Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przełączniki przy lewarku biegów


Krzysiek Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupiłem A4B5 1.8T i nie wiem co to za przełaczniki przy lewarku zmiany biegów . Czy to sa fabrycznie montowane wył. czy ktoś wstawił sobie sam , z Niemcem trudno sie rozmawiało jak kupowałem i w końcu mi tłumaczył coś po niemiecku ale i tak nie zrozumiałem . Pozdrawiam

20170210_062527 [50%].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oznaczeniach widać że coś lewa/prawa ale co to nie wiem nie spotkałem się z takim czymś :D może światła ? nie klikałeś ? nie dzieje się nic jak klikniesz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero kupiłem jeszcze nie ogarnąłem :-) próbowałem przełączać ale nic się nie działo . Dzięki za odpowiedzi będę zmieniał tunel na 2 din to obczaję do czego to podłaczone . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz d0łożone grzanie foteli. Zobacz pod fotelami czy nie wiszą tam ponadplanowe przewody

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , potrzebuję rozpiskę pinów który do czego ? w potencjometrze w panelu klimy . Mam grzanie foteli ale przełacznikiem dwu pozycyjnym  1-0-2 przerabiam 1 din na 2 din i dostałem klimatronik z potencjometrami nie mogę nigdzie znalezć rozpiski pinów . Bardzo mi zależy na czasie bo została tylko wiązka do foteli a nie wiem jak to rozgryzć no i muszę tynel montować . Pozdrawiam

20170716_230514 [40].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może schemacik podgrzewanych foteli, w razie całych schematów na na priv


 

klima.jpg

Edytowane przez Alfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki . A jak to się ma do schematu który zamieściłem poniżej , mata i termistor jest inaczej podłączone ? i pytanie mam fotele i trzy kostki która do czego ? może jakiś opis pinów w kostkach tak prosto jak na tych schematach które zamieściłem , podobno jak kupowałem fotele facet wspomniał coś o pompowanych lędzwiach że są w tych fotelach bo trochę dużo pinów jak na samo grzanie ?

14955213463_3e992f6f69_n.jpg

15388763259_f1fff74d8b_n.jpg

Zdjęcie0046 [40].jpg

Zdjęcie0052 [40].jpg

Zdjęcie0057 [40].jpg

Edytowane przez Krzysiek Krzysztof
błędy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona wtyczka to zasilanie fotela - np. do regulacji elektrycznej lędźwi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zielona do grzania , hmm czyli mam regulację lędzwi ? jak to działa bo nigdy nie miałem w fotelu tej regulacji jakiś przełącznik do tego specjalny ? 

Edytowane przez Krzysiek Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zielona grzanie , do lędźwi będzie przycisk na boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny przełącznik mam przy fotelu powinien być chyba taki krzyżyk a jest prosty i jeszcze z tylnej kanapy wychodzi przewód zakończony wtyczką żółtą co to może być ?

20170719_115640 [40].jpg

20170719_115514 [40].jpg

Edytowane przez Krzysiek Krzysztof
dodanie zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to są lędźwie , ta żółta wtyka to napinacz środkowego pasa w kanapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi bo widzę chyba błąd , w poradniku dotyczy komunikatu spalonej żarówki napisane jest do pinu 3 i 9 przekaznika 387 idą przewody z szarej wtyczki licznika 14 i 16 powinno być a tu jest chyba błąd bo do pinu 3,9 dwa razy napisane przewód 14 a gdzie 16 ????

3 / KB - do licznika (szara T32b/14) – STOP (Brake light/Brems licht) ....... (RO 0,35mm2)
9 / KS - do licznika (szara T32b/14) – (Tail light/dipped beams) ................ (GR/LI lub GR 0,35mm2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...