Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie sprężyny założyć, bo przycieram spodem


kamiquattro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, mam mega problem.Kupiłem Audi A4 b5 quattro 1.8t z 2000r i niestety przy wjeździe do garażu podziemnego przycieram spodem:( Z tego co się dowiedziałem to założone są sprężyny eibach pro kit:( Koła 185/65/15. Chciałbym to trochę podnieść by móc korzystać z garażu i teraz pytanie do Was.Czy założyć spręzyny od 1be???ile mi sie bryka podniesie?? Czy też założyć 1ba?? Na wlepce jest napisane że powinienem mieć 1ba. ile mi sie podniesie samochód z tych eibach pro kit na 1be a ile na 1ba??Ewentualnie może ktoś ma na sprzedaż całą zawiechę żeby szybko podmienić??Proszę pomóżcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same springi wystarczy zmienić, podejrzewam ze masz to samo co ja obcierasz nie spodem a doolną rozpórką albo drążkiem stabilizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako przedstawiciel tych co trą brzuchami po ziemi, polecam najpierw spróbować zjechać/wjechać pod skosem. Jeśli się uda, a nie będzie dla Ciebie to bardzo problematyczne nie będzie trzeba grzebać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień opony na inne . 185/65/15 to rozmiar zbyt mały do a4 b5 .... Powinny być 195/65/15 ... Niby nic a te 15 mm robi różnicę . Też takie miałem w którymś swoim audiku i po zmianie było lepiej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ocieram, ale osłoną silnika (tak podejrzewam) i to na samym początku :facepalm: w poprzednim aucie nie było tego problemu, tyle, że to był sedan
mam wersję s-line i muszę sprawdzić w książce jaki jest kod zawieszenia bo auto jest chyba na obniżonych amorach.

co oczywiście mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...