Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tanie bilety lotnicze - ma ktoś jakieś możliwości ?


Gość TrueOgre

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma żadnego stanu, przynajmniej tam gdzie się wybieram, patrzyłem na odloty z całej europy a nawet z Kuwejtu, najtaniej jest z przesiadką w Rosji lub Finlandii ale to się zmienia z dnia na dzień, trzeba siedzieć i polować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego stanu, przynajmniej tam gdzie się wybieram, patrzyłem na odloty z całej europy a nawet z Kuwejtu, najtaniej jest z przesiadką w Rosji lub Finlandii ale to się zmienia z dnia na dzień, trzeba siedzieć i polować :wink4:

a że tak zapytam... dostałeś już urlop? :naughty: nie widziałem Twojego wniosku na moim biurku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego stanu, przynajmniej tam gdzie się wybieram, patrzyłem na odloty z całej europy a nawet z Kuwejtu, najtaniej jest z przesiadką w Rosji lub Finlandii ale to się zmienia z dnia na dzień, trzeba siedzieć i polować :wink4:

a że tak zapytam... dostałeś już urlop? :naughty: nie widziałem Twojego wniosku na moim biurku :decayed:

przecież ty kur... nawet biurka nie masz :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego stanu, przynajmniej tam gdzie się wybieram, patrzyłem na odloty z całej europy a nawet z Kuwejtu, najtaniej jest z przesiadką w Rosji lub Finlandii ale to się zmienia z dnia na dzień, trzeba siedzieć i polować :wink4:

a że tak zapytam... dostałeś już urlop? :naughty: nie widziałem Twojego wniosku na moim biurku :decayed:

przecież ty kur... nawet biurka nie masz :polew: :polew: :polew:

no to usiąde przy Twoim a Ty wejdziesz pod :decayed: może wtedy dostaniesz urlop :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego stanu, przynajmniej tam gdzie się wybieram, patrzyłem na odloty z całej europy a nawet z Kuwejtu, najtaniej jest z przesiadką w Rosji lub Finlandii ale to się zmienia z dnia na dzień, trzeba siedzieć i polować :wink4:

a że tak zapytam... dostałeś już urlop? :naughty: nie widziałem Twojego wniosku na moim biurku :decayed:

przecież ty kur... nawet biurka nie masz :polew: :polew: :polew:

no to usiąde przy Twoim a Ty wejdziesz pod :decayed: może wtedy dostaniesz urlop :decayed:

ale nie wpuszczą Cię do mojego gabinetu, nie masz uprawnień do zamiatania na tym piętrze :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie linie lotnicze?

FINAIR

a co tam się opłaca kupować? bo z czego korzystać to już wiem :naughty:

pewnie połowa twoich rzeczy z domu (ubrania, elektronika) zrobiona była w Tajlandii bądź Chinach :wink4: na pewno ciuchy nike,adidas itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez swego czasu miałem zamiar wybrać się do Tajlandii i moge polecic biuro podróży mające tam siedzibę i specjalizujące się w organizacji wycieczek i pobytów własnie w tym regionie świata:

http://www.thaitravelers.com/pl/

Narazie moje wakacje tam przesunęły się trochę w czasie kosztem zakupu mojej pierwszej :a4fan::quattro::kox: ale pewnie niedługo temat wyjazdu powróci :naughty: Ja wybieram się do kurortu Pattaya :good::boobs: :drool:

A co do tanich biletów to sprawdź połączenia Lufthansy z Berlina bądź Frankfurtu n.O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to Grzesiek właśnie jakoś dograł to już tam lokalnie z jakimiś polaczkami ...

żeby się tylko nie okazało że będzie spał pod gołym niebem przykryty wielkim liściem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True a nie myślałeś o pokonaniu tej trasy autkiem - koniecznie musi być samolot ?

Wiesz Knurów wcale nie jest tak daleko a i droga jest spoko ( sam wiesz że osobiście kilka razy byłem u Was na zlocie i zawsze autem - i tragedii nie było na drogach ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True a nie myślałeś o pokonaniu tej trasy autkiem - koniecznie musi być samolot ?

Wiesz Knurów wcale nie jest tak daleko a i droga jest spoko ( sam wiesz że osobiście kilka razy byłem u Was na zlocie i zawsze autem - i tragedii nie było na drogach ) :decayed:

autko mam w naprawie, dlatego będzie samolot :good:

Ja tez swego czasu miałem zamiar wybrać się do Tajlandii i moge polecic biuro podróży mające tam siedzibę i specjalizujące się w organizacji wycieczek i pobytów własnie w tym regionie świata:

http://www.thaitravelers.com/pl/

Narazie moje wakacje tam przesunęły się trochę w czasie kosztem zakupu mojej pierwszej :a4fan::quattro::kox: ale pewnie niedługo temat wyjazdu powróci :naughty: Ja wybieram się do kurortu Pattaya :good::boobs: :drool:

A co do tanich biletów to sprawdź połączenia Lufthansy z Berlina bądź Frankfurtu n.O.

kurort znany a jak :kox: :kox: dzięki za biuro, pytałem ich :wink4: ale i tak najtaniej wychodzi samemu wszystko zamawiać, hotel i samolotto nie problem (net) a na miejscu jest tyle wycieczek do kupienia że głowa pęka, no i wszystko 50 % taniej niż w biurze. Samolot już mam, dzięki :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Tajlandii Pattayi nie polecam. Straszny syf. Lepiej polecieć na południe. Pewnie lecisz do BKK i od razu na lotnisku idź na ostatnie piętro.

Tam jest hala odlotów. Popytaj w biurach linii lotniczych czy nie mają czegoś taniego. Ja np. kupiłem bilety do Chiang Mai za 40USD na 2 godz przed wylotem, i to Thai Airways, czyli normalne linie. Dzieki temu nie musiałem się tłuc na północ pociągiem i zaoszczędziłem cały dzień.

Spokojnie tanimi liniami można się poruszać. Z BKK do Pattayi jeżdżą busiki, również tanie. Ludzie tam są MEGA przyjaźni, naprawdę przeżyłem szok kulturowy. Plażowałem na wyspie Lanta. Polecam, spokój, cisza, szerokie, białe plaże, morze jak zupa gorące. Koh lanta leży w pobliżu kurortu Krabi, którego do wypoczynku nie polecam.

Co do zakupów, to wybierz się na sławny Patpong. Zegarki, ciuchy i inne różności bardzo tanio. Wszystko made in Vietnam, Thailand, China. Ale...dużo taniej jest w Laosie:) też polecam to miejsce.

Jeżeli chodzi o noclegi to luzik, jest tego sporo, nie ma co się bać. Ja wchodziłem od domu do domu i tylko sprawdzałem jaka cena. Należy się oczywiście targować o wszystko. Od tuk-tuka zaczynając, a na noclegu kończąc.

FinnAir spoko. Dobra linia. Ważne, że nie Aeroflot przez Moskwę lub AeroSvit przez Kijów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...