Skocz do zawartości
IGNOROWANY

chip na 200km,tuner,śląskie,gdzie szukać,kto ma na sprzedaż wtryski bex lub dp,porady,prośba o pomoc


adioss995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nadzieje ze temat dobrze założony itp no ale do rzeczy 

 

Pierwsze - pytanie kto z okolicy Czestochowy może podnieść moc ? najchętniej jechał bym do gregor10 no ale mam tam chyba koło 350 km i może polećcie mi kogoś z tej okolicy 

drugie - chciałbym zrobić chip na ok 200km i około 300nm chciałbym włożyć dp i wtryski od bexa może ktoś ma na sprzedaż ?

trzecie - pytanie mam gaz i za słaby reduktor wtryski pewnie też no ale takie juz kupiłem nie mam zadnych problemów z gazem jak depne to auto normalnie przyśpiesza nie szarpie itp 

gazownik powiedział ze wtryski moze rozwiercić a reduktor bym kupił jakiś do 300 km mogło by to zdać egzamin ?

czwarte - :) jak juz był przyjechał do tunera i okaże sie że np przepływka jest uszkodzona to co wtedy wracam do domu robie to i przyjeżdżam z powrotem jak to wygląda 

piąte - jak już bym miał wtryski to ja mam je założyć i jechać do tunera czy on mi to na miejscu zrobi jak to wygląda ? no chyba ze wtryski do takiej modyfikacji nie bedą konieczne ?

szóste - jaki jest koszt takiej modyfikacji dp i wtryski kupił bym sam jak coś to proszę na pw napisać 

 

 

Edytowane przez adioss995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, adioss995 napisał:

chciałbym włożyć dp i wtryski od bexa może ktoś ma na sprzedaż ?

W sprawie DP napisz do kolegi toman. Montowałem kilka sztuk od niego i wykonanie pełna profeska.

Wtryski możesz założyć BEX-owe lucz Saab-owskie. Tylko nie daj się z frajerzyć max 200 z wysyłką bo niektórzy wołają i 3 razy tyle. :D

Najlepiej to kup sobie fejs KKL zrobisz kpl. logów i przynajmniej jadąc do kogoś pół polski będziesz miał pewność, że auto sprawne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi kiedyś robiłem przed wymianą pompy paliwa 

 

czyli za wtryski koło 200 zł a te sabowskie pasują bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, adioss995 napisał:

Pierwsze - pytanie kto z okolicy Czestochowy może podnieść moc ?

http://best-performance.pl/

Pogadaj z chłopakami, pewnie udzielą odpowiedzi na większość Twoich pytań.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba zamiast tego DP bym wolał coś zrobić z IC, albo drugi dołożyć albo centralny.  Moim zdaniem samo założenie DP jakoś specjalnie nie odblokuje kiedy reszta wydechu słomka. Natomiast brak wydajnego IC mocno odczujesz i będziesz czuł jak im bardziej nagrzane powietrze tym słabsze auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 godzin temu, XsiX napisał:

To już chyba zamiast tego DP bym wolał coś zrobić z IC, albo drugi dołożyć albo centralny.  Moim zdaniem samo założenie DP jakoś specjalnie nie odblokuje kiedy reszta wydechu słomka. Natomiast brak wydajnego IC mocno odczujesz i będziesz czuł jak im bardziej nagrzane powietrze tym słabsze auto. 

no na pewno cos w tym jest ale to juz koszta bo ile front by kosztował ?

galetto ile za takie dp płaciłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 200KM to myślę, że wystarczy dołożyć drugi IC jak w BEX'ach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, adioss995 napisał:

galetto ile za takie dp płaciłeś 

Nie płaciłem tylko montowałem chłopakom, którzy u Tomka kupili.

350zł bodajże z uszczelkami i śrubami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wydech to wycięcie kata go najbardziej odtyka .2 intercooler tez by się przydał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wtryski takie jak potrzebujesz http://allegro.pl/listwa-wtryski-regulator-paliwa-320-1-8t-auq-i6697017725.html AUM i AUQ BEX to te same wtryskiwacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie ile i na jakim kanale powinna pompować turbina na biegu jałowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bo nie pamietam ale jakoś na którymś kanale pokazuje 0,900mbar na wartościach zmierzonych i jakie powinny być  czy jakoś tak 

 

lukasz jak sie zdecyduje to na wiosne bedziemy coś modzić bo na sam reduktor wtryski 600zl dp 400 i reszta a nie wiem czy nie zmieniać auta na a6 c6 2,4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...