Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 TDI AWX Odcina cylinder


majeczek91

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo u siebie w 1.9 ale AFN ze zwykla pompa i wtryskami. Przelecialem wszystko co mozliwe a auto przy delikatnie wiekszym wcisnieciu pedalu telepalo silnikiem i jakby zdusilo jeden cylinder. Od czasu do czasu przycinaly mi sie kierownice w turbo az kompletnie zapiekly sie kierowniczki i bym nie pomyslal ze to z tego powodu a jednak tak turbina ladowala mocno :) takze na przyszlosc dać turbinke do dobrego zakladu na wyczyszczenie w myjce i bedzie chulac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Seleniks napisał:

Miałem to samo u siebie w 1.9 ale AFN ze zwykla pompa i wtryskami. Przelecialem wszystko co mozliwe a auto przy delikatnie wiekszym wcisnieciu pedalu telepalo silnikiem i jakby zdusilo jeden cylinder. Od czasu do czasu przycinaly mi sie kierownice w turbo az kompletnie zapiekly sie kierowniczki i bym nie pomyslal ze to z tego powodu a jednak tak turbina ladowala mocno :) takze na przyszlosc dać turbinke do dobrego zakladu na wyczyszczenie w myjce i bedzie chulac :)

Może i masz rację. Dzisiaj 2 dzień testów po czyszczeniu turbiny i na razie jest ok, nic nie telepie i nie odcina cylindra.

Za jakiś czas jeszcze porobię logi bo na razie śniegu nawaliło i nie ma gdzie tego ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2017 o 13:46, majeczek91 napisał:

Logi zrobię po czyszczeniu sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądać.

Mam jeszcze pytanie odnośnie wartości przeładowania. W logach gruby 011 pokazuje przedział od 2100 do 2600 mbar a wszystko co jest ponad 2600 to już przeładowanie? i przy sprawnej turbinie max wartość powinna być do 2600 mbar?

dla awx avf (seria) prawidlowe cisnienie do 2400 mBar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...