Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tanie bilety lotnicze - ma ktoś jakieś możliwości ?


Gość TrueOgre

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko patrzyłbym na oferty z Berlina.

Zależy co kto lubi. ja biorę przewodnik pod pachę, plecak na garb i w drogę. Jeżeli lubicie hotelowe życie to ok. W sumie i tak bez sensu, bo osobna rezerwacja hotelu i samolotu wyjdzie mu duuużo taniej. Wierzcie mi, pracuję w biurze podróży :) . Już na biletach zaoszczędził, bo LTU z Berlina jest drogie. Będzie do tego miał satysfakcję, że sam wszystko załatwił. a tam jest łatwo pozałatwiać różne rzeczy :naughty:

Szczerze, kto raz się pobawi w zorganizowanie sobie samemu wypoczynku, to już do biura nie wróci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, kto raz się pobawi w zorganizowanie sobie samemu wypoczynku, to już do biura nie wróci....

:good: :good: :good:

dokładnie takie samo mam zdanie, właśnie jestem w trakcie organizowania lutowego wyjazdu :przebiegly:

Sama przyjemność :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good:

dokładnie takie samo mam zdanie, właśnie jestem w trakcie organizowania lutowego wyjazdu :przebiegly:

Sama przyjemność :naughty:

Przemas,jaki luty :mysli:,przecież zlot jest w marcu. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fra-bkk-fra, dwie osoby za :

Gesamter Ticketpreis EUR 241,66

:tongue4:

+ opłaty lotniskowe :wink4:

ogólnie ja już wszystko mam porezerwowane, łącznie z lotami wewnętrznymi w Tajlandii, będę w sumie na 4 wyspach + Bangkok :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 12:48_________________________________________________

FinnAir spoko. Dobra linia. Ważne, że nie Aeroflot przez Moskwę lub AeroSvit przez Kijów.

no właśnie się nad nimi zastanawiałem byli baaaaaaaaaardzo tani, aż za tani :cool1: także wybrałem finair, a co jest nie tam z tym aeroflotem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ opłaty lotniskowe

a własnie, że to jest już z opłatami :) I bilet Thaiem :evil:

a co jest nie tam z tym aeroflotem

ruscy nie dbają o flotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatalne warunki podróżowania. Nie dość, że samoloty do du.. to jeszcze zapchane jadącymi na wakacje Rosjanami. FinnAir naprawdę dobry jest i często ma promocje na Bangkok. Nie wiem tylko czy masz bilet z krótszą czy dłuższą przesiadką.

Ceny są niskie bo ludzie naprawdę się boją tam lecieć. Przecież nie tak dawno, w listopadzie, Tajowie poblokowali lotniska. Mają kryzys w stosunkach z Wietnamem, a mieszkańcy nie lubią samozwańczego premiera. na milion % jest tam luzik, bo demonstracje są pokojowe, ale lepiej lecieć na południe niż na północ. Zazdroszczę Ci strasznie. Na pewno tam wrócę.

pre_pl coś za tanio cholera.

Chociaz w sierpniu, FinnAir miał błąd w systemie i można było kupić bilet z Wawy w 2 strony za 981 PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Tajlandii Pattayi nie polecam. Straszny syf. Lepiej polecieć na południe.

A Pattaya to niby gdzie jest jak nie na południu :mysli:

chyba bardziej chodziło o to, że po prostu lepsze od Pattayi są np. PhiPhi, Phuket itp :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Tajlandii Pattayi nie polecam. Straszny syf. Lepiej polecieć na południe.

A Pattaya to niby gdzie jest jak nie na południu :mysli:

Dla mnie Pattaya jest w środku :) Z południa Tajlandii trzeba całą noc jechać autobusem, żeby dostać się do Bangkoku. Południe to wyspy i Krabi - Phuket, 2 Lanty, PhiPhi, Nok (strasznie dużo turystów, ale jest pięknie) i pełno innych maleństw. Południe, różni się jeszcze tym, że dominującą powoli religią jest Islam. Mniej więcej od Krabi w dół aż do granicy z Malezją (też polecam te rejony). Dla nas Pattaya może i jest na południu, ale dla Tajów nie. Bangkok to dla nich centrum cywilizacji, a Pattaya jest obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem calego, napisz mi na priv co i jak a moze cos wypatrze. moze nawet taniej niz w calym krk :wink4:

spoko, już wszystko wiem i mam bilety :wink4:

_________________________________________________

nie chcesz kupić fahrenheita :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...