Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki telefon kupić do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra - 5800 już w posiadaniu (od wtorku).

Jestem pozytywnie zaskoczony.

Mimo "macanej" obsługi jest sporo szybszy od N73 (Symbian 3 gen.)

Obsługa wygodna. Wszystko da się obsłużyć paluchem (nie rysikiem).

Pisanie smsów - żaden problem. A nawet lepiej niż w ostatnich modelach Nokii, gdyż na ekranie wyświetla się duża klawiatura numeryczna, w którą można o wiele lepiej trafić niż w normalną małą klawiaturę.

I przede wszystkim to dalej Nokia, czyli cholernie prosta obsługa.

Jestem zadowolony i mogę szczerze polecić.

Opublikowano

5800 dobry wybor Ja prawie mam N97 kupiłem i podczas pierwszego ladowania telefon nie naładował sie na maksa :/ oddana do naprawy :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

A co sądzicie na temat SE C902 :mysli:

Dobry znajomy ma coś takiego, ale nie poleca. Potrafi się wyłączyć, albo stracić zasięg (pomimo , że na wyświetlaczu niby jest ok ) Może to tylko sporadyczny przypadek, ale warto popytać sie dalej

Opublikowano

No ja właśnie tak gadałem to z kolei znajomy nie narzeka, mówi ze wszystko spoko. W miarę fajny fonik a mam okazję kupić w b.dobrym stanie za 450 i nie wiem czy się w to pchać, bo jak kupic goofno to wole sobie dać spokój

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

koledzy a co sadzicie o Samsungu Avila s5230?

mial ktos z was z nim do czynienia?

Opublikowano

koledzy a co sadzicie o Samsungu Avila s5230?

mial ktos z was z nim do czynienia?

No właśnie, co powiecie o tym telefonie?

Zastanawiam sie czy wziąć Avile czy moze SE C510... :mysli:

Opublikowano

Ja mam N97 juz przywyklem jest super polecam :) ale nie wiem czy nie zmienie ma wejsc niedlugo nokia N900 :kox:

Opublikowano

Avila - dla mnie to kolorowa zabawka dla nastolatek.

Bawiłem się nim chwilę i wogóle mi nie leży. No ale ja jestem wierny Nokii i jakoś do innych nie mogę się przekonać.

Opublikowano

tez od 3 dni bawie sie 5800XM. telefon jest super, prosty w obsludze, jesli ktos juz mial do czynienia wczesniej z symbianem to pozna ten telefon w 15 min.

szczerze polecam :good:

Opublikowano

ja polecam zwykłą Nokię 6700 :wink4:

Opublikowano

a co myslicie o LG GD330?

Opublikowano

koledzy a co sadzicie o Samsungu Avila s5230?

mial ktos z was z nim do czynienia?

moja dziewczyna ma taki

całkiem spoko, ale brakuje w nim rysika

i przewijanie kontaktów strasznie wkurza

ja po tych wszystkich kolorowych, dotykowych zabawkach wracam do 6310i

pancerny telefon i bateria trzyma 7 dni a nie jeden

Opublikowano

a ja polecem nokie e52, mała, zgrabna, wytrzymała, na wypasie np. gps, wi-fi, a co najważniejsze bateria trzyma długooooo

w niektórych artukułach mozna doczytać, ze bateria trzyma nawet 30dni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.