Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Avant 2.8 ACK Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!
Jestem nowy na forum i chciałbym Wam pokazać swoje Audi.
Auto zostało sprowadzone w czerwcu 2014 roku, jestem trzecim właścicielem w kraju.
Kupiłem ją 04.01.2017.


Audi A4 B5 Avant Quattro

silnik : 2.8 30v ACK 193km
skrzynia : manualna
kolor : LZ6L


1998 rok

Wyposażenie:
jasne skóry
kiera S-line
podgrzewane fotele
pakiet oświetlenia nóg i drzwi
podłokietnik przód i tył
domykanie/otwieranie szyb z pilota
Klimatyzacja
spryskiwacze przednich lamp
czarne relingi
ksenony
Elektrycznie ustawiane lusterka
Podgrzewane lusterka boczne
Centralny zamek
Immobilizer
4 elektryczne szyby
Tempomat

Aktualnie doprowadzam auto do ładu, odwieśniaczam, naprawiam niedziałające spryskiwacze przednich lamp, niegrzejące oparcie fotela kierowcy, wymiana zgnitej tylnej klapy i niedziałającego mechanizmu tylnej wycieraczki, muszę kupić i polakierować zaślepki spryskiwaczy ze zderzaka, itp.

Zdjęcia jeszcze z aukcji :

if97bk.jpg

2hfv0oh.jpg

msn9fo.jpg

nx13s7.jpg

2vmc408.jpg

Moje poprzednie (pierwsze) auto :D
Static Honda Civic EJ9

FP --> https://www.facebook.com/CivicMietowka/

31,07,2013
9a9stw.jpg

2014
5upbg0.jpg

2015
2mqkqe1.jpg

 

 

2016

2ues661.jpg

14t1pau.jpg

4uw2mw.jpg

13686742_1023713301058698_16128306208572

5aroes.jpg

2zejckn.jpg
 

*Auto przedstawione, ale user się nie przywitał w odpowiednim dziale.

Opublikowano

Powodzonka w pracach i witam. :)

Ładną miałeś tą szóstkę. Nieźle. :D
W B5 podobne plany? :D

Opublikowano

Temat Civica znany z raceisma, jak kondom bedzie na tym samym poziomie to bedzie gnuj w ch.. :decayed:

Zdradzaj szybko plany i kladz na cyce!

Opublikowano

poznaje honde z hercules tour:decayed:

Opublikowano

kolorek samochodu taki jak mój :D kolego czy mi się wydaje czy Ty nie masz soczewki w przednich lampach ? :P 

 

Opublikowano

Te xenony w tych lampach? ma nadzieję, że zmienisz je na polifty i wtedy to to ma jakiś sens ...

Autko widać, że dobrze trafiło :)

 

Opublikowano

Najpierw lampy zmień na polifty, dopiero montuj Xenon [emoji6] póki co świecisz na wszystkie strony świata, a tak to samochód świetnie trafił i powinien być mega projekt [emoji3]

Opublikowano
  • Autor

tak jak pisałem "odwieśniaczam" :D  w planach są lampy z lifta i wtedy ksenon wróci, aktualnie są żarówki Osram Night Breaker

ogólnie chcę odpocząć od chorych staticów, ubiegły rok dał mi strasznie po d*pie finansowo, fizycznie i psychicznie, co do planów na auto,  doprowadzenie do ładu i póki co radość z OEM+, daily... zobaczymy co przyniesie los :D

Opublikowano

Mam silnik o tym samy kodzie także z gazem wiem, że fajnie współpracuje i przyjemnie się jeździ :D

Popraw sobie informacje bo jest 1986 rocznik.

Masz trochę przed sobą jeżeli chodzi o "odwieśniaczenie" ale jeżeli b5 będzie na poziomie Hanki to myślę, że będziesz zadowolony i efekt będzie fajny :naughty:

PS: Ja bym robił boczne kierunki na czarno bo ten pomarańcz przynajmniej mi zawsze oczy raził :D  No i zapraszam do mnie do tematu może coś Ci się spodoba ;)

Opublikowano
Dnia 25.01.2017 o 14:18, TheNodi napisał:

tak jak pisałem "odwieśniaczam" :D  w planach są lampy z lifta i wtedy ksenon wróci, aktualnie są żarówki Osram Night Breaker

ogólnie chcę odpocząć od chorych staticów, ubiegły rok dał mi strasznie po d*pie finansowo, fizycznie i psychicznie, co do planów na auto,  doprowadzenie do ładu i póki co radość z OEM+, daily... zobaczymy co przyniesie los :D

 

Taa... Tylu tak mówiło, że nie wierzę w ani jedno słowo :grin: Choćbyś dalej miał civica i kupił a4 na daily, to i tak by w serii nie zostało :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.