Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 8T - Sportback - Misano Red

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwus Wszystkim.

Chciałbym i ja pochwalić się A5tką którą nabyłem w zeszłym roku.

Troszkę podstawowych info o aucie:

  • Silnik 2.0TFSI w połączeniu z S-tronic i napędem quattro
  • Rocznik 2013 a aktualny przebieg wynosi 100800 kkm
  • Z wyposażenia posiada min. advanced key , B&O , 2x S-line , itd. itd.
  • Koła letnie to felgi ispiri model isr5 które kupiłem w zeszłym roku :)
  • Dodatkowo zrobiłem program w compsport który dał 293 KM ( seria 239 KM )

Planów póki co nie mam żadnych ale na wiosnę kto wie...

Na razie wrzucę parę zdjęć bo więcej nie mam.

Pozdro dla Was!

6f78ab8c449a988bb5f712d57815.jpg

IMG-20170121-WA0010.jpeg

13962741_1148052601907246_4616840037787061688_n.jpg

Edytowane przez Bristol
dwa razy wpisałem to samo :/

Opublikowano

Wygląda całkiem ciekawie :)

Opublikowano

Poza czarnymi szybami i chromem faktycznie wygląda ciekawie.

Jaki rozmiar mają felgi i opony ? Zawieszenie S-line ?

Opublikowano

Tylko po co ten temat jak auto sprzedajesz ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Gibons napisał:

Tylko po co ten temat jak auto sprzedajesz ?

Auto jednak zostaje :)

Opublikowano

Fajna sztuka szkoda sprzedawać:) na żywo ten kolor wygląda super.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, carrera369 napisał:

Poza czarnymi szybami i chromem faktycznie wygląda ciekawie.

Jaki rozmiar mają felgi i opony ? Zawieszenie S-line ?

Zawieszenie S-line ale sprężyny są H&R

Felgi 20" o szerokości 10,5" na oponach Conti 6 275/30/20

Miały być węższe felgi ale na szczęście po konsultacji z Mironem go posłuchałem i wybrałem te :)

Opublikowano

ładniusia

Opublikowano

śliczna jest :) właśnie kojarzę, że była niedawno na otomoto.. ktoś nawet na forum A5 pytał o to auto ;)

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje :) 

Szukałem jej ponad pół roku.

Opublikowano

Witaj!

Piękna sztuka!

Kolegom z forum nic nie umknie, faktycznie widniała w ogłoszeniach na sprzedaż :D

Słuszna decyzja z  rezygnacją ze sprzedaży.

Zdrowy sportback polift w tej opcji silnik/skrzynia/napęd/ + wyposażenie to unikat a jeszcze w Misano !

Ciemne szybki są ok, raczej te chromy nie bardzo...

Felgi ciekawe!

Jakie ET dałeś przy 10,5 cala?

Pozdrawiam!

 

 

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, black4 napisał:

Jakie ET dałeś przy 10,5 cala?

Muszę poprawić opis bo szerokość mają 10 cali. 

ET 25 

Kupiłem je od Dawmac

Na początku chciałem węższe ale przy tej szerokości co jest idealnie wypełniają nadkola

A tak wygląda w opcji zimowej na feldze 18 " 

 

 

 

IMG-20170121-WA0023.jpeg

Edytowane przez Bristol

Opublikowano

Witaj!

Dzięki za uszczegółowienie info!

Świetne auto!

PS. To są ori 8,5 x 18 te na zimę?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, black4 napisał:

Witaj!

Dzięki za uszczegółowienie info!

Świetne auto!

PS. To są ori 8,5 x 18 te na zimę?

Pozdrawiam!

Dzięki.

Oryginalne 18" ale reszty parametrów nie pamiętam 

Opony Michelin Pilot Alpin 245/40/18 

 

Opublikowano

Kiedy chociaż jakiś downpipe czy dolot?

Szkoda nie wykorzystać potencjału 3gen.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, komoornik napisał:

Kiedy chociaż jakiś downpipe czy dolot?

Szkoda nie wykorzystać potencjału 3gen.

Póki co zostaję przy tej mocy co jest teraz...

Oszczędzanie na domek... :)

Opublikowano

Było na felgach oszczędzić :)

Opublikowano
5 godzin temu, Bristol napisał:

Muszę poprawić opis bo szerokość mają 10 cali. 

ET 25 

Przód Ci nie przyciera na takim setupie? Zwłaszcza na skręconych mocno kołach i różnych podjazdach?

Bo tył to chyba na styk też wchodzi?

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, kamelus_ napisał:

Przód Ci nie przyciera na takim setupie? Zwłaszcza na skręconych mocno kołach i różnych podjazdach?

Bo tył to chyba na styk też wchodzi?

Nie ma nawet minimalnego otarcia a nawet jest jeszcze trochę luzu.

W A5 są naprawdę potężne te nadkola... :)

Opublikowano

No to fajnie. Zamawiałem dystanse do siebie i tył wyjdzie mi identycznie jak u Ciebie a przód 4 mm na stronę mniej.  Myślę, że bęzie idealnie bo raczej zejdę autem niżej niż ty a myślę, że na Twoim setupie przód by przycierał jak auto będzie nisko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.