Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Zapala się kontrolka ABS-u


cineq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moim rumakiem.

Niezależnie od czasu jazdy,czy to dopiero po odpaleniu czy po pół godziny jazdy zapala sie kontrolka ABS i miga wykrzyknik.

Na VAG-u wykazało koniec klocków z przodu-wymieniłem,czujniki abs-u wyczyściłem,płyn doloałem i nic.

Auto z 94r.

niewiem czy temat już był,coś znalazłem na elektrodzie ale za dużo mi to nie pomogło.

Prosze o jakieś rady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak dobrze zapodam i trzymamm powiedzmy 160 to sie zapala abs i wykrzyknik, czasami też sie zapali KM/H i mała dwójka co to jest?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na vag-u wszytsko ok. jak sie to zapali, wystarczy że zgaszę auto i znów jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie caly czas sie swiecil ABS, bylem u kilku madrych i wszyscy rozkladali rece ze nie wiedza co to jest w koncu jeden stwierdzil ze sterownik padl - i jazda do Zielonej Gory po sterownik 300 zeta i nadal sie swiecilo, ostatni raz sprobowalem - podjechalem w Poznaniu na Gostynska - Kedzia - okazalo sie ze tylko czujnik wymienil i dodatkowo czujnik temperatury - 200 cala impreza, jak problemy z elektryka polecam goscia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to być wina jakiegoś błędu trzeba auto podłączyć pod komputer i zresetowac komputer czyszcząc wszyskie błędy to moze być to lub tak jak w mim przypadku wymiana sensora poduszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczyśc wszystkie czujniki abs, i zresetuj sobie fisa

jak sie resetuje fis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzaj czujniki, zresetuj kompa poprzed odlaczenie aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczysc i przedmuchaj kostke na pompie ABS,bo mialem to samo i pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, bo też mam problem z kontrolkami, a mianowicie:

w kilka sekund po odpaleniu auta zapala się kontrolka ABS i ESP. Po około 10-20 sekundach, niezależnie czy auto stoi czy jedzie, zaczynają mrugać, a raczej przygasać kontrolki wraz z FISem, wskazaniem przebiegu, zegarem i datą, podświetleniem deski rozdzielczej i radiem, i za chwilę jest wszystko ok. Wygląda to tak, jakby nagle brakło prądu. Nie zawsze to się dzieje, szczególnie po dłuższym postoju.

Może ktoś z Was miał podobny problem, to był bym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...