Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Aktualizacja RNS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część

Może ktoś powiedzieć jaka jest najnowsza wersja oprogramowania w owych nawigacjach RNS-E ??

Oraz czy zmieniał ktoś język menu osobiście a nie poprzez serwisy, warsztaty ?

Pzdr.

Opublikowano

650.

Tak, na drugie pytanie.

Na własną ręke zmienili ci, którzy napisali polski język do tego sprzętu, następ[ni byli ci, którzy od nich to kupili i tak różaniec się wydłuża.

Opublikowano
  • Autor

ok.

jak zobaczyć wersje oprogramowania w nawigacji ?

i czy może ktoś podrzucić link to najnowszej wersji ?

Opublikowano

jest już 660 :wink4:

Opublikowano

Oficjalna?

Opublikowano

Oficjalna?

Nie, oficjalnia zapewne będzie z nową mapą.

Opublikowano
  • Autor

z tego co poszperałem aktualizacja jest z pierwszym DVD z mapami. i aktualizuję się z automatu.

co do najnowszej wersji podobno nie wnosi nic konkretnego, nowego. według kolegów z GB.

Opublikowano

660 to nieoficjalna...

Z nowymi mapami 2009 nie ma aktualizacji softu

Opublikowano

660 to nieoficjalna...

Z nowymi mapami 2009 nie ma aktualizacji softu

Czyżbyś Przemas miał nową mapę??? :naughty:

Opublikowano

660 to nieoficjalna...

Z nowymi mapami 2009 nie ma aktualizacji softu

Czyżbyś Przemas miał nową mapę??? :naughty:

Jakk się czyta inne fora o mapach do RNS-E to się wie co i jak :tongue4:

Opublikowano

Jakk się czyta inne fora o mapach do RNS-E to się wie co i jak

taaak ? a korzystasz już z tej nowej mapy ? :cool1: chyba nie co ? :naughty:

Czyżbyś Przemas miał nową mapę??? :naughty:

no i tak "nie ma mnie znowu" :decayed: To o czym hammer pisze, to już OLO ma :)

Opublikowano

Jakk się czyta inne fora o mapach do RNS-E to się wie co i jak

taaak ? a korzystasz już z tej nowej mapy ? :cool1: chyba nie co ? :naughty:

że tak powiem jestem jak na razie w posiadaniu DVD1 :decayed: a że niema na niej Polski to nie korzystam :tongue4:

Opublikowano

Jakk się czyta inne fora o mapach do RNS-E to się wie co i jak

taaak ? a korzystasz już z tej nowej mapy ? :cool1: chyba nie co ? :naughty:

że tak powiem jestem jak na razie w posiadaniu DVD1 :decayed: a że niema na niej Polski to nie korzystam :tongue4:

No i o to chodziło wiem że OLO już DVD1 ma ale to ma się nijak do naszych potrzeb

Opublikowano

Jakk się czyta inne fora o mapach do RNS-E to się wie co i jak

taaak ? a korzystasz już z tej nowej mapy ? :cool1: chyba nie co ? :naughty:

że tak powiem jestem jak na razie w posiadaniu DVD1 :decayed: a że niema na niej Polski to nie korzystam :tongue4:

No i o to chodziło wiem że OLO już DVD1 ma ale to ma się nijak do naszych potrzeb

DVD2 będę raczej do końca tygodnia mieć :wink4:

Opublikowano

Jakk się czyta inne fora o mapach do RNS-E to się wie co i jak

taaak ? a korzystasz już z tej nowej mapy ? :cool1: chyba nie co ? :naughty:

że tak powiem jestem jak na razie w posiadaniu DVD1 :decayed: a że niema na niej Polski to nie korzystam :tongue4:

No i o to chodziło wiem że OLO już DVD1 ma ale to ma się nijak do naszych potrzeb

cos krecita:D DVD1 to sie sciaga :D a ja mam sam soft 660 na plytce... Tomek sobie wrzucal na spocie...

i teraz ze mna nie gada:D:D :polew:

Opublikowano
  • Autor

a ma ktoś tą aktualizacje lub link do takowej ??

Opublikowano

a ma ktoś tą aktualizacje lub link do takowej ??

660 ? 650 ?

650 jest na płytce z roku 2008, link do 660 był gdzieś podany w 'rns-e od a do z' (dział warsztat)

Opublikowano
  • Autor

ok.

podziekował

Opublikowano

testował ktoś ten 0660 i tam naprawdę przewija się nazwa utworu na fisie i inne opisane pierdoły ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.