Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AVANT CCWA + STRONIC PRZYSPIESZENIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
17 godzin temu, marcin4x4 napisał:

 

Paliwa masz spokojnie na 360ps, jak zdrowa sztuka nawet 370 przebijesz. IC.. uczymy się całe życie, było ładować 300x600x76, śmieszna kasa a robi robotę.

to jest moc na silniku, po za tym masz klika limiterów. Nas instytucje moc na kołach według normy DIN.  Ponadto nie przeliczysz momentu na konie, masz różne interpretacje, sposoby budowy w tym reakcji, wypełnienia tłoka itd. To i wiele wiele innych wpływa na relację konie - moment i to jak auto przyspiesza, to że masz karski nie znaczy że fura fajnie jedzie.

hamować 350 konne auta na 3 biegu ? litości...

jak teraz wychodzi sprint 0-100 ?

A powiedz kolego,  300x600x76 wejdzie bez rzeźby, bo będę chciał u siebie zrobić stage 2, a własnie chciałem wstawić IC nie od BiTurbo tylko FMIC

Opublikowano

FMIC wchodzi bez problemu, podłączanie wymaga dwóch kolan i dwóch sylikonów.

ic z bitdi sobie odpuść, szkoda kasy.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Mala moc strat na tym wykresie.. turbo seria? pomierz cos ;) wyglada na bezpieczny program..  ciesz sie jazda i bezawaryjnosci! :)

Ja dzis mialem przygode z wezem IC.. wywalil mi po 300km ze srednia 176kmh :) chyba bylo za cieplo... ;-)

Opublikowano

mi wywaliło przy 26xkmh i wracałem 500km bez turbo :P

stage 3 więc turbo nie jest seryjne.

Opublikowano
12 godzin temu, marcin4x4 napisał:

FMIC wchodzi bez problemu, podłączanie wymaga dwóch kolan i dwóch sylikonów.

ic z bitdi sobie odpuść, szkoda kasy.

No własnie wiem, że szkoda kasy na bitdi sokor FMIC można kupić za śmieszne pieniądze.

PS. macie jakiś namiar do Rogala? Bo ten nr tel. z ich strony nie śmiga, a chciałbym się jakoś z nim umówić.

Opublikowano

musisz dzwonic ok 9 albo ok 18  pomiędzy tymi godzinami jest zawsze ciężko się dodzwonić bo jak hamuje auta to nie odbiera.

A IC od biturbo to dobry pomysł ale do 2.0 tdi ja tak waki wsadziłem do ojca q5 i do swojej wcześniejszej a6 c6 .

Do obecnej 3.0 tdi wsadziłem z firmy fmic.pl   wymiary masz podane przez kolegów wyżej

Opublikowano
20 minut temu, peter22 napisał:

musisz dzwonic ok 9 albo ok 18  pomiędzy tymi godzinami jest zawsze ciężko się dodzwonić bo jak hamuje auta to nie odbiera.

A IC od biturbo to dobry pomysł ale do 2.0 tdi ja tak waki wsadziłem do ojca q5 i do swojej wcześniejszej a6 c6 .

Do obecnej 3.0 tdi wsadziłem z firmy fmic.pl   wymiary masz podane przez kolegów wyżej

Dzięki za podpowiedź, z IC już temat ogarnięty tylko z rogalem się ustawię i będziemy wgrywać wirusa.

 

Opublikowano
  • Autor

To przygotuj się jeszcze na min dwutygodniowy termin. :decayed:

Opublikowano

Hehe, wiesz aż tak mi się nie spieszy. Trochę drażni mnie jak jest gorąco i auto na seryjnym IC puchnie, ale wytrzymama ;)

Ps. bababa Ty robiłeś u rogala soft skrzyni ? Jak tak to jak się trzyma stronic. . . ?

Edytowane przez mlody020

Opublikowano
  • Autor

Robiłem soft, ale kiedy chciałem LC to powiedział że mi tego nie zrobi. Wiec tak trochę dziwnie.  

Soft skrzyni był robiony przy Stage 2. Ale myślę że trzeba było to robić dopiero jakby coś się działo.

Mój stronic działa bez zarzutu. 

Opublikowano
8 godzin temu, peter22 napisał:

A IC od biturbo to dobry pomysł ale do 2.0 tdi ja tak waki wsadziłem do ojca q5 i do swojej wcześniejszej a6 c6 .

Do obecnej 3.0 tdi wsadziłem z firmy fmic.pl   wymiary masz podane przez kolegów wyżej

IC od biturbo nigdzie nie ma sensu bo jest znacznie droższy niż każda alternatywa, w doku ma tylko litraż, powierzchnia chłodząca jest mała. Turboworks ma ten sam rdzeń, niższą cenę i w niektórych konfiguracjach większe średnice rur co przy kompletnej modyfikacji może się przydać.

4 godziny temu, bababa napisał:

Robiłem soft, ale kiedy chciałem LC to powiedział że mi tego nie zrobi. Wiec tak trochę dziwnie.  

nie było gotowca z LC :P (joke)

 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

bababa jak tam furka śmiga?

Turbo od kogo wkładałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.