Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 AVANT 2x S-line SWAP z 2.0 BPW na 1.9 AVF


audigekon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pochwalę się swoim nabytkiem który użytkuję od dwóch miesięcy, wcześniej jeździł mój znajomy lecz pech chciał pompa oleju odmówiła posłuszeństwa i BPW przyłapało na panewce, odkupiłem od niego, więc żeby cieszyć się autem na następne lata została włożona sprawdzona jednostka AVF z pewnym przebiegiem.
A4 b7 Avant 2007r Pełne S-Line z przebiegiem 223 tyś km i co najważniejsze auto jest całe w oryginale.
Swap silnika z 2.0 BPW 8V na zdrowy bezawaryjny motor 1.9 AVF 8V ( bliźniaczy silnik bez wad )
Przy okazji wrzucony nowy kompletny rozrząd continental hepu ina i wymieniony olej.

Usunięty DPF


Wyposażenie:
Wyposażony jest dosyć bogato, oprócz nawigacji

  • Pełne S-line na zewnątrz i w środku
  • Bixenon- spryskiwacze reflektorów
  • Czarna podsufitka 
  • Fotele S-line kubełkowe półskóry
  • Kierownica s-line
  • Pakiet oświetlenia 
  • 2 x parktronic


itd.
Zawieszenie S-line 1BV - bardzo twardo
Lakier LZ7L myślę że jest rzadko spotykany bo jeszcze takiego osobiście nie widziałem
na chwilę obecną są założone felgi DOTZ 17 lecz podejrzewam że nie wszystkim mogą się podobać, puki co wrzucone są zimówki 225/45/17, na lato w planach kupno oryginalnych 17 audi

W planach:

  • poprawienie chipa bo był robiony jeszcze na starym silniku więc trzeba wszystko od nowa
  • zmiana felg na Ori Audi

 

Wolną chwilą opiszę jak sprawuję się autko i wrzucę trochę lepszych zdjęć. A teraz tak na szybko z telefonu żeby pokazać :) 

 

 

 

 

Edytowane przez audigekon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten silnik w pasku teraz mój ojciec tym jeździ od kilku lat 400 tys km prawie na blacie 150tys km  po programie," będzie pan zadowolony"ostatnie dobre tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i zadbany egzemplarz :) , pakiet chrom mu pasuje, ja bym celował na lato w jakieś R18 nawet R19 w czarnym połysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ciekawy kolorek no i widać, że zadbana sztuka :)

 

Powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...