Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 kolizja parkingowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie, czy przy kolizji w której została uszkodzona lewa przednia lampa mogę domagać się wymiany również prawej, która nie została uszkodzona?

Chodzi mi o to, że na pewno będą te lampy się odróżniały i samochód ewidentnie straci na wartości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre, kupisz używkę i nie bedzie różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, grzesieknow1989 napisał:

Witam,

mam pytanie, czy przy kolizji w której została uszkodzona lewa przednia lampa mogę domagać się wymiany również prawej, która nie została uszkodzona?

Chodzi mi o to, że na pewno będą te lampy się odróżniały i samochód ewidentnie straci na wartości.

 

Kolego a przy uszkodzeniu np. błotnika myślisz, że Ubezpieczyciel zapłaci Ci za malowanie całego auta bo przecież odcień może się różnić i auto straci na wartości ? :D Nie róbmy jaj, że 16 letnie Audi straci na wartości przez wymianę lampy, to nie RS7 z 2016r :D Kupisz używkę i nie będzie się różnić, a jeżeli tak to zapłacisz 60zł za polerowanie obydwu lamp i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, grzesieknow1989 napisał:

samochód ewidentnie straci na wartości.

Ewidentnie straci w przypadku, gdy masz do czynienia z grubszą naprawą blacharską i lakierowaniem kilku elementów. Ty masz uszkodzony jeden reflektor (lampa to niewłaściwe określenie) i choć istotnie po zabudowaniu nowego, może być różnica zarówno w barwie światła jak i jego natężeniu, to jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem, by po złamaniu jednej ręki zakładali gips na obie... Ubezpieczyciel ma obowiązek dokonać wyceny szkody, a więc określić koszt naprawy elementów uszkodzonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...