałe jak porównywanie 2008 do 2007 :wink4:

Chyba większość posiadaczy A4 w naszym kraju jest na naszym forum

Swoją drogą,ciekawe ile jest A4 w Polsce?

Opublikowano

Chyba większość posiadaczy A4 w naszym kraju jest na naszym forum

Swoją drogą,ciekawe ile jest A4 w Polsce?

uuu, zaciąłeś się widzę chopie

to po tym szylweszcze tak się ciebie stało ?

:decayed:

Opublikowano

Chyba większość posiadaczy A4 w naszym kraju jest na naszym forum

Swoją drogą,ciekawe ile jest A4 w Polsce?

uuu, zaciąłeś się widzę chopie

to po tym szylweszcze tak się ciebie stało ?

:decayed:

Serfuje na telefonie,sorry:-)

Opublikowano

Miejmy nadzieje, ze w tym roku nikt sie nie obrazi.. :polew:

To się dopiero okaże po awansach :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.