Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Było też Audi 2,3 Coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi Coupe było autkiem rozrywkowym. Nie było tam wypasu ale samo w sobie miało to coś. :wink4:

Silnik 136ps o symbolu NG w tej budzie dawał sobie nieźle rade (nie jeden łepek z calibry wąchał opary :kox:)

Z wypasu był tam tylko el. szyberdach i grzane elektryczne lusterka no i car-audio (Clarion & JBL)

Fotek odkopałem tylko tyle (to były początki bo na starcie przednie kierunki zmieniałem na białe) :naughty::

7474776b13d5d505m.jpg

e32fba15a0850cafm.jpg

810b0594e069df5am.jpg

96c55070ff57abb7m.jpg

6f2f5c182f6941a8m.jpg

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

To było stare, proste, małokomfortowe i trudne do zajechania auto- ale za to ostatnie lubiałem je najbardziej :kox:

Może kiedyś poszukam dla siebie Audi S2 Coupe :naughty:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

jak dla mnie to pięknie sie prezentuje, jeszcze jak jest maska od B4 i 2.0 20 V quattro (160KM) :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kiedys sobie takie kupię :kox: Tylko że z Q :hi: Ladne

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Piękne wozidło, choruje na takie, jak będzie jakaś ciekawa oferta to kto wie :gwizdanie:

Opublikowano

Fajne.

Cały czas się zastanawiam, czy nie pierd... tych wszystkich nowych samochodów i poszukać czegoś takiego na wypasie i jeździc, rezać, jeździć, rezać, jeździć ... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trudno znaleść Coupe na wypasie :kwasny: Mi też czasami te co raz nowsze wynalazki wychodzą bokiem :rolleyes: Wyrwać prawdziwe S2 to by był kosmos :kox:

Opublikowano

Coupe to piekny samochod i gdyby nie to ze bardzo ciezko znalezc cos godnego uwagi to napewno wrocilbym do tego modelu.

moja wygladala tak :>

37984f4164c3cc27m.jpg

Opublikowano

jak dla mnie to pięknie sie prezentuje, jeszcze jak jest maska od B4 i 2.0 20 V quattro (160KM) :kox: :kox: :kox: :kox:

2.3 20V 170 KM :wink4:

Opublikowano

Były też 2.0 20V :)

Opublikowano

Coupe to piekny samochod i gdyby nie to ze bardzo ciezko znalezc cos godnego uwagi to napewno wrocilbym do tego modelu.

moja wygladala tak :>

37984f4164c3cc27m.jpg

sprzedałeś taką ślicznotkę?? :shocked: Jaki motór miała?

Opublikowano

Coupe to piekny samochod i gdyby nie to ze bardzo ciezko znalezc cos godnego uwagi to napewno wrocilbym do tego modelu.

moja wygladala tak :>

37984f4164c3cc27m.jpg

sprzedałeś taką ślicznotkę?? :shocked: Jaki motór miała?

no niestety tak sie zycie potoczylo.... silnik byl 2.0

Opublikowano

Były też 2.0 20V :)

nie mówie że nie było, ale 2.3 20V r5 jest dużo lepszym silnikiem do tego auta :)

ja miałem taką (felgi vt)

felgia8cq3v.jpg

2.3 Q, ale niestety 10V, wydech dedykowany z nierdzewki

jak to pięknie mruczało :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak zaczynam mysl nad jakims autem,to zaraz pojawia sie temat i robicie mi smaka :slina: [br]Dopisany: Luty 22, 2010, 06:06:57 _________________________________________________Znalezienie 2.3 20V 170km Q nie jest łatwe :kwasny:

Opublikowano

Powiedz mi ile to pali??I jaki silnik 170 czy 136?

Opublikowano

Powiedz mi ile to pali??I jaki silnik 170 czy 136?

to jest NG czyli 136 KM 2.3 10V

poza tym jest to B4 a 2.3 20V 7A 170 KM montowane były tylko w B3 typ 89

spalanie w mieście przy Q o ile KE-jetronik jest dobrze wyregulowany to ~ 14 l :decayed:

Opublikowano

spalanie w mieście przy Q o ile KE-jetronik jest dobrze wyregulowany to ~ 14 l :decayed

:blink: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.