Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 AVJ stage 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 godzin temu, marcin4x4 napisał:

Ten coler jest za słaby nawet to starych tdi na pompie.

Większej głupoty nie słyszałem od dawna .... 

Opublikowano
12 godzin temu, MrTea napisał:

Większej głupoty nie słyszałem od dawna .... 

to wyłącz TV, radio czy czego tam słuchasz.

Dnia 3.04.2017 o 20:35, MrTea napisał:

jak dasz cooler z wejściem / wyjsciem 76mm i podepniesz go do orurowania gdzie średnica ma 51mm

zabłysnąłeś (sam bym tego nie wymyślił), po Twoim przykładzie wnioskuje że wszystko trzeba pisać A-Z w sposób łopatologiczny i nie dawać żadnego pola do interpretacji, broń panie nie próbujcie myśleć samodzielnie !

 

Dominik FMIC 140 to pojemność zbliżona do DSMIC, jeśli uwzględnimy rdzeń oraz orurowanie to DSMIC będą miały większą pojemność i znacznie lepszy przepływ powietrza.  Im lepszy flow tym motor ma lżej.

BTW: mam na upych 230 wspawany w belkę, dla mnie troszkę za mały...

 

wasze auta, wasze pomysły, tylko żeby potem płaczu na drodze nie było.

 

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

ok, tak sie składa że od dłuższego czasu siedze w tych tematach i to nie teoretycznie jak wielu geniuszy forumowych ( np. Ty) , ale z pewnymi "jednostkami" sie nie dyskutuje bo i tak wiedzą swoje. 

Adios. 

Opublikowano
1 godzinę temu, MrTea napisał:

dłuższego czasu siedze w tych tematach

i sam wsadziłeś 180 na 57mm.... :facepalm: żeby było śmieszniej u fachowca który 140 chyba do niczego nigdy nie montował a jego wiedzy i doświadczenia chyba nie masz zamiaru kwestionować ?

1 godzinę temu, MrTea napisał:

to nie teoretycznie

to po co filozofujesz i przedstawiasz pomysły / przykłady których nawet tjnuer na wiosce w rozlatującej się szopie nie realizuje ?

Sam w aucie masz to co ja poleciłem ale to ja jestem gimbusem i internetowym teoretykiem, czyli co ? nabrałeś się na moje trolowanie ? ale mam dar...

 

 

 

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

jesteś żalosny i szkoda klawiatury na polemikę z tobą... 

Opublikowano

MrTea nie dyskutuj z baranem szkoda nerwów.

Opublikowano
  • Autor

Panowie wstawię filmik jak pomożecie się uporać z pewnym problemem, mianowicie przy zmianie biegu auto samo podbija obroty.

W zasadzie dzieje się tak odkąd go kupiłem. 

Nie przeszkadza to przy spokojnej jeździe, lecz przy pałowaniu jest nieco irytujące bo silnik kręci odcięcie. 

WTF ? :D

Opublikowano
Dnia 7.04.2017 o 19:17, Miiichas7 napisał:

Panowie wstawię filmik jak pomożecie się uporać z pewnym problemem, mianowicie przy zmianie biegu auto samo podbija obroty.

W zasadzie dzieje się tak odkąd go kupiłem. 

Nie przeszkadza to przy spokojnej jeździe, lecz przy pałowaniu jest nieco irytujące bo silnik kręci odcięcie. 

WTF ? :D

Zacznij od wymiany czujnika położenia pedału sprzęgła,koszt znikomy. Przerabiałem ten temat u siebie. 

 

 

Edit. 

I jak kolego, rozwiązałes problem podbijających obrotów ? 

Nagraj filmik od 0-200 :-)

Edytowane przez Dominik93

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.