Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi


gecons

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Marcinx52 napisał:

Fajna furka ;) Powodzenia w dalszym modzeniu.:hi:

 

Dzieki dzieki na spocik tez pomalu zawitam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pezet202 napisał:

Niezle modzisz :-) Powodzenia i kasy na graty :-) 

Dzieki przyda sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wielik napisał:

Fajnie działasz, ciekawy temat. 

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działasz widzę ostro.:thumbup1:,  Ja również,. siodła uprane  wyglądają jak nowe, dzięki jeszcze raz. :banan: Cały pokój gratów czeka montaż .

Silniczek też z tyłu wymieniłem. Teraz zabawa z dekorami a w przyszłym tygodniu pełen przegląd i wymiana wszystkiego co mi się nie spodoba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dekiel 13 napisał:

Działasz widzę ostro.:thumbup1:,  Ja również,. siodła uprane  wyglądają jak nowe, dzięki jeszcze raz. :banan: Cały pokój gratów czeka montaż .

Silniczek też z tyłu wymieniłem. Teraz zabawa z dekorami a w przyszłym tygodniu pełen przegląd i wymiana wszystkiego co mi się nie spodoba..

fajnie ze zadowolony z zakupu ;) działaj działaj masz budżet ładnie furkę wyszykujesz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mały modzik na rozpoczęcie tygodnia wymiana silniczka, uszczelki jak i ramienia na q5

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Edytowane przez gecons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mi nikt nie powiedział że taki ściągacz jest potrzebny ? kupiłem ściągacz jak już mechanizm był w kilku kawałkach ? człowiek się uczy na błędach. Masz jakiś numer tej wycieraczki? Ja wymieniłem na nową od b6 i tak sobie to zbiera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bartek1329 napisał:

Szkoda że mi nikt nie powiedział że taki ściągacz jest potrzebny ? kupiłem ściągacz jak już mechanizm był w kilku kawałkach ? człowiek się uczy na błędach. Masz jakiś numer tej wycieraczki? Ja wymieniłem na nową od b6 i tak sobie to zbiera. 

kup ten ściągacz na allegro kosztuje grosze a nie raz się Tobie przyda;P co do ramienia wycieraczki kupiłem używkę na allegro valeo jest tego pełno lepiej dać więcej ale markowe nawet używkę niż chinola nówkę aukcje z ramionami https://allegro.pl/kategoria/wycieraczki-i-spryskiwacze-ramiona-wycieraczek-254184?string=audi q5&stan=używane&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-aut-1-5-1003

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne mody pakiet światło, elektryczne szyby tył (przy pomocy elmo814), zamontowanie oklejonych dekorów oraz zamontowanie oświetlenia nóg tył (tu zapomniałem zrobić foto niebawem dodam )

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ malowanie tunelu oraz przeciągnięcie wiązki od sub do głośników w tylnych drzwiach az po samo radio

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym tunel malowałeś ? Zdarłeś najpierw gumową powłokę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kamil-vag napisał:

Czym tunel malowałeś ? Zdarłeś najpierw gumową powłokę ?

tak zdzierałem warstwę gumy wrzątkiem druciakiem i gąbką do naczyń zmatowione było i kilka warstw bola tego z aukcji http://allegro.pl/boll-lakier-do-zderzakow-plastikowych-spray-czarny-i7181244170.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie dopowiem że dołożył bym mocniejsze diody do podświtlenia klamet bo ori są ledwo widoczne ja taki zabieg przeprowadzałem u siebie wszystko jest w moim temacie jak byś chciał zobaczyć jak świeciło a jak świeci teraz :D nice work 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) też w cieplejsze dni się chyba w to pobawię, a jak nie wyjdzie to kupi się z B7 [emoji14] a sam czarny plastik nie wyglądał dobrze po zdarciu gumy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dzięki za info :) też w cieplejsze dni się chyba w to pobawię, a jak nie wyjdzie to kupi się z B7 emoji14.png a sam czarny plastik nie wyglądał dobrze po zdarciu gumy ?

Brak polysku mocno sie odroznial lepiej wyglada pomalowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marky2552 napisał:

ode mnie dopowiem że dołożył bym mocniejsze diody do podświtlenia klamet bo ori są ledwo widoczne ja taki zabieg przeprowadzałem u siebie wszystko jest w moim temacie jak byś chciał zobaczyć jak świeciło a jak świeci teraz :D nice work 

Dasz linka? Zobacze moze i ja zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak tak świeci ori dioda :

DSC_0010.JPG.30eaf3f530794720cd94393041927484.JPG

a tak świeci dioda którą zamontowałem :

20170425_215742.jpg.d5ba229c3a6e46f4adda59a86c3a22c1.jpg

i link do aukcji na allegro :

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6925142654

 

i  moje pytanko tego bolla do malowania brałeś kolor czarny tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...